SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Sayin köstebek su matbaaciya ne zaman söz gecireceksiniz ? Tamam ciltler ayni boy olmuyor ona alistik ama son erkek 8  de resmen kitabi ustten yamuk kesmisler

köstebek

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 21 Mart, 2015, 23:51:44
Sayin köstebek su matbaaciya ne zaman söz gecireceksiniz ? Tamam ciltler ayni boy olmuyor ona alistik ama son erkek 8  de resmen kitabi ustten yamuk kesmisler

Senin elindeki sorunlu olmasın?

pearl jam

Bugun pinar kitapta baktiklarimin hepsi boyleydi ust taraf hafif bombeli.  Cok kötü degil ama biraz da titizimdir ben fark ettim hemen. Ceyhan abiye sordum o da pek umursamadi ama   ;D yine de evet yamuk dedi

Mrtekin

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 21 Mart, 2015, 22:15:40
Sen sorduktan beş gün sonra koymuşlar hepsini...

http://www.idefix.com/kitap/cizgi-dusler/firma_urun.asp?fid=9620

İlk nokta da halen hepsi yok, yayınlarınız %35 indirimli, elimiz mahkum bekliycez.
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 22 Mart, 2015, 00:29:33
Bugun pinar kitapta baktiklarimin hepsi boyleydi ust taraf hafif bombeli.  Cok kötü degil ama biraz da titizimdir ben fark ettim hemen. Ceyhan abiye sordum o da pek umursamadi ama   ;D yine de evet yamuk dedi

Sen al o zaman oradan ... Emin değilim, ama bizimkilerin bu sene İzmir fuarına katılma ihtimalleri var.  Oradan değiştirirsin (daha güzelini bulursan).

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin - 22 Mart, 2015, 00:42:12
İlk nokta da halen hepsi yok, yayınlarınız %35 indirimli, elimiz mahkum bekliycez.

al abicim, al...
http://www.ilknokta.com/cizgi-dusler-pb3191.html

pearl jam

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 22 Mart, 2015, 01:02:47
Sen al o zaman oradan ... Emin değilim, ama bizimkilerin bu sene İzmir fuarına katılma ihtimalleri var.  Oradan değiştirirsin (daha güzelini bulursan).

Şüpheye düştüm simdi. acaba ben mi abarttim . kitap yanimda degil yarin bakicam degistirilecek kadar önemli oldugunu zannetmiyorum ama izmire gelme haberi cok iyi oldu :)

Mrtekin

nathan için kuduruyoruz, hadiyin...
They drew first blood...

Mrtekin

Çetin Ağabey, iyi akşamlar,

Orfani'nin satışları nasıl gidiyor, bir plana bağlayabildiniz mi?

Selamlar.
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin - 24 Mart, 2015, 21:16:18
Çetin Ağabey, iyi akşamlar,

Orfani'nin satışları nasıl gidiyor, bir plana bağlayabildiniz mi?

Selamlar.

Şu anda henüz pek bir şey belli değil; ama okurların kapıda kuyruk olmadığı da görünüyor.
Senin fikrin nedir? Sen olsan nasıl yaparsın?

afu

2 ayda bir - ya da her ay - düzenli çıkması, okuyucunun alışmasını sağlar.
Ara uzarsa albenisi kalmayabilir, ilgimiz azalabilir.
1. ciltte olaylar çok hızlı gelişti, yetimler bir anda profesyonel asker oldular (belki bu geçiş ilerki sayılarda ele alınacaktır, bilmiyorum), konusu da benzerlerini gördüğümüz bir türdü.
bu nedenle bir kaç sayıyı hemen okuyabilirsek, alışmamız için iyi olur diye düşünüyorum.

Mrtekin

Afu Bey'e katılıyorum, en kötü 2 ayda bir iyi gibi.
They drew first blood...

köstebek

O zaman isterseniz nisan ayında bir tane daha basıp sonra durumu tekrar konuşalım... :)

Mrtekin

Abi, bir soru daha?

Hikayeler-7'yi en kötü ne zamana bekleyelim?

They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin - 24 Mart, 2015, 22:44:12
Abi, bir soru daha?

Hikayeler-7'yi en kötü ne zamana bekleyelim?

Hiç bilmiyorum, birkaç içinde olur herhalde...