Dragonero & Zagor Ortak Albüm - Darkwood'da Macera - LAL

Başlatan hanac, 25 Nisan, 2022, 13:12:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Dragonero Zagor Ortak Albüm - Darkwood'da Macera

Fiyat: 60₺
Sayfa Sayısı: 128
Ebat: 16 x 21cm

İki kahramanın ilk tanıştığı macera olan Darkwood'da Macera, Ian Aranill (Dragonero) ve Gmor'un Oram Thais adlı asinin peşinden büyülü bir geçitten geçerek Darkwood'da Zagor ve Çiko ile karşılaşmaları ile başlıyor.

Senaryo: Stefano Vietti
Çizim: Walter Venturi
Kapak: Michele Rubini

labirent

hanac

Vassago007

Kinowa59

Ve Walter Venturi çizgileriyle hoş geldin Zagor & Drogonero. Kitaplığımin kutsal bölümü hasretle seni bekliyor.

Kinowa59

Bayram'dan evvel elime geçsinde, bayramda yan gelip yatıp keyifle okuyayım diye dün itibariyle İlyas Erkul bey'e lal kitap siparişlerimi verdim. Sağ olsun bir saat sonra kitaplarımı postalamış. Lal sözlük anlamı olarak " dilsiz, konuşamayan" diye biliyorum. Ama görüyorumki lal kitap, bu  fumetti suskunluğu mevsiminde, ben 60 yaşı devirmiş cehennem kaçkınının ( 63 ton kömür, kürenmek için cehennemde beni bekliyor) dili oldu. Yüzümü güldürdü, Bayram'dan evvel kitapları yayınlayarak bana bayram hediyesi sundu. Lal kitap sahibi Bahadır bey ve Ayşe Zaimoğlu çiftine çok teşekkür ediyorum. Ailecek Ramazan Bayram'larını en kalbi duygularımla kutluyorum.

SERFOR26

BÖYLE FARKLI KAHRAMANLARIN BİR ARADA MACERALARI ÇOK GÜZEL OLUYOR BEN BÜYÜLÜ RÜZGAR VE TEKSİN ORTAK MACERALARIDA OLSA NE GÜZEL OLUYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Draka

Dragonero'yu tekrar Türkçe gördüğüm için gözümden yaş geldi.  :o
Teşekkürler Zagor.

Kinowa59

Merhaba değerli dostlar. PTT kargo çağ atlamış. Pazartesi öğlenden sonra, İlyas Erkul' un Istanbul dan gönderdiği Lal kitap aylık yayınlar bugün Sabah, Muğla Köyceğiz de bana ulaştı. Hemde gıcır gıcır. Sağ olasın Lal kitap. Ve sağ olasın PTT kargo, ve de çok teşekkür ediyorum İlyas Erkul kardeş.

YERDENİZ

Alıntı yapılan: bayram - 28 Nisan, 2022, 12:57:45
Merhaba değerli dostlar. PTT kargo çağ atlamış. Pazartesi öğlenden sonra, İlyas Erkul' un Istanbul dan gönderdiği Lal kitap aylık yayınlar bugün Sabah, Muğla Köyceğiz de bana ulaştı. Hemde gıcır gıcır. Sağ olasın Lal kitap. Ve sağ olasın PTT kargo, ve de çok teşekkür ediyorum İlyas Erkul kardeş.

Demek ki cimer'e yapılan şikayetler etkisini göstermiş, bize gelen PTT dağıtıcıları da değişmiş, gençleri almışlar gibi görünüyor.

darkwood

Bu sayının tadını çıkaralım bakalım. Dragonero'nun yeni sayısının basıldığını bir daha kimbilir ne zaman göreceğiz.
Darkwood Sakinleri..

hanac

İtalya'da 12 Nisan da 2. sayı satışa çıkacak.

Senaryo: Enoch Luca
Çizim: Gregorini Gianluigi
Kapak: Rubini Michele

Vassago007

italya'da bu sayı çok önce yayınlandı zaten. Yeniden baskısı olabilir.