Bouncer istiyorum

Başlatan Ralph, 19 Nisan, 2014, 15:06:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gunes

Alıntı yapılan: nikopol - 22 Kasım, 2015, 00:40:31
Benim de ilgilendigim bir eser. Okuduktan sonra goruslerinizi paylasirsaniz cok makbule gecer.

Bu arada Humanoids'in bahsettiginiz baskisi, yayinevinden cikan yedi cildi iceriyor. Serinin daha sonra Glenat'tan cikmis iki cildi daha var, bildigim kadariyla yayini da henuz sonlanmadi.
.   Desenize kalan 2 sayinin humanoids tarafindan basilmasi 2 sene surer.gene bekleyecegiz)))))    Bu arada FAntagraphic torpedo kulliyati yayinlayacakti fos cikti,ses seda yok. Norma basmis toplu olarak  harika  kallavi bir cilt ile ya ispanyoca yada frnasizca ogrenmeden bunlari takip edebilmek bize haram 

Mister NO

Neredeyse iki yıl olmuş bu sayfa açılalı  >:(

nikopol

Humanoids baskisini aldim. Bouncer gayet basarili bir seri; okumayi dusunenlere tavsiye ederim. Ilk macera iki cilde, ikinci macera uc cilde, son macera ise gene iki cilde yayiliyor. Daha once de bahsedilmis, kan ve siddete yer vermekten cekinmeyen bir eser bu. "Gercek" Vahsi Bati da boyle bir yerdi muhtemelen.

Mrtekin

Bouncer-2 çıktı.

Tüyap'ta Marmara standına gidip alanlardan bilgi alalım.
They drew first blood...

darkwood

Bouncer 2.sayısını bende inceledim. Biz her ne kadar sitem etsek te yine orijinal boy basılmamış, maalesef birinci basılan sayı gibi aynı edisyonda küçültülerek basılmış ve güzelim çizimli kareler oldukça küçülüp, büzülmüş.  Yazı karakteri de yine zor okunuyor.  Frankofonları çok sevdiğim halde bu hali ile satın alıp almamak konusunda karasız kaldım.  :(
Darkwood Sakinleri..