SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Kapaklar çok güzel Köstebek dostum.24 lira da uygun.Belki de Kadıköy'de 18-20 liraya satılır.Klasik seri eski Çetin Karakoç sayılarını yetişene kadar
birbirinden güzel tam 12 macera yayınlanacak.El Muerto bunlardan biri.Ceylan Yayınlarının kuşa çevirerek yayınladığı orijinal 177-79 "Çöl Hayaletleri",eski dostumuz Proteus'un ortaya çıkacağı bir macera,San Fransisco'nun Çin mahallesinde geçen uzun soluklu bir macera ve benim
çok sevdiğim "Büyücü Nana" macerası.Kitaplar çıktıkça veya çıkmadan maceralarla ilgili kart ve bilgi paylaşabilir miyim sayın Köstebek?
        Antiochia dostum Klasik seriden başlayabilirsin.Yalnız Çizgi düşlerin yayınlayacağı "Zümrüt Put"macerasının başlangıcı Oğlak Teks'de.
Klasik Seri bildiğimiz,alıştığımız çizerler-Galleppini,Ticci,Letteri,Nicolo,Fusco'nun çizdiği maceralardan oluşuyor.Ardarda bu çizerlerin maceralarını
okumak sizlere ayrı bir bütünsellik ve haz verecek.
       Hayırlı uğurlu olsun.Uzun soluklu bir yayın hayatı olsun.Yayıncı para kazansın ve Teks'in öteki versiyonlarını basabilmek için cesaretlensin.Çizgi
Düşler kendi kalitesini ve tutarlığını sağlasın.Eski yayınevi daha kaliteli baskı yapardı;çevirisi daha iyiydi,fiyatı daha ehvendi kıyaslamaları yapmamıza
meydan vermesin.Daha önce de yazdım.Teks'in belli bir yaş üzeri çok rafine bir okuyucu kitlesi var.Hele şimdi forumlar da var.Vallahi tozu dumana
katar,kıyameti koparırız!

DAMPYR

Arkadaşlar Oğlağın Kapak katliamından sonra (Ciltlerde) Çizgi düşlerin kapaklara özen göstermesini saygıyla karşılamalıyız.Gayet güzel olmuş.Çizgi Düşlerin Çıktığı bu yolda kendilerine hayırlı ve uzun ömürlü olmasını dilerim... 8) :D :)

labirent

Ne alırsak 24 lira. Fiyatlar tavandan olmuş.

Jedmau

Selam,

Valla neredeyse hiç fumetti ve frankafon okumadığım için soracağım pek bir soru yok ama yeri gelmişken söylemek isterim gerçekten çıkardığınız aylık yayın adedine şapka çıkartıp saygı duymamak elde değil. Biz 4 çevirmen , 2 editör , 2 redaktör , 1 grafiker ve 3 yönetici olarak çıkacak yayını 2 ay önceden anca ayarlıyoruz. Tüm samimiyetim ile tebrik eder başarılarınız devamını dilerim.

Sevgilerimle
Ertan Ergil

köstebek

Alıntı yapılan: Jedmau - 03 Haziran, 2014, 18:38:58
Selam,

Valla neredeyse hiç fumetti ve frankafon okumadığım için soracağım pek bir soru yok ama yeri gelmişken söylemek isterim gerçekten çıkardığınız aylık yayın adedine şapka çıkartıp saygı duymamak elde değil. Biz 4 çevirmen , 2 editör , 2 redaktör , 1 grafiker ve 3 yönetici olarak çıkacak yayını 2 ay önceden anca ayarlıyoruz. Tüm samimiyetim ile tebrik eder başarılarınız devamını dilerim.

Sevgilerimle
Ertan Ergil

Çok teşekkür ederiz.

Biz sadece 5 kişiyiz: 2 patron, 1 baloncubaşı, 1 grafik ve şekil şemalci, 1 adet de bendeniz kâtip olarak görev yapıyorum. Ama işin sırrı patronlar dahil herkesin başka işlerde çalışması ve yayınevi faaliyetlerini hobi olarak sürdürmesi. Patronlar bize para vermeyince biz de onların para kazanmasına izin vermemeyi seçtik. Yani ancak yayınevinin kazandığı tüm paranın telife ve matbaaya yatırılması şartıyla çalışmayı kabul ettik. Patronlar ceplerine para girmeyince daha çok çalışıyorlar, tavsiye ederim, bir deneyin.
bir de söylemeyi unuttum. Çevirileri Google translate ile yapıyoruz, böylece çevirmen kullanarak zaman kaybı olmuyor.

Not 1: Bu arada biz de sizin o ışıltılı işlerinizin hastasıyız. Bir haftasonu dükkânın civarında olursanız, pizza partilerimize bekleriz; bir de eliniz boş gelmezseniz, pek bir keyifli olur.
Not 2: Fumetti veya frankofon okumadan bu iş asla olmaz, duymamış olalım.
Not 3: Hakkaten şu klon savaşları ne zaman çıkacak, biz beklerken, adamlar barış yapmasın?

