SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 14 Kasım, 2014, 19:57:00
Köstebek Bey Teks'ler sülale olarak gelecek diyorsunuz.Topu topu Klasik ve Aylık Seri 6.sayılar değilmi gelecek olanlar?

abi renkli 4 de takıldı peşlerine, gelecem de gelecem diye tutturdu :)

caretta

Hoş geldi Köstebek Bey.Renkli Teks ile ilgili yazdığım kısa tanıtım umarım olumsuz olmamıştır.Yoksa aksine milletin merakı mı kamçılanacak bilemiyorum.Malum Teks'i ilk kez kısa öykülerde okuyacağız.Az sayıdaki tek sayılık maceraları bile 112 sayfa idi.

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 14 Kasım, 2014, 20:20:39
Hoş geldi Köstebek Bey.Renkli Teks ile ilgili yazdığım kısa tanıtım umarım olumsuz olmamıştır.Yoksa aksine milletin merakı mı kamçılanacak bilemiyorum.Malum Teks'i ilk kez kısa öykülerde okuyacağız.Az sayıdaki tek sayılık maceraları bile 112 sayfa idi.

Abi ben okudum, hiç fena değildi. Bonelli renklilerde şimdilik böyle bir şey yapıyor: Yani yılda iki renkli, biri tek macera, sonbaharda çıkanıysa kısa kısa 4 macera şeklinde. Bakalım, görelim... ki ben Teks'in iki sayfalık maceralarını bile okuyup saklarım...

Mrtekin

Bi de manga açılımınız var dı? 2015'te mi?

Orfani de mi 2015'te?
They drew first blood...

Mrtekin

Long John Silver ve Edelweiss pilotlarını da unutmadık?
They drew first blood...

kalidor

Baytekin sen de hep çıkmamışlardan bahsediyorsun :) Elindekileri okudun mu?
Crom! Ölüleri Say...

Mrtekin

Dağıtıma verildi mi ki, alıp okuyalım. :)

Fuara da gidemedik :)

Kadıköy'de de oturmuyoruz, maalesef, sayın Kalidor. :)
They drew first blood...

antiochia

İyi günler Çizgili köstebek, Kitapyurdundan Nathan Never-4'ü sipariş ettim..Bugün okuyayım dedim.Bir de ne göreyeyim 2. macerada 10 sayfa eksik..Bu neden kaynaklanıyor acaba?

köstebek

Alıntı yapılan: antiochia - 15 Kasım, 2014, 12:50:54
İyi günler Çizgili köstebek, Kitapyurdundan Nathan Never-4'ü sipariş ettim..Bugün okuyayım dedim.Bir de ne göreyeyim 2. macerada 10 sayfa eksik..Bu neden kaynaklanıyor acaba?

Tamamen şanssızlık; elinizdeki baskı bozuk demek ki, aldığınız yere geri verin değiştirsinler, veya kadıköy'e uğrayın biz değiştirelim

antiochia

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 15 Kasım, 2014, 13:17:11
Tamamen şanssızlık; elinizdeki baskı bozuk demek ki, aldığınız yere geri verin değiştirsinler, veya kadıköy'e uğrayın biz değiştirelim
Kitapyurdu'na mesaj yolladım...Kadıköy'e gelmemiz zor..Teşekkürler ilginiz için

köstebek

Alıntı yapılan: antiochia - 15 Kasım, 2014, 13:31:25
Kitapyurdu'na mesaj yolladım...Kadıköy'e gelmemiz zor..Teşekkürler ilginiz için
Gelişmeleri bildir... bir şekilde çözeriz, rahat ol...

ercoktay

Bugün fuarda ben tam oradayken 100 bullets ve Teks renkli geldi. Ben sadece 100 bulletsi aldım ama :)

caretta

Artık fuarın son günü olsun Teks'lerin 6.sayıları gelsin Köstebek Bey.

caretta

Ah Köstebek Bey allem ettin kallem ettiniz aylık Teks'leri yayınlamadınız.

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 16 Kasım, 2014, 12:16:26
Ah Köstebek Bey allem ettin kallem ettiniz aylık Teks'leri yayınlamadınız.

Vallahi öyle oldu görünüyor Atilla Abi. :)