SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Alıntı yapılan: tommikser - 26 Nisan, 2014, 12:05:51
Kull klasik gibi red sonja klasik yayınlayacak mısınız? Bunu bekleyen yüzlerce okur var :D

Şu bir iki ay herhalde bonelli'yi bir düzene oturtmakla uğraşılır. Kull bizimkileri biraz üzmüştü, ama ...

köstebek

Alıntı yapılan: connyapku - 26 Nisan, 2014, 15:07:03
Eger star wars'u yayinlamayi dusunuyorsaniz lutfen a long time ago  serisini yayinlayin. 1980'lerde Marvel tarafindan yayinlanmis 107 sayilik bir seridir. Yayinlarsaniz asla pisman olmasiniz . Birde 3 ciltlik Indiana jones The further adventuresserisi var. John buscema,John byrne ve Ron frenz bu serideki cizerlin icinde. Emin olun sizi uzmez.

Star Wars konusunda kısa bir süre daha suskunluğumu korumam lazımmış. Öyle dediler...

rumar80

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 25 Nisan, 2014, 13:44:07
Patron henüz duvara yazmadı, ama masasının üstünde epey bir kurşunlar, kafa derileri vs birikmiş gördüm...

Madem Vertigo iyi kurşunlar ve kafaderilerinin yanına sarımsak ve kazık koymayı düşünmez misiniz? Hem de Amerikan sarımsağı? Aslında biz de açgözlüyüz ama merak etmeden de duramıyoruz.
   Sevgiler.

köstebek

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Nisan, 2014, 16:05:03
  Madem Vertigo iyi kurşunlar ve kafaderilerinin yanına sarımsak ve kazık koymayı düşünmez misiniz? Hem de Amerikan sarımsağı? Aslında biz de açgözlüyüz ama merak etmeden de duramıyoruz.
   Sevgiler.

Mişel bey oraları bıraktıysa neden olmasın! Çok da iyi olur!

Nightrain

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Nisan, 2014, 15:42:21
   Sevgili Nightrain burada ciltleri alan Connyapku, İlker değil.
   Zaten Further Adventures of Indiana Jones'taki maceraların bir kısmını Bilka Örümcek adamda, Temple of Doom'u Red Sonja'nın içinde ve bir macerayı da Güneş gazetesinin çizgiroman ekinde (ki içinde Power Man and Iron Fist te vardı) okmuştuk.
   Toplu ve sıralı bir seriye hayır demem yine de.

Ben de Çizgi Düşler telif haklarını aldı sanmıştım. ;D Ne güzel hayal kurmuştum, şu basılsa süper olur gibisinden.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Duygularına tamamen katılıyorum.

poe

rumar80

poe

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Nisan, 2014, 18:54:16

Bildiğim kadarı ile yalan oldu.  :'(

ben bir okur olarak kütüphanemde yarım kalan serileri olup da hala "ne basalım" diye soran yayınevi için "yapın yapın çok güzel oluyor" diyemeyeceğim. umarım yayıncı daha olumlu bir cevap verir...

köstebek

Alıntı yapılan: poe - 26 Nisan, 2014, 20:29:50
ben bir okur olarak kütüphanemde yarım kalan serileri olup da hala "ne basalım" diye soran yayınevi için "yapın yapın çok güzel oluyor" diyemeyeceğim. umarım yayıncı daha olumlu bir cevap verir...

İnanın çok güzel soru. Ben bile unutmuşum, Wasteland ne oldu? Şu anki görünüşe göre biraz yalan oldu gibi. O kadar az sattı ki ve sonrasında da yaprak kıpırdamadı. Şimdi siz sorana kadar varlığını bile unutmuştuk. İyi de kitaptı üstelik, ilk ciltte biraz sıkılmıştım, ama ikinciyi daha rahat okumuştum.

Ama Thorgal'ı bile tamamladıktan sonra onu da tamamlarız. Yalnız bir üç beş ay müsade ederseniz, şu yeni kitapları bir düzene koyalım. O da kesinlikle sonbahara doğru bir yerlere sıkıştırılır.

pearl jam

Öncelikle çizgi roman okurunu önemseyip iletişime geçmeye karar vermeniz iyi olmuş çoğu yayınevi maalesef yapmıyor bunu. umarım sürekli bir iletişim olur.

Bu sene y son erkek düzenli gitsin scalped ve 100 bullets yayımlansın başka da bir şey istemem çizgi düşlerden. Vertigo'dan da ne yayımlanırsa alırım.

Wasteland'i ben çok sevmiştim umarım devamı gelir.

köstebek

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 27 Nisan, 2014, 00:32:36
Öncelikle çizgi roman okurunu önemseyip iletişime geçmeye karar vermeniz iyi olmuş çoğu yayınevi maalesef yapmıyor bunu. umarım sürekli bir iletişim olur.

Bu sene y son erkek düzenli gitsin scalped ve 100 bullets yayımlansın başka da bir şey istemem çizgi düşlerden. Vertigo'dan da ne yayımlanırsa alırım.

Wasteland'i ben çok sevmiştim umarım devamı gelir.

Demin internet sitesine girip baktım. Çok fazla da geri kalmamışız. :) bkz. http://www.onipress.com/thebigwet/collections/index.php
Adamlar daha 9 albüm basmışlar, biz 4 tanesini yayımlamışız, yani yarılamış sayılırız.

İşin şakası bir yana, şu anda y: son erkeğe yükleniliyor. 4. sayının az bir işi kalmıştı; önümüzdeki ay içinde yayınlanır. Gerisine (Wasteland için) Allah kerimdir .

Ralph

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 27 Nisan, 2014, 00:41:33
Demin internet sitesine girip baktım. Çok fazla da geri kalmamışız. :) bkz. http://www.onipress.com/thebigwet/collections/index.php
Adamlar daha 9 albüm basmışlar, biz 4 tanesini yayımlamışız, yani yarılamış sayılırız.

İşin şakası bir yana, şu anda y: son erkeğe yükleniliyor. 4. sayının az bir işi kalmıştı; önümüzdeki ay içinde yayınlanır. Gerisine (Wasteland için) Allah kerimdir .

Son Erkek serisinin yarıda kalma ihtimali yoktur umarım. Sipariş ettim çünkü ve Bouncer'dan sonra bir yarım seriyi daha kaldıramam!

köstebek

Alıntı yapılan: Ralph - 27 Nisan, 2014, 02:30:34
Son Erkek serisinin yarıda kalma ihtimali yoktur umarım. Sipariş ettim çünkü ve Bouncer'dan sonra bir yarım seriyi daha kaldıramam!

Şu an için hiç öyle bir şey yok. Gönül rahatlığıyla okuyabilirsiniz.

poe

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 26 Nisan, 2014, 23:38:13
İnanın çok güzel soru. Ben bile unutmuşum, Wasteland ne oldu? Şu anki görünüşe göre biraz yalan oldu gibi. O kadar az sattı ki ve sonrasında da yaprak kıpırdamadı. Şimdi siz sorana kadar varlığını bile unutmuştuk. İyi de kitaptı üstelik, ilk ciltte biraz sıkılmıştım, ama ikinciyi daha rahat okumuştum.

Ama Thorgal'ı bile tamamladıktan sonra onu da tamamlarız. Yalnız bir üç beş ay müsade ederseniz, şu yeni kitapları bir düzene koyalım. O da kesinlikle sonbahara doğru bir yerlere sıkıştırılır.

teşekkür ederim cevabınız için