Tekrar teşekkürler, dediğim gibi kadıköy'e de bekleriz. Hep sanaldan olmaz.

drgavsever

Sevgili çizgili köstebek,
Bu ayın yayın planı belli oldu ise bizlere hafta hafta kabacada olsa bildirebilirmisiniz.Sizlerden süpriz bir frankofon bekliyorum.Acaba yanılıyormuyum.!!!Her şeyin gönlünüzce olması temennileri ile..Sevgiler.

köstebek

Alıntı yapılan: drgavsever - 03 Haziran, 2014, 20:59:32
Sevgili çizgili köstebek,
Bu ayın yayın planı belli oldu ise bizlere hafta hafta kabacada olsa bildirebilirmisiniz.Sizlerden süpriz bir frankofon bekliyorum.Acaba yanılıyormuyum.!!!Her şeyin gönlünüzce olması temennileri ile..Sevgiler.

Frankofon işi çok nazlı olduğu için onu biraz rahat bir zamana ayırmak istiyoruz. Şu aralar tempo çok yükseldi.

Ay içinde büyük olasılıkla: 1. Hikâyeler 4; 2. Tolga 8; 3. Teks klasik 1; 4. Teks YM 1; 5. Nathan Never 16; 6. Savage Wolverine; 7. Brendon 14; 8. Şangay Şeytanı 6; 9. X-force; 10. Başka Yerden Hikâyeler 7;  11. Alfa Ajansı 2; 12. Dragonero 2; 13. Y:4, 14. Dampyr 2 yayınlanacak.

haysat

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 03 Haziran, 2014, 21:10:33

Ay içinde büyük olasılıkla: 1. Hikâyeler 4; 2. Tolga 8; 3. Teks klasik 1; 4. Teks YM 1; 5. Nathan Never 16; 6. Savage Wolverine; 7. Brendon 14; 8. Şangay Şeytanı 6; 9. X-force; 10. Başka Yerden Hikâyeler 7;  11. Alfa Ajansı 2; 12. Dragonero 2; 13. Y:4, 14. Dampyr 2 yayınlanacak.

Gerçekten siz kaç kişisiniz.

14 Kitapdan bahsediyorsunuzki buna ancak şapka çıkarılır...

Kolay gelsin diyorum ve aynen devam...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Eflatun

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 03 Haziran, 2014, 21:10:33

Işıltılı işlerden bahsetmişsinizde;bir ayda bunlar geliyorsa ışıldamak değil Güneş gibi parlamak denir buna ancak.

Takipteyiz keyifle.Şahsıma Nathan ve maiyetinin yayın sürati içinde ayrıca teşekkürler.

- JBC yide seviyoruz ayrı -

s.b

14 adet çizgi romandan bahsettiğinizin farkındasınız değil mi?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

süpersiniz dampry 2 güzel haber... 8) 8) 8)

gamlıbaykuş

Öncelikle tebrik ederim, ayrıca emeğinize sağlık. Birşey sormak istiyorum.X- Force' un hangi serisi bu yoksa One- shot falan mı?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Jedmau

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 03 Haziran, 2014, 20:51:30
Çok teşekkür ederiz.

Biz sadece 5 kişiyiz: 2 patron, 1 baloncubaşı, 1 grafik ve şekil şemalci, 1 adet de bendeniz kâtip olarak görev yapıyorum. Ama işin sırrı patronlar dahil herkesin başka işlerde çalışması ve yayınevi faaliyetlerini hobi olarak sürdürmesi. Patronlar bize para vermeyince biz de onların para kazanmasına izin vermemeyi seçtik. Yani ancak yayınevinin kazandığı tüm paranın telife ve matbaaya yatırılması şartıyla çalışmayı kabul ettik. Patronlar ceplerine para girmeyince daha çok çalışıyorlar, tavsiye ederim, bir deneyin.
bir de söylemeyi unuttum. Çevirileri Google translate ile yapıyoruz, böylece çevirmen kullanarak zaman kaybı olmuyor.

Not 1: Bu arada biz de sizin o ışıltılı işlerinizin hastasıyız. Bir haftasonu dükkânın civarında olursanız, pizza partilerimize bekleriz; bir de eliniz boş gelmezseniz, pek bir keyifli olur.
Not 2: Fumetti veya frankofon okumadan bu iş asla olmaz, duymamış olalım.
Not 3: Hakkaten şu klon savaşları ne zaman çıkacak, biz beklerken, adamlar barış yapmasın?

Tekrar teşekkürler, dediğim gibi kadıköy'e de bekleriz. Hep sanaldan olmaz.

Merak etmeyin en kısa zamanda uğrayacağım :)

Klon Savaşları haftaya  baskıya giriyor , yarın ankara yayfedden bandrolleri alacağız.

Sevgiler
Ertan

kalidor

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 03 Haziran, 2014, 20:51:30

Bu konuda umarım ciddi değilsinizdir  ??? :-X
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR