SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

İyi ki Teks okuru değilim. Yoksa bu dev albümlerin küçültülmesi işi bayağı canımı sıkardı.  ::) Bizim Türk okuru format değişikliklerine alışkındır ama sorun olmaz :)
Crom! Ölüleri Say...

s.b

Ben küçültülmesini hiç istemiyorum. Fakat bu Dev Albümleri pek tutmadı millet. Onlara da tutturmak için böyle bir yol izliyorlar herhalde. Çok gerekiyorsa biraz küçültsünler ama asla Fumetti boya indirmesinler.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Grand Duc boyutunda anlaşalım.

Arkadaş ne boyutmuş be, resmen belirleyici bir standart oldu çizgi roman dünyasında.  :)

afu

tex okuru dev albüm ufak basılsa da alır. format seçiciliği yoktur. aylık, maxi alıp, dev almayan tex sever olsun sanmıyorum.
tex okuru olmayan, dev boyut sevmem, ufak olursa mı alırım diyecek? o zaman zaten mevcut serileri alırdı?
bu durumda neden orjinal boyut değiştirilsin ki. Şayet büyük boy az satıyor, maliyeti satışlar karşılamıyor açıklaması öne sürülürse, başımızı eğeriz  :'(

gamlıbaykuş

Tex Dev albümlerde format küçütlmesine gidilmesi büyük bir yanlış olur. Yayının adı dev ama kendi mini :) Çok komik bir durum olur bence. İllaki de boyut küçülecekse Gran Duc boyuntunda olsun bari.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

köstebek

Abi ortada daha bir şey yok...

seastar1000

yatılı okulda da boyle ortada bır sey yokken dedıkodu bız balon derdık dolasır dururdu ortalıkta ama sonunda bazı seyler gercek cıkardı
umarım dev albumlerın boyutu ıle oynanmaz ufak basılacaksa hıc basılmasın almıyalım daha ıyı dıyorum ben

seastar1000

julıa dan hıc haber yok mu ozledık valla

-brendon-

Sevgili köstebek julia brendon zagor wolverine bu yayinlarla alakali son bilgileri paylaşirmisiniz

köstebek

Alıntı yapılan: -brendon- - 28 Eylül, 2014, 01:15:31
Sevgili köstebek julia brendon zagor wolverine bu yayinlarla alakali son bilgileri paylaşirmisiniz

Şu anda Brendon okuyorum. 15. cilt. Üç macerada da bizim duygusalın karşısına çıkan kızlar çok güzel...

Julia ve Zagor artık bu ay ortalığa çıkarlar... wolverine de bir sonraki aya düşünülüyor

-brendon-

Teşekkur ederim hizli yanit icin :) anlasilan ilk once en sevdigimi okuyacagim

Mrtekin

Çizgili köstebek, günaydın,

Fuara sürpriz var mı, şimdiden para ayıralım. :)

Edelweiss pilotları ve Evimizin korsanı lsj fuarda çıkar herhalde?

100 bullets ve scalped dan ne haber, onlar ne zaman geliyor?

Last man y yi hızlandıracağınızdan bahsetmiştiniz, bir gelişme var mı?

Bi de martin special çıkartacaktınız, ta yazın konuşmuştuk, ne oldu?

Sene sonuna kadar bir hikayeler cildi de gelir mi ki?

Eylül'ün son haftası, Bayram öncesi yine yükleneceksiniz, haftalık
Basım ve planlama stratejisi yattı galiba ama teksi oturttunuz her ayın onbeşine, demek ki satan yayını plana bağlamak kolay :)

Mümkünse teksin satış rakamlarını paylaşsanız, yukarıya doğru bir gidiş var mı?

Forever Çizgi Düşler  :)
They drew first blood...

köstebek

Çizgili köstebek, günaydın,

Çok teşekkürler baytekin, size de iyi akşamlar...

Fuara sürpriz var mı, şimdiden para ayıralım. :)

Siz yine para ayırın, bizden olmasa bile herkesten muhtelif sürprizler olacaktır...

Edelweiss pilotları ve Evimizin korsanı lsj fuarda çıkar herhalde?

Çok zayıf ihtimal. Şu anda americanları ve fumettileri uygun bir karışım haline getirmeye uğraşıyoruz...

100 bullets ve scalped dan ne haber, onlar ne zaman geliyor?

Ekim ayı içinde elinizde olması planlanıyor...

Last man y yi hızlandıracağınızdan bahsetmiştiniz, bir gelişme var mı?

Yine ekim ayından itibaren aylık rutine oturtmaya çalışıyoruz...

Bi de martin special çıkartacaktınız, ta yazın konuşmuştuk, ne oldu?

Eklerin kapakları beklemiyordu, onlar da geldiğine göre, yine ekim ayı içinde...

Sene sonuna kadar bir hikayeler cildi de gelir mi ki?

Sanmıyorum...

Eylül'ün son haftası, Bayram öncesi yine yükleneceksiniz, haftalık
Basım ve planlama stratejisi yattı galiba ama teksi oturttunuz her ayın onbeşine, demek ki satan yayını plana bağlamak kolay :)

Eylül ayı son haftası ve bayramda rahatsınız, yüklenme filan yok. Teks konusunda kesinlikle haklısınız...

Mümkünse teksin satış rakamlarını paylaşsanız, yukarıya doğru bir gidiş var mı?

Teks'te çok hafif bir yükselme var. Görünen o ki her sayısı en kötü bir altı ay içinde baskısını tüketecek görünüyor...

Forever Çizgi Düşler  :)

caretta

Köstebek Bey 2014 sonuna kadar kalan 3 ayda Teks olarak neler yayınlamayı planladınız?Bir de şu ana kadar yayınladığınız Teks'lerin bir dökümünü
yaptım:
1.4 adet Klasik Seri
2.4 adet Aylık Seri
3.3 adet Renkli Teks
      Klasik ve Aylık Teks devam.Ekim ayında Maksi Teks.Dev albüm var mı?

drgavsever

Sevgili çizgili köstebek,
Mademki  bayram sonuna kadar durgun bir periyoda giriyorsunuz o zaman bugün Çizgi Dülşler yayınevinde neler oldu, neler düşlenip neler planlara dahil edildi.Hiç olmazsa bu günün bir özetini yapsanız...Sizden bir haber almak veya bir müjdeyi duymak bizleri çok mutlu ediyor umarım bunu bize çok görmezsiniz..!!
    Ekim ayında Nathan Never veya Alfa ajansı olacakmı? Nathan Never Dev albüm bu yılın sonuna kadar raflarda yerini alacakmı? Birde italyada zagor,Dylan dog,Tex de olduğu gibi önümüzdeki yıl Nathan Never içinde bir renkli yayın düşünülüyormu?Sıska patron bu konuda neler düşünüyor? Sevgilerimle...