SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Bunları 2015 in ilk yarısında halletseniz süper olur.

Önceliği edelweiss e verseniz? Bak acayip satarsınız, Grand Duc'ten sonra, kaç senedir bekliyoruz.
They drew first blood...

yalcinerol345

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 28 Aralık, 2014, 19:36:40
Yayınevinin ağırlık merkezinin comicslere doğru kaydığı doğru. fakat şu anki eğilim, eski siyahbeyazlardan çok, yeni ve nispeten kısa serilere yönelme şeklinde. böylece en azından ortalıkta yarım kalmış seri çılgınlığına daha fazla katkıda bulunmamış oluruz, diye düşünüyoruz...
Cevabınız için teşekkür ederim.Siz yeter ki çizgiroman yayınlayın.Biz alırız.

pikofarad

Bir de mangalarla ilgili bir bilgi var mı? Bu konuda çok açıklama yapmadığınızı hatırlıyorum. Bize söyleyebileceğiniz bir şeyler var mı köstebek abi? :)

köstebek

Mrtekin

Çizgili köstebek,

Patronda forumda galiba :)

Bize Ocak ta bir Edelweiss güzelliği yapsa?
They drew first blood...

Mrtekin

Çizgili Köstebek,

Bastıklarınızı İdefix'e verseniz, artık :)
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin - 02 Ocak, 2015, 11:37:23
Çizgili Köstebek,

Bastıklarınızı İdefix'e verseniz, artık :)

günler önce bildirdik, ama sanırım sanal fuar yıkımını atlatmaya çalışıyorlar.

cmkrbn

X-Force 2'nin çıkmasına ne kadar kaldı? Marvellari sıralı okuyorum da neredeyse geldim 1 e :) Ne kadar bekletmem gerek bilirsem içim rahatliycak :)

köstebek

Alıntı yapılan: cmkrbn - 06 Ocak, 2015, 21:34:30
X-Force 2'nin çıkmasına ne kadar kaldı? Marvellari sıralı okuyorum da neredeyse geldim 1 e :) Ne kadar bekletmem gerek bilirsem içim rahatliycak :)
Bu ay içinde çıkarılması düşünülüyor; ama şu aralar 2014'ten kalanları temizleme harekatı var, o yüzden zayıf ihtimal şubat da olabilir.

cmkrbn

Mrtekin

Çizgili Köstebek, selamlar,

2015 yayın planınız belli mi?

Orfani bu ay mı?

Edelweiss ve Ljs ne zaman?
They drew first blood...

Mrtekin

Bi de merak ettim. Gerçek fuarda ve Sanal fuarda en çok ne satıldı?

Fumetti stoğunda erime oldu mu?

Nathan biraz toparladı mı?

Nathanı biraz yayın ama anaakıma ağırlık verin, kesinlikle toparlayacağına eminim.
They drew first blood...

köstebek

Mehmet'cim,

2015 yayınlarında, dediğim gibi rota comics'e doğru dönüyor. Elimizdeki 5 serinin yanına birkaç tane daha eklenecek. ABD efendiyle yazışmalar sürüyor. Para bekliyor adamlar, neyse...

Her iki fuarda da farklı türlerde satış olmadı. Satanlar satmaya devam etti, diğerleri aynı tas aynı hamam. Örneğin 9 günlük Tüyap fuarında Saguaro'nun dört cildinden de ilaç için bir tane bile satmayınca, yapacak bir şey kalmıyor...
Klasik fumettiler dışında bir tek senin hikâyeler ve julia hafif hafif kıpırdanıyor, ama dur bakalım. Nathan bildiğin gibi, bir değişiklik yok.
Frankofonlar bu yıl içinde bir yere sıkıştırılacak, o kesin.

Hayat aynen devam ediyor.
Baki selam...

KaptanMiki

Merhabalar

Yayinlarinizin hemen hemen hepsini aliyorum..devam lutfen..benim sorum Zagor, Mister No ve M. Mystere'yi Lal'den devir alacak misiniz yoksa yan serilerle devam etmeyi mi dusunuyorsunuz?

Tesekkurler

köstebek

Alıntı yapılan: KaptanMiki - 07 Ocak, 2015, 18:34:05
Merhabalar

Yayinlarinizin hemen hemen hepsini aliyorum..devam lutfen..benim sorum Zagor, Mister No ve M. Mystere'yi Lal'den devir alacak misiniz yoksa yan serilerle devam etmeyi mi dusunuyorsunuz?

Tesekkurler

Yüzbaşım,
Lâl'in onları bırakacağını pek sanmıyorum, ama olur da bırakırlarsa elbette alırız.

Bu arada fumettilere ilgi gösterdiğiniz için asıl biz teşekkür ederiz...