SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haziran00

Alıntı yapılan: caretta - 16 Mayıs, 2018, 20:57:13
Anlaşılan Teksler haftasonuna kaldı.Ne yapalım geç olsun güç olmasın ve 31 mayısa kalmasın...

Çıktılar abi, Teks Magazin geçer not aldı benden

caretta

Mayıs ayının sonuna geldik.Haziran ayında Aylık Teks 36.sayı çıkacak(mı?).Yanında Klasik 41 olacak.Sanırım yanlarında
3.birşey yok.Rahmetli Tolga birden aklıma düştü.Maksi Teks 21 Özel Teks 32 artık ancak Kitap Fuarı zamanı olabilir sanırım.

köstebek

Texler konusunda sorun yok da abi bu doların artışı ortalığı darmadağın ediyor

EyupAlyuz

gerçekten caretta yazınca tolgayı merak ettim gerçi tolga hiç aklımdan çıkmıyor köstebek ne olur iyi bir haber ver

EyupAlyuz

sayın köstebek yerli kahraman bir tolga mız vardı ilker bey br el atsa tolga ya

ghostrider

İyi günler İnjustice 2 basmayı düşünüyor musunuz?
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

İdrava

Alıntı yapılan: ghostrider - 16 Mart, 2019, 23:15:12
İyi günler İnjustice 2 basmayı düşünüyor musunuz?
bunu bende çok merak ediyorum...

dream999

Merhaba star wars çizgi romanlarını eksiksiz takip ediyorum. Canon serilerin dışında dark horse tarafından basılan legends serileride görebilecek miyiz ?Yoksa bu anlaşmanız dahilinde değil mi ?The Thrawn Trilogy, knights of the old republic, star wars tales gibi serilerini bir gün türkçe görmeyi dilerdim.

çizgidüşler

Alıntı yapılan: dream999 - 25 Mart, 2020, 00:05:16
Merhaba star wars çizgi romanlarını eksiksiz takip ediyorum. Canon serilerin dışında dark horse tarafından basılan legends serileride görebilecek miyiz ?Yoksa bu anlaşmanız dahilinde değil mi ?The Thrawn Trilogy, knights of the old republic, star wars tales gibi serilerini bir gün türkçe görmeyi dilerdim.

Sayın dream999

Bu seriler de anlaşmamız dahilinde, ama bu serilerin yeni baskıları Marvel tarafından Omnibus olarak yapıldı ve ülkemizde ortalama 400 sayfalık bir çizgi romanı ticari olarak yayınlamak pek mümkün değil şu anki ekonomik şartlarda.
TPB basımıyla ilgili bazı pürüzleri aşabilirsek planlarımızba bu yayınlar da var.
Ama şu anki önceliğimiz başlanan güncel serilerde biraz daha ilerlemek. Daha sonra evreni geriye dönük genişletebiliriz

Nightrain

Fasikül olarak bastığınız Darth Maul serisini ilerde ciltli basmayı düşünüyor musunuz?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

çizgidüşler

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Mart, 2020, 13:51:41
Fasikül olarak bastığınız Darth Maul serisini ilerde ciltli basmayı düşünüyor musunuz?

Evet, ama bunun için henüz çok erken. Fasiküllerin 2. baskısı yapılmayacak ve kitabın 2. baskısı TPB olarak çıkacak.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

AU4

Tex Klasik'lere ara mı verdiniz? Ne zaman devam edeceksiniz?

çizgidüşler

Alıntı yapılan: AU4 - 25 Mart, 2020, 14:23:30
Tex Klasik'lere ara mı verdiniz? Ne zaman devam edeceksiniz?

Forumda herhangi bir soruya cevap verdiğimde ardından gelen ilk 3 sorudan en az birinin mutlaka Tex ile ilgili olması beni hala şaşırtıyor :)
Hayır sayın AU4; hiçbir Tex serisine ara vermedik, daha önce de yazdığım gibi 2020 sonuna kadar yapılan sözleşme ile yaklaşık 10 civarı Tex cildi aldık ve bunlar Tex Klasik ağırlıklı.
Ama Tex yayınına devam ettiğimiz onlarca seriden sadece biri ve o da diğerleri gibi birçok etken yüzünden aksayabiliyor. Kaldı ki tüm bunlara rağmen yayın hayatımızda şimdiye kadar yayınlanan tüm kitaplarımızın yaklaşık %20-25'ini yaklaşık 100 cilt ile tek başına Tex oluşturuyor.
Şu an 2 adet Tex cilt hazırlık aşamasında, tamamlanınca baskıya gönderiyor olacağız.

memospinoz

Merhaba,
Pinokyolar ne zaman raflarda olur?