SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Abi, aleyküm selam, Hikayeler de kıpırdanma olmasına gerçekten çok sevindim. Bağımsız ve özgün bir seri arayan, fumettiseverlere duyurulur.

Yeni comicsler geliyo demek, çok iyi haber.

Ben tüm vertigo ve yeni serilerden (özellikle x-force) acayip memnunum.

Bu sene iyi geçecek, belli.

Teksi seven Saguaro yu niye sevmedi acaba, ilginç...

They drew first blood...

KaptanMiki

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 07 Ocak, 2015, 19:20:11
Yüzbaşım,
Lâl'in onları bırakacağını pek sanmıyorum, ama olur da bırakırlarsa elbette alırız.

Bu arada fumettilere ilgi gösterdiğiniz için asıl biz teşekkür ederiz...

Tesekkurler

Rahattt!!

;)

sipruu

merhabalar ;

orfaniden haber varmı  ?

köstebek

Alıntı yapılan: sipruu - 08 Ocak, 2015, 12:16:48
merhabalar ;

orfaniden haber varmı  ?
eli kulağında

haziran00

Mrtekin

Bu ay sonuna kadar ya da en geç Şubat başı.
They drew first blood...

köstebek

Şubat güzel bir aydır, hazirançiftsıfır. Ocak ayında yayımlanacaktı, ama Nathan'ın devasa ağırlığıyla başa çıkamadı.

Mrtekin

Çizgili köstebek, iyi akşamlar,

tolga da bekliyoruz :)
They drew first blood...

drgavsever

Sevgili çizgili köstebek,
Haftasonu çıkacak yeni yayınlarınız var mı? Yoksa bir süre daha beklememiz mi gerekecek?

köstebek

Alıntı yapılan: drgavsever - 09 Ocak, 2015, 21:54:35
Sevgili çizgili köstebek,
Haftasonu çıkacak yeni yayınlarınız var mı? Yoksa bir süre daha beklememiz mi gerekecek?

Bu hafta sonuna yetişemiyoruz, ama hafta içinden itibaren peş peşe gelecekler sanırım...

eken12

Sayın Çizgiliköstebek Tolganın yayınına devam edecekmisiniz özellikle Jakarta Büyücüsü macerasını sabırsızlıkla bekliyorum yoksa yeterli talep yok diye yarımmı kalacak bu seri.Yıllardır tamamlanamayan ve kaç macera olduğunu bilemediğim bir seri.Saygılarımla..

köstebek

Alıntı yapılan: eken12 - 09 Ocak, 2015, 22:53:55
Sayın Çizgiliköstebek Tolganın yayınına devam edecekmisiniz özellikle Jakarta Büyücüsü macerasını sabırsızlıkla bekliyorum yoksa yeterli talep yok diye yarımmı kalacak bu seri.Yıllardır tamamlanamayan ve kaç macera olduğunu bilemediğim bir seri.Saygılarımla..

Talep gerçekten yok. Sadece 250 satışı hedefliyoruz, bari sisteme zararı dokunmasın diye, lakin onu bile başaramıyoruz. Nasıl oluyor da hiç ilgi çekmiyor, anlamıyorum, daha doğrusu anlamak istemiyorum... Ama bir şekilde şu an için zorlayarak çıkarma kararı devam ediyor.

Tabi bu yaklaşımın şu son günlerdeki Kimmerya kışında, sıcak çayın verdiği geçiçi rahatlıkla sürdürüldüğünü düşünüyorum. Yoksa eğer böyle giderse serinin kaderi tamamen ... patronlardan birinin dikkatinin diğer "ağır vakalar"dan sekip bizim gariban Tolga'nın üzerine yoğunlaşması ve "napıyoruz olum biz" cümlesinin söylenmesine bağlı.

Durum bundan ibarettir, sağlıcakla kalın...

Not: Kaç macera olduğunu veya kaldığını bilmeyen kişilerden biri de benim...

EyupAlyuz

tolga yı bende dört gözle gözlüyorum

Mrtekin

Çizgili Köstebek, günaydın.

Şu idefixin bir kulağını çekin, hala çıkan kitapları eklememişler...
They drew first blood...

havsar

İdefix'in tükenmeyen kitaplara, tükendi yazması konusu çözülmüş gibi.
Fuar zamanı çözülseydi daha fazla kitabınızı alabilirdim.
Nathan Never 10 hala tükenmiş olarak gözüküyor. Ayrıca hikayeler 2'yi yine göremedim