SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: orhan şafak - 23 Şubat, 2016, 03:49:52
Herkes kabul etmeliki ve herkes bilmeliki en vefakar en fedakar en sabırlı en istikrarlı ve de en cömert okuyucu  40-60 yaşlarındaki fumetti okuyucularıdır siz hiç açik artırmaya girip astronomik rakamlara sırk kapağı için kitap alabilen yeni nesil çizgi roman okuru görebildinizmi veya duyabildinizmi ey çizgi roman yayıncıları bize daha çok kulak verin bizi kırmayın yarım kalan fumettilerimizi sınırlı da olsa devam ettirin.Eminim pişman olmazsınız.Bizler de sizlerin kıymetini bilmeliyiz ve sizlerin ayakta kalabilmesi için maddi manevi desteklerimizi esirgememeliyiz.
Özellikle Dampry için bu sözün altına imzamı atarım bari onu öksüz bırakmayın derim ben... :'( :o ???

EyupAlyuz

yaşım 55 fumetti hastasıyım fumettilerdende  DAMPYR hastasıyım hele hele yerli kahraman TOLGA aksinede 2 kahramanda ağır aksak benim şansıma.

Animvader

Madem bazı kitapların yayınevinin zararına olduğunu bile bile basılmasını isteyen okuyucuları var.O zaman bence bu arkadaşlar ÇD'e yatırım yapsın, mesela bir kitabın basım maliyetinin belli bir kısmını üstlensin, atıyorum X kitaptan basılsın isteyen 10 kişi toplanıp 300-400 kitaplık parayı peşin olarak yayınevine versin, kitap kar ederse payını alsın, etmezse kitabı okuduğuyla kalsın  :D :D

Tamamen şaka amaçlı yazdım, kimse yanlış anlamasın.

yalcinerol345

Çizgidüşlerin hemen tün kitaplarını aldım ama yüzde 90nını hala okuyamadım.O kadar çok ki.Bu nedenle Fumettide kısa süreli yayın olmasın.Yılda 1-2 sayı ile tüm yayınları devam etsin.

Ralph

Street Fighter i basmamakta israrci misiniz   :'(

hanac

Alıntı yapılan: Ralph - 17 Mart, 2016, 13:38:42
Street Fighter i basmamakta israrci misiniz   :'(

Bunları mı ?

Ralph

Alıntı yapılan: hanac - 17 Mart, 2016, 13:43:18
Bunları mı ?

Aslinda kulliyati ve sirasini bilmiyorum. Bunlarin bir bolumunu internette okumus gayet begendigim ickn devamini getirmemistim basilmasi umuduyla.. Cizgi Dusler kalitesiyle sunlari okusak.. Satislarinin da fena olmayacagi kanaatindeyim

caretta

Mart ayı içerisinde ve nisan başı Teks ve Zagor yayınlanacak mı ?

Yanılmıyorsam Teks Klasik Seri 21.sayı sırada.

Acaba Teks Özel Seri 2.sayı da bu süreçte var mı ?

haziran00

Alıntı yapılan: caretta - 19 Mart, 2016, 20:12:52
Mart ayı içerisinde ve nisan başı Teks ve Zagor yayınlanacak mı?Yanılmıyorsam Teks
Klasik Seri 21.sayı sırada.Acaba Teks Özel Seri 2.sayı da bu süreçte var mı?

Zamanı geldikçe düzenli yayımlanıyor, Zagor 2 ayda bir sanıyorum ki

EyupAlyuz

Sayın Köstebek, ara ara sorup rahatsız ediyoruz kusura bakmayın.

Nisan ayı içinde DAMPYR veya TOLGA yayınlanma ihtimali var mı ?

Müjdeli haberler bekliyoruz.

EyupAlyuz

Alooo sesimi duyan yok mu ?

köstebek

Alıntı yapılan: EyupAlyuz - 03 Nisan, 2016, 12:26:45
Alooo sesimi duyan yok mu ?

Bu akşam İlker Bey'le toplantı var, ona göre sana bir cevap vereceğim abi... Unutmadım, aklımdasın...

çizgidüşler

Merhaba EyupAlyuz,

Nisan Ayında Dampyr veya Tolga yayını planımızda yok. İzmir fuarı yoğunluğu sebebiyle ay sonuna doğru yayınlanacak olan Teks aylık ve -çeviride sorun olmazsa- Teks Özel 2 dışında fumetti çıkaramayacağız bu ay.

drgavsever

sevgili ilker bey,
İzmirden bir takipçiniz olarak izmir fuarına yeni çıkacak olan fumettileriniz yetişebilecek mi? Fumetti dışında comics ve frankofon yayınlarınız olacak mı? Sevgilerimle...

çizgidüşler

Sayın dragsever,

Fuara kadar yeni bir fumetti çıkmayacak. Güngezgini ve sürpriz bir comics'i fuara yetiştirmeye çalışıyoruz şu anda.