SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

İlk ciltte sayfa sayfa 119 son panelde önemli bir mektup görülüyor ama siz orijinal bırakmışsınız bu tarz detaylara dikkat ederseniz sevinirim.

Birde balon kontrolleriniz kötü diyebilirim. Hatalar görüyorum umarım diğer sayılarda değişir.

köstebek

Alıntı yapılan: tommikser - 30 Temmuz, 2014, 23:59:53
İlk ciltte sayfa sayfa 119 son panelde önemli bir mektup görülüyor ama siz orijinal bırakmışsınız bu tarz detaylara dikkat ederseniz sevinirim.Birde balon kontrolleriniz kötü diyebilirim.Hatalar görüyorum umarım diğer sayılarda değişir.

Hangi ilk cilt?

tommikser

Dampyr birinci sayı.Yazdım zannettim kusura bakmayın.

OZAN BALIM

Ağustos Ayı kitapları ne durumda? Kitap kalmadı okuyacak... desem de inanmayın, onlarca cilt kitap yedekte... Limited serileri tamamlayın da yeni limited serilere başlayın artık...

Mrtekin

Köstebek bey,

Toplantıyı yaptınız, Ağustos ayi yayınlarını (teks, nathan haric) kesinlestirdiniz mi?

Bütçe ayarliycaz, malum  :)
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 09 Ağustos, 2014, 13:13:19
Köstebek bey,

Toplantıyı yaptınız, Ağustos ayi yayınlarını (teks, nathan haric) kesinlestirdiniz mi?

Bütçe ayarliycaz, malum  :)

Baytekin bey,

İlker Bey, Yunan adalarındaki tatil anılarını anlatıp peşinden de öğle yemeğinde "dürüm döner" menüsüne geçince, doğal olarak pek sağlıklı bir toplantı olmadı; ama kalan 20 günde ... Hikayeler, Martin Özel, Teks Renkli, Dampyr, bir iki Amerikan mevzuları geçti. Ne kadarı yetişir, hep birlikte göreceğiz. Siz yine bir 150, 200 tl'yi bir kenara ayırın...

Mrtekin

Peki, ben,bi tane tane sorayim?

1- scalped,

2- 100 bullets,

3- Martin efsanevi,

4- Long john silver,

5- orfan,

6- edelweiss pilotlari ne zaman? Yaklasik bir tarih var mi?

Tam bir bulduk da buluyoruz durumu :)
They drew first blood...

köstebek

Sorduklarınızın hepsi sonbaharda (eylül, ekim, kasım) yayımlanacaktır.

Mrtekin

Super haber, hadi hayirlisi :) :)
They drew first blood...

köstebek

kitap fuarına doğru ortalık delirecek her halde

Mrtekin

Cikartin siz, aliriz biz. :)

Bonkor yayinevinin bonkor okuru olur  :)
They drew first blood...

DAMPYR

Şu Tatil bitsede ana yayınlara kavuşsak artık... :D :) ;)

OZAN BALIM

Kitap fuarı hep bir finiş çizgisidir. Yaklaştıkça yayınlar hızlanır. Açıkçası İstanbul Kitap Fuarı olmasaydı yayınlar bu düzeyde olmazdı... Kitap Fuarının heyecanı başladı...

Mrtekin

Yaris jbc ile cizgi dusler arasinda gececek, sanki. Marmara bu yayin periyodu ile bayagi bir geriye dusebilir.

Prestijden umudum var.

Cizgi duslerin bitirmesini isterim ama jbc acayip sıkı geliyor, her an kopabilir  :)

Bu sene cok iyi gecti, aslinda, hepsini herseye ragmen tebrik etmek lazim. Seviye bayagi bir yukseldi. Umarim pazar genisler, hepsi kendine guzel bir yer bulur.
They drew first blood...

altay1944

Artık şu var mı;bu var mı gibi polemiklere girmek istemiyorum.Ya basarsınız okurum ya basmazsınız tercihi mi başka bir yayından yana kullanırım.olay bu kadar basit.Bir şey istiyor ve önemle bekliyorum.Şu yayın ayın birinde çıkar şu yayın ayın onbeşinde çıkar.İşte bu .Bilmem özetle anlatabildim mi?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