SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

Northlanders'e karşı acayip bir okuma isteği oluştu içimde. Yetkililere duyurulur. :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Mrtekin

Çetin Abi, selamlar,

Tex-14 Dağıtılacak mı bu hafta sonu.

Haziran'da başka ne var? Renkli tex, edelweiss, hikayeler?
They drew first blood...

haziran00

Çizgili Köstebek abinin yerine cevap vereyim Teks renkli bu ay yok, fakat efsane klasik 13 ve aylık 14 çıktı bugün :)

Mrtekin

Teşekkürler, Korkmaz. :)
They drew first blood...

köstebek

Teks renklileri merak etmenize gerek yok. Birkaç sayı biriksin, peş peşe basar geçeriz. Şu aralar, ana seride biraz hızlanmaya uğraşıyoruz...

EyupAlyuz

sayın çizgiliköstebek TOLGA nın arası uzamadımı sanki yaz uykusunda .gelişme ykmu. haber bekliyoruz.yerli çizgi romanlara lütfen biraz destek.

köstebek

Alıntı yapılan: EyupAlyuz - 20 Haziran, 2015, 16:02:44
sayın çizgiliköstebek TOLGA nın arası uzamadımı sanki yaz uykusunda .gelişme ykmu. haber bekliyoruz.yerli çizgi romanlara lütfen biraz destek.

Bugün Tolga 10 üzerinde çalışılıyordu; rahat olun, çok az kaldı...

orkinos.engin

preacher,sweet tooth,transmetropolitan ve dmz çok merak ettiğim seriler one shot olarak ise we3 ve django çok güzel olur basılırsa eş dost dahil herkese alırım bunları

altay1944

Haziran son haftasına girdik  ama hala müjdelenen kitaplardan haber yok...Rehavet çöktü sanırım.NN. bekliyorum.veya AA.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Mrtekin

Abi, selamlar,

Yeni bişeyler var mı? Haziran da bitiyo?

Edelweiss Temmuz'da gelir mi?
They drew first blood...

Sakızlı Ohannes Paşa

100 Kurşun 4 gelir heralde artık :)

kalidor

Scalped ve 100 Kurşun genelde beraber çıkıyordu ama bu sefer 100 Kurşun biraz sekti ::)
Crom! Ölüleri Say...

köstebek

Bu aralar söylenecek pek fazla bir şey yok. Bir şekil şemal değiştirme, bir re-organizasyon, bir yeniden yapılanma, bir hafiften duruma bakalım abicim dönemi yaşanıyor. Malumunuz yaz geliyor...

Mrtekin

Çetin Abi, iyi akşamlar,

Teks imiz ayın 1 inde geliyor di mi?

Bir tanıtım yapsanız?

Bi de bu ay Hikayeler ve Edelweiss i patlatın artıkın...
They drew first blood...

Ralph

İnternet sitenizden neden alışveriş yapamıyoruz?

Online alışveriş (sermaye gerektirir mi bilmiyorum satıcı için) çok iyi olurdu. Hem eski yayınları da değerlendirmiş olurdunuz. Böyle bir şey düşünüyor musunuz? Düşünmüyorsanız neden?