SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

İdefix indirimleri çok cazip. Şu sıralar Kadıköy'e gitmeye üşeniyorum. Tex yeni serinin 5. sayısı satışta görünmüyor. 6. sayılar zaten yok. Şu İdefix'e bir el atında %40 indirimden istifade edelim.
Saygılar sunarım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

köstebek

Alıntı yapılan: s.b - 26 Kasım, 2014, 14:29:37
İdefix indirimleri çok cazip. Şu sıralar Kadıköy'e gitmeye üşeniyorum. Tex yeni serinin 5. sayısı satışta görünmüyor. 6. sayılar zaten yok. Şu İdefix'e bir el atında %40 indirimden istifade edelim.
Saygılar sunarım.

elimizden geleni yapıyoruz.
Bu arada teks 5'i şuraya koymuşlar...
http://www.idefix.com/kitap/tex-5-tuten-taslar-diyari-sabotajcilar-mauro-boselli/tanim.asp?sid=KK6SBRA6A58TD6F38HX6

s.b

Teşekkürler ediyorum abi. Aradığımı sayenizde buldum. Fakat Özer Sahaf ve Yayıncılık adı altında kim bulacak abiciğim Tex'i. Hepsini Çizgi Düşler olarak birleştirseniz olmuyor mu?

köstebek

Alıntı yapılan: s.b - 26 Kasım, 2014, 14:48:35
Teşekkürler ediyorum abi. Aradığımı sayenizde buldum. Fakat Özer Sahaf ve Yayıncılık adı altında kim bulacak abiciğim Tex'i. Hepsini Çizgi Düşler olarak birleştirseniz olmuyor mu?
Bu onların uydurduğu bir şey, yıllardır öyle, bir türlü değiştirtemedik.
Her neyse, uğraşmaya devam ediyoruz...Kimbilir belki siz de alıcı olarak adamlara bir meyl atıp birleştirmelerini isteseniz iyi olur :)

s.b

Konuyla ilgili e-maili İdefix'e attım. Bakalım ne olacak. Bu arada aradıklarını Çizgi Düşler'de bulamayan arkadaşlarımızda artık nereye bakmaları gerektiğini bu vesile ile öğrenmiş oldular.

doktor1881

Alıntı yapılan: s.b - 26 Kasım, 2014, 15:18:13
Konuyla ilgili e-maili İdefix'e attım. Bakalım ne olacak. Bu arada aradıklarını Çizgi Düşler'de bulamayan arkadaşlarımızda artık nereye bakmaları gerektiğini bu vesile ile öğrenmiş oldular.
mailleri okuduklarını bile sanmıyorum geçenlerde gece 01.00 gibi sipariş verdim sonra listeyi köntrol ederken listede elimde olan kitabı tekrar şipariş verdiğimi görünce 01.10 gibi iptal için hemen mail yazdım Sabah 09.00 da Gelen cevap kitabınız kargoya verildiği için işlem yapılamamıştır Bu ne hız  gece yarısı mesai

köstebek

Çok teşekkürler, umarım sizinkiler işe yarar

Mrtekin

Tex 6 lar niye hala yok?

Ne tıkanıklıkmış?
They drew first blood...

köstebek

V

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 28 Kasım, 2014, 13:19:40
Sorma

Julia 8 ve Teks 6'lar eklenmiş ama Teks Klasik 6 ,Teks Klasik 5 olarak girilmiş.Düzeltilmezse bisürü karışıklık olur Çetin Bey..
"İstemem,eksik olsun.."

köstebek

Alıntı yapılan: V - 28 Kasım, 2014, 19:19:32
Julia 8 ve Teks 6'lar eklenmiş ama Teks Klasik 6 ,Teks Klasik 5 olarak girilmiş.Düzeltilmezse bisürü karışıklık olur Çetin Bey..
Demek yarın da onlarla uğraşacağız. Her gün bir macera... Bu arada hafta sonu oralarda kimse bulunmaz herhalde

s.b

Sayın Çizgili İdefix cevap verdi.

Merhabalar,

Konuya ilişkin gerekli düzeltme yapılmıştır.
Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

idefix'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,

idefix Müşteri Hizmetleri
satisdestek@idefix.com
http://www.idefix.com

köstebek

Çök teşekkür ederiz, sayenizde büyük bir adım atıldı...

s.b

İdefix'i kontrol ettim. Artık orada "Özer Sahaf ve Yayıncılık" başlığı yok. İçeriğini de Çizgi Düşler'e transfer etmişler.

köstebek

Alıntı yapılan: s.b - 02 Aralık, 2014, 13:10:42
İdefix'i kontrol ettim. Artık orada "Özer Sahaf ve Yayıncılık" başlığı yok. İçeriğini de Çizgi Düşler'e transfer etmişler.

Dediğim gibi çok sağ olun. Şimdi sıra bizim onları, tükenmemiş kitaplarımızın altına tükendi yazmaları alışkanlığından vazgeçirmemizde...