SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

abselemon

Maşallah, bir ayda bu kadar kitap. Umarım sekte olmaz. Çizgi Düşler bu şekilde giderken arada bir de Bluberry'nin eksik sayılarını çıkarsa da bizi bir seri sahibi daha yapsa ne süper olur değil mi ;D

hanac

Alıntı yapılan: abselemon - 04 Haziran, 2014, 19:31:58
Çizgi Düşler bu şekilde giderken arada bir de Bluberry'nin eksik sayılarını çıkarsa da bizi bir seri sahibi daha yapsa ne süper olur değil mi ;D

Blueberry yayınlanacak ama Çizgi Düşler tarafından yayınlamayacak.  :)

altay1944

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 03 Haziran, 2014, 21:10:33
Frankofon işi çok nazlı olduğu için onu biraz rahat bir zamana ayırmak istiyoruz. Şu aralar tempo çok yükseldi.

Ay içinde büyük olasılıkla: 1. Hikâyeler 4; 2. Tolga 8; 3. Teks klasik 1; 4. Teks YM 1; 5. Nathan Never 16; 6. Savage Wolverine; 7. Brendon 14; 8. Şangay Şeytanı 6; 9. X-force; 10. Başka Yerden Hikâyeler 7;  11. Alfa Ajansı 2; 12. Dragonero 2; 13. Y:4, 14. Dampyr 2 yayınlanacak.

Tamamını alacağım bu ay gene güzel geçecek...Ah! birde julia aylık olsa...Parada ,okumada sıkıntı yok ama yerde sıkıntı var ev göçecek yakında kitapların altında kalacağım.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Alıntı yapılan: altay1944 - 05 Haziran, 2014, 08:54:35

Tamamını alacağım bu ay gene güzel geçecek...Ah! birde julia aylık olsa...Parada ,okumada sıkıntı yok ama yerde sıkıntı var ev göçecek yakında kitapların altında kalacağım.

Üzülme Altay Bu Yıl Sonbaharda Julia ciltlerinin 2 sayıya ineceğini ama aylık olarak çıkacağını söyledi Çizgili Köstebek.

Bu gerçekleşirse Süper olur valla... 8) 8) 8)

drgavsever

sevgili çizgili köstebek,
Bir süredir forumda görünmüyor ve müjdeler vermiyorsunuz.Umarım bir sorun yoktur.Bu haftanın gelebilecek kitapları neler öğrenmek istiyorum.Çünkü hafta sonu muhtemelen sevgili Altan beyden  çigi düşler yayınlarının ağırlıkta  olduğu bir siparişim olacak.Sadece çizgi düşlerden değil çizgi roman piyasasındanda yeni süpriz duyumlarınız varsa duymak isteriz.Sevgilerimle...

köstebek

Alıntı yapılan: drgavsever - 18 Haziran, 2014, 21:22:49
sevgili çizgili köstebek,
Bir süredir forumda görünmüyor ve müjdeler vermiyorsunuz.Umarım bir sorun yoktur.Bu haftanın gelebilecek kitapları neler öğrenmek istiyorum.Çünkü hafta sonu muhtemelen sevgili Altan beyden  çigi düşler yayınlarının ağırlıkta  olduğu bir siparişim olacak.Sadece çizgi düşlerden değil çizgi roman piyasasındanda yeni süpriz duyumlarınız varsa duymak isteriz.Sevgilerimle...

Yarın veya bir sonraki gün Zagor Özel 1 (speciale 17/18) çıkacak. Hafta sonuna başka pek bir şey yok görünüyor. Ayı bir iki kitapla daha kapatırız. Bunlar da muhtemelen Y:4, Alfa Ajansı 2 olur.

darkwood

Çizgi Düşlerden Zagor speciale ve Y4 merakla okumak istediğim kitapların başında geliyor.
Hayırlısıyla bir an öce bekliyoruz.  8)
Darkwood Sakinleri..

hanac

Başlığın adı Sorun - Söyleyelim;

O zaman Sayın Köstebeğe soruyorum, kapak içindeki editöryel yazıları kim yazıyor ?

köstebek

Hangi kapakların sayın Hanac?

hanac

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 23 Haziran, 2014, 22:47:19
Hangi kapakların sayın Hanac?

Sayfa 2 diyeyim o zaman.  :)

Editöryel yazılar Çizgi Düşler imzası ile yazılıyor.

Bu yazıları her seferinde farklı biri mi yazıyor, İlker Bey mi yazıyor yoksa siz mi yazıyorsunuz ?

köstebek

Alıntı yapılan: hanac - 23 Haziran, 2014, 22:55:27
Sayfa 2 diyeyim o zaman.  :)

Editöryel yazılar Çizgi Düşler imzası ile yazılıyor.

Bu yazıları her seferinde farklı biri mi yazıyor, İlker Bey mi yazıyor yoksa siz mi yazıyorsunuz ?

İlker bey genellikle onları "civardaki bir esnaf lokantasında öğle yemeği ve ardından da iki çay" karşılığında yazdırıyor.
Yazmaya niyetiniz varsa ya da "söyleyecek iki çift lafım" var diyorsanız buyrun.  Yalnız dediğim gibi, "melamin tabaklarda iki kap yemek, plastik kasesinde yoğurt"...

hanac

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 23 Haziran, 2014, 23:09:44
Yazmaya niyetiniz varsa ya da "söyleyecek iki çift lafım" var diyorsanız buyrun. 

Yazmaya hakkım yok.

Benim Altın Madalyon E-Dergi ile 2018 yılına kadar sözleşmem var.   :)

köstebek

Şakası bir yana, inşallah birkaç ay içinde o editoryal yazıları da bir düzene oturtup belirli isimlere bağlıyacağız...

NIC

Zeynep Akkuş'u nasıl ikna ettiniz.Yaklaşık 10 yıldır tex yazmıyordu.Bence çok yerinde oldu Teks çevirmenliğine dönmesi.Kozan bey ve Zeynep hanım diğerlerinden farklı çünkü biri tekse ötekide nathana deyim yerindeyse "aşıklar"

köstebek

Alıntı yapılan: NIC - 23 Haziran, 2014, 23:30:22
Zeynep Akkuş'u nasıl ikna ettiniz.Yaklaşık 10 yıldır tex yazmıyordu.Bence çok yerinde oldu Teks çevirmenliğine dönmesi.Kozan bey ve Zeynep hanım diğerlerinden farklı çünkü biri tekse ötekide nathana deyim yerindeyse "aşıklar"

Sanırım uzun zaman öncesine dayanan bazı mekanizmaları harekete geçirmişler. Yani bir başka deyişle aslında sorunun cevabı, senin cümlende saklanıyor: Teks'e âşık birinin önüne (düzgün bir çay ve teks'i koyup, tüm samimiyetinle "şunu çevirir misin?" dendiğinde...