SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

orkinos.engin

Merhabalar gelecek vertigolardan ne haber nelere basıyorsunuz bize :D ne zaman elimizde olacaklar

hanac

Alıntı yapılan: orkinos.engin - 07 Eylül, 2014, 16:08:51
Merhabalar gelecek vertigolardan ne haber nelere basıyorsunuz bize :D ne zaman elimizde olacaklar

Başka bir başlıkta aynı soru dün soruldu ve hemen cevaplandı  :)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,5603.msg114861.html#msg114861

hennessy

Kızıyorum sonra neden kızdın diyorlar. Bu memlekette fala 50 tl geleceği okuyana 250 tl veriyoruz ama kitaba gelince ay çok pahalı arkadaş alınır mı bu diyoruz sonra cahil kalıyoruz hayal gücümüz gelişmiyor. Birde hepimiz ismi lazım değil bir gazetecimiz gibi her şeyi biliyoruz Ya sen hala çizgi roman mı okuyorsun. Ha siz yayıncıların suçu yok mu var arkadaş. Çıkın anadolu da fuarlara katılın  Marmara yapıyor. Biraz kabuğunuzdan çıkın. Son zamanlarda görüyorum artık çıktınız. Her türlü eleştiriye saygı duyun içinde aşağılama ve küfür yoksa. Sizi eleştiren çizgi roman okuru ise mail atın sorun derdi ne. İkili ilişkileri sıcak tutun çağrın dükkanlarınıza depolarımıza insanlar ile ikili ilişkiler kurun. Okullara gidin kapılarını çalın gerekiyorsa belli başlı kütüphanelere birer tane bastığınız kitapları yollayın. Biraz okuyucu çekin sadece basmak bitmiyor reklam verin demiyorum ama okuyucu çekin.......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mrtekin

Hennesyy nin fikirleri çok güzel ve uygulanabilir.

Comics'in, bilgisayar, oyun, film, dizi, oyuncak, reklam sektörlerinin bileşik etkisi nedeniyle tuzu kuru ama,

Fumettinin bence çok sağlam tanıtım, reklam ve sosyal medya bileşenlerine ihtiyacı var. Türkiye de bunu en iyi beceren Jbc, çizgi düşlerin, jbc taktikleri uygulaması ve sosyal medyaya hakkını vermesi, sızlandıgı 100-150 yi hemen geri getirir, bence.

Başka fikirler;

A-) Neden liselerde ve  üniversitelerde comics Club lar kurulmasına önayak olunmuyor?

B-) Kadıköy ve merkezi yerlerde duvar reklamları? (Özellikle turk kahramanlarının...)? (Bu bir fantezi mi?)

C-) Comic con benzeri, Turk Comic-con Fuar'larının yapılması?

D-) Güzel sanatlar akademilerinde, çizgi roman kürsüleri, atölyeleri kurulması?

They drew first blood...

rumar80

Comic con güzel fikir de bir de sevgili Ertan bir Batman yazar/çizerini getirse...

Bir David Prose, Ferri, Milazzo ve Ivan Reis olayı daha yaşasak...
Reklamla acayip bir kalabalık oluşabilir. TV da cabası. Ferri NTV'ye çıkmıştı.

rumar80

hennessy

Stan uçağa bile binemez ama biri sanki Capullo mıu dedi?

tommikser

Yakında isimler açıklanacak. Birileri gelecek ama kimler acaba ? Ben sanki hatırlar gibiyim :D ;)

rumar80

Güneş ciddi misin?

Oğlum bir an önce tarih vs açıklansın ki hemen program yapalım. Reklama başlayalım.

Ertaaaaaannnnnn!!!

Jedmau

Zamanı gelince açıklayacağım :) Şimdilik , şu an ' hemen , bi şey yok ;)

Ama zamanı gelince offf offf :)

hennessy

ben genede Capullo diyeyim 50 kere denince oluyormuş

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 07 Eylül, 2014, 22:31:52
ben genede Capullo diyeyim 50 kere denince oluyormuş

Shang Chi gelecekmiş  :)

tommikser

yani abi inş. dediğin isimler gelir işte o zaman neler olur neler.

Nemo

O kadar cok yayin var ki eksik listem cogaliyor kendi adima ama Cizgilikostebek'e bir soru da ben sormak istiyorum: Nathan Never'in Sifir Numara isimli macerasini yayinlamayi dusunuyor musunuz? :) 
Özel Alfa Ajanı

Chuck

Alıntı yapılan: Jedmau - 07 Eylül, 2014, 22:29:54
Zamanı gelince açıklayacağım :) Şimdilik , şu an ' hemen , bi şey yok ;)

Ama zamanı gelince offf offf :)

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 07 Eylül, 2014, 20:15:08
Fumettinin bence çok sağlam tanıtım, reklam ve sosyal medya bileşenlerine ihtiyacı var. Türkiye de bunu en iyi beceren Jbc, çizgi düşlerin, jbc taktikleri uygulaması ve sosyal medyaya hakkını vermesi, sızlandıgı 100-150 yi hemen geri getirir, bence.
Haklısınız Mrtekin reklam ve tanıtımda usta jbc :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız