Teks Aylık Seri - Çizgi Düşler

Başlatan caretta, 17 Haziran, 2014, 17:18:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Bayram Bey Aylık Teks 46.sayı(695-696) ve Teks Willer 5.sayı(9-10)çıkacak.Bu serilerden
İtalya'dan ne kadar gerideyiz derseniz:Aylık Teks 740.sayı 7 Haziran'da çıkacak.Teks Willer
de 18.Haziranda 44.sayı çıkacak.Aylık Seri'den 44 sayı;Teks Willer'den de 34 sayı gerideyiz.
Çevrenizde yatır,evliya türbesi filan varsa 100 yaşına kadar yaşamayı dileyin,mum yakın.
Ben de öyle yapacağım.Belki öbür dünyaya göçmeden bu Teksleri okuyabilmek nasip olur.

YzbVolkan

Alıntı yapılan: caretta - 05 Haziran, 2022, 15:20:23
Bayram Bey Aylık Teks 46.sayı(695-696) ve Teks Willer 5.sayı(9-10)çıkacak.Bu serilerden
İtalya'dan ne kadar gerideyiz derseniz:Aylık Teks 740.sayı 7 Haziran'da çıkacak.Teks Willer
de 18.Haziranda 44.sayı çıkacak.Aylık Seri'den 44 sayı;Teks Willer'den de 34 sayı gerideyiz.
Çevrenizde yatır,evliya türbesi filan varsa 100 yaşına kadar yaşamayı dileyin,mum yakın.
Ben de öyle yapacağım.Belki öbür dünyaya göçmeden bu Teksleri okuyabilmek nasip olur.

Cok iyiydi :)))
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Kinowa59

Merhaba Atilla bey. Tebessüm ederek iletinizi okudum. 100 yaşına kadar yaşamam için" yatır" formülü göstermeniz de harika, ama o yatırlarda yatanların bu Dünya da kimbilir ne haltlar karıştırdıklarıni bilmediğim için benden uzak olsunlar. Hem sonra, zaten 63 yaşındayım. Şunun şurasında 100 yaşa ne kaldı. 37 senecik. Vallahi, sizi bilmem ama ben Tex' in 150 yayın yılını görmeden gitmeye niyetim yok. O da 76 yıl eder ki, bence 76 yıl da az. Selamlarımla.

YzbVolkan

Bende 50 yasindyim Ustadım. ÇD dūsler niye boyle seyrek basiyor. Satmiyor mu Tex?

Kinowa59

Satmaz olurmu. Hem de nasıl satıyor. Zaten satmasa -Molier'in cimrisi -çoktan telif haklarını elinden çıkarmıştı.

YzbVolkan

Kinowa59

Benim teorime göre çizgi düşlerin uzun süredir Tex ve Zagor yan serilerini yayınlamama nedeni şu olabilir. " Şimdi moda Manga serileri. Tex ve Zagor nasıl olsa garanti, bunların okurları sadık okur. Genellikle belli bir yaşın üzerinde, işi oturmuş, geliri istikrarlı grup. Manga ve comics ise daha çok 13 _ 30 yaş arası genç kesime hitap etmektedir. Tam da şu an Manga ve comics modayken, bu genç pazardan yararlanayim, nasılsa Tex ve Zagor her dönemde satılabilir."  Diye düşünüyor olabilir, ( tabiki kişisel teorim )

DAMPYR

Alıntı yapılan: bayram - 05 Haziran, 2022, 20:12:39
Benim teorime göre çizgi düşlerin uzun süredir Tex ve Zagor yan serilerini yayınlamama nedeni şu olabilir. " Şimdi moda Manga serileri. Tex ve Zagor nasıl olsa garanti, bunların okurları sadık okur. Genellikle belli bir yaşın üzerinde, işi oturmuş, geliri istikrarlı grup. Manga ve comics ise daha çok 13 _ 30 yaş arası genç kesime hitap etmektedir. Tam da şu an Manga ve comics modayken, bu genç pazardan yararlanayim, nasılsa Tex ve Zagor her dönemde satılabilir."  Diye düşünüyor olabilir, ( tabiki kişisel teorim )
Bence Yayınlamama sebebleri Bonellinin Telif fiyatlarını artırmasıdır bi ara ondan şikayet ediyorlardı Tabi Başka bir sebebde eskisi kadar satmamasıdır onunda düşmesinden yakınıyorlardı..

Mrtekin

https://cizgiromansepeti.com/yeni-urunler

Tex Aylık ve Tex Willer çıkmış. Aylık 90, Willer, 45 tl. ;D

They drew first blood...

Rossi

Mrtekin

Lal KM'lere göre oranlarsak değil ama.
Tex Willer takip ettiğim bir seri, onu alacağım. Aylığı takip etmeyi uzun zaman önce bıraktım ama bu sayıyı koleksiyon değeri nedeniyle alacağım.
They drew first blood...

caretta

Alıntı yapılan: Mrtekin - 06 Haziran, 2022, 09:46:58
Tex Willer takip ettiğim bir seri, onu alacağım. Aylığı takip etmeyi uzun zaman önce bıraktım ama bu sayıyı koleksiyon değeri nedeniyle alacağım.

Mehmet Tekin dostum size tavsiyem Aylık Teks almaya tekrar başlayın. Bizlere güçlü bir destek olursunuz.
Düzensiz yayınlardan, maceraların tekdüzeliğinden mi Aylık Teks almaktan vazgeçtiniz?

YzbVolkan

Alıntı yapılan: Mrtekin - 06 Haziran, 2022, 09:46:58

Lal in yeri baska en uygun onlar satiyor. Biraz kagit ince ama olsun.Duzenli ciksin yeter.

Ken Parker da 95 lira olmus

SERFOR26

ÇIKSA NE OLUR HİÇ BİR SİTEDE YOK Kİ SATIN ALALIM DAHA TEX VİLLER SAYI 4 BİLE ALAMADIK .

sultanhisar

Aylık teks, 46 da ilk sayı renkli ondan 90 TL dir...hemen sipariş verdim... yarın dağıtıma çıkacakmış :-\ :-\