SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ümitkr

Haftalar önce yazdığım yazıların yayınlanması için taşınma işlerinin bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Gerçi TEKS içine yazmıyorum ama biliyorsunuz geciken tek yayın o değil. Düşünün yeni taşınılacak yer boyanacak-elden geçecek, iki büyük depo taşınacak, tüm yayınlar tasnif edilecek, ofis düzenlenecek, bu arada baskılar takip edilecek, sonra da gecikenler basılacak.

El yordamıyla ilerleyen ve (gelişme yavaş, hala) ayakta kalmak için didinilen bir sektörde bu gibi küçük aksaklıklara "boncuk" diye bakmakta fayda var diye düşünüyorum.

nicholaihel

Alıntı yapılan: Mrtekin - 16 Ağustos, 2015, 21:42:28

Benim gibi Teks krizi tutanlar da, posta arabasının saldırıya uğradığını ama kurtulduğunu, gecikmeli de olsa sağ salim yerine ulaşacağını düşünsün, faydası olur :)

Bence de, Allah beterinden saklasın ;D ;D

Mrtekin

Ha şöyle, keyiflenelim biraz, karalara bağladık, ellerine sağlık. :)
They drew first blood...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: hanac - 16 Ağustos, 2015, 21:11:33
Evet aynen, a5555 adlı eski üyeyi hatırlatıyor.

Yok canım, o değildir, sadece yazım benzerliği. ;D :D :P
Farklı bir isimle yeniden üye olmuş olamaz değil mi? istemez zaten böyle bir şeyi.

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 16 Ağustos, 2015, 21:36:47
Evet bu konuda yeterli açıklamalar geldi.Hele İlyas da Tekslerin yakınca çıkacağını teyit edince içim rahatladı.Ben de Mrtekin gibi susup,sessizce
Çizgi Düşler'in yayınlarını bekleyeceğim.Ne yapayım bu kadar gecikme aklıma başka düşünceler getirdi.Köstebek Bey de ortada yok.Çizgi Düşler
Yayınevi'ni de rencide ettiysem özür dilerim.

Atilla abicim,

Senin canın sağ olsun. Aramızda kırılma gücenme, rencide olma filan gibi şeyler yaşanmaz. En fazla biz biraz saçmalarız, sen de affedersin.

Abi bu arada Teks yeni maceralarda Yargıç Roy Bean var. Bu ikinci karşılaşmaları, b,raz duygusal ve eğlenceli sahneleri var.
Sessizliğe çok dalmadan bizlere "Teks" kısmında Roy Bean ile bizimkilerin ilk karşılaşmasından da söz edersin artık. Hatırlarsın, ilk seferinde Carson Bey az daha kuyruğu titretiyordu...

Sevgiler, saygılar...

hennessy

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 17 Ağustos, 2015, 20:48:27
Atilla abicim,

Senin canın sağ olsun. Aramızda kırılma gücenme, rencide olma filan gibi şeyler yaşanmaz. En fazla biz biraz saçmalarız, sen de affedersin.

Abi bu arada Teks yeni maceralarda Yargıç Roy Bean var. Bu ikinci karşılaşmaları, b,raz duygusal ve eğlenceli sahneleri var.
Sessizliğe çok dalmadan bizlere "Teks" kısmında Roy Bean ile bizimkilerin ilk karşılaşmasından da söz edersin artık. Hatırlarsın, ilk seferinde Carson Bey az daha kuyruğu titretiyordu...

Sevgiler, saygılar...

Köstebek abi yeşil sahalara geri dönmüş iyi etmiş
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

-brendon-

Varsa yoksa texs yokmu gelecek baska yayin köstebek bey :)

HacıGeraltEmmi

Teks'den önce Dampyr isteriz, Brendon isteriz, Scalped bile isteriz valla ;D

köstebek

Alıntı yapılan: -brendon- - 17 Ağustos, 2015, 21:03:55
Varsa yoksa texs yokmu gelecek baska yayin köstebek bey :)

Var,var da şu Teks işini bir rahatlatalım, onları da konuşuruz...

Bu ay için Dampyr ve Tolga dedikoduları dönüyor, ama kesin bir şey söyleyemiyorum. Benden duymuş olmayın, sorarlarsa inkâr ederim... Köstebeklik zor zanaat.

Mrtekin

Hikayeleri fısla Abi aradan.
They drew first blood...

caretta

Teks yayını için herhalde yeniyılı bekleyeceğiz.Olsun ne yapalım.Ağustos çıktı sayılır.Geriye kaldı 3 ay.3 ayda telif sözleşmesi gelir umarım!!!

pardus88

Dampyr yayınlanıcak olması güzel haber bayağıdır yayınlanmıyordu. hikayelerden ses yok bakalım o ne zaman çıkacak

Mrtekin

Sessiz kaldım diyicem ama; burası "Sorun,Söylemeyelim"'e dönüştü. :)

Temmuz'dan 1, Ağustos'tan da 3 Teks devreder.  :)

They drew first blood...

köstebek

Sadece birkaç gün daha...

caretta

Aceleye ne lüzum var?Acele işe şeytan karışır;Mefisto karışır,Yama karışır.Karışıroğlu karışır...