Teks Aylık Seri - Çizgi Düşler

Başlatan caretta, 17 Haziran, 2014, 17:18:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Alıntı yapılan: caretta - 21 Şubat, 2020, 11:20:48
Mart ayında 42.sayıyı bekliyoruz...
Martta mı nisanda mı çıkacak yanıtını da bekliyoruz...

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 20 Ocak, 2020, 19:57:54
41.sayıda Font çizimi "Wolfman"bitiyor. "Saklı Şehir" diye Faraci-Venturi üretimi yeni bir macera başlıyor. Henüz okumadım.
41.sayının kapağı "Silver Bow Koruyucuları". İç kapakta ise başlık "Silver Bow Savunucuları". Hangisi doğru?
İtalyanca aslı "difensori". Yani "savunucuları". İkinci macera da öyle. "Nascosta Kasabası" ve "Saklı Şehir".

Aynı şey 40.sayıda da vardı. "Çöldeki Tuzak"; "Çöldeki Tutsak". İtalyanca aslına göre "tutsak"olmalı.
Ne bileyim bu başlıklara biraz daha dikkat etmemiz gerekmez mi? 41.sayıda yeni maceranın devamı 42.sayıya kaldı.
3 kitap (3x112 sayfa) sürecek bir macerayı dörtgözle bekliyorum ki aynı kitapta başlayan macera sonlansın.

42.sayının ise ne zaman çıkacağı belli mi? 40.sayı Ekim 2019'da çıktı. 41.sayı ise Aralık 2019'da çıkmış.
Buna dayanarak 42.sayı Şubat sonu gelebilir.

Atillla Abi, kapaklarda isim karışıklığı saçmalık tabii. Sebebi de kapaklar önden toplu basılıyordu. O yüzden sonrasında isim değiştiğinde kapakta böyle saçmalıklar oluyor. Ama artık olmayacak gibi, bakalım :)

Baki selam abi, 

sultanhisar

Bu ay Teks gelme  ??? İhtimali var mı ??? Acaba...

caretta

Doların roket hızıyla bu artışını gözönüne alırsak çıkarsa bakalım kaça satılacak?Kıbrıs'a uçak,kargo,posta herşey durdu.
Son kargom da Büyülü Dükkan'da kaldı.

sultanhisar

AU4

Teks bekliyoruz. Uzun zaman oldu. Çok bekledik.

rumar80

Bir ara Tex'de günceli yakalamaya ne kadar da az kalmıştı. Şimdi ise çıkacak mı diye kara kara düşünüyoruz.

Mrtekin

Teks'in Türkiye'de ciddi bir takip kitlesi vardı. Satışların neden bu kadar düştüğüne gerçekten ben de anlam veremiyorum.
They drew first blood...

caretta

Alıntı yapılan: Mrtekin - 17 Haziran, 2020, 16:32:58
Teks'in Türkiye'de ciddi bir takip kitlesi vardı. Satışların neden bu kadar düştüğüne gerçekten ben de anlam veremiyorum.
Çizgi Düşler Yayınevi'nin aylardır Teks yayınlamaması beni bile Teks'den soğuttu Mehmet Bey.
Bu ay sonu bir aylık;bir de klasik çıkacakmış duyumunu aldım.

memospinoz

caretta

Aylık Teks Sayı 43 Ekim ayı yayın programınızda var mı? Yanında renkli, magazin, veya special sayılardan da yayınlanma olasılığı var mı? Yanıt verirseniz seviniriz sayın çizgidüşler...

caretta

Soruma yanıt gelmedi. Ekim-Kasım-Aralık aylarında hangi Aylık Teksleri yayınlamayı öngörüyorunuz?

bayram1944

Yanarım, yanarım da tex külliyatını tamamlamaya ömrüm yetmeyecek ona yanarım. Yaş 61 olunca istem dışı böyle düşünüyorum.
Acaba diyorum öte tarafta tamamlama şansımız var mı ki..?

sultanhisar

Bu ay Teks çıkacak mı acaba... bilgisi olan varmı ???

bayram1944

Navaho dağları yaylalarında çobanlık yapan Arapai yerlileri, bir gece Kartal'ı 40 Puma ya bedeldir. Derler. Benim neslimden olanlarda- 55-60yaş ve üstü- bir tex 40 comix e bedeldir. Derler. Selam ve saygılarımla.