Ms. Marvel - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan pizagor, 03 Eylül, 2014, 13:29:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nicholaihel

Alıntı yapılan: Kauss - 29 Mart, 2022, 22:17:11
Yanlışım yoksa seri tamamlanmış oldu. İlk sayı 2015 yılıydı diye hatırlıyorum. 7 yılda 4 cilt basıp seriyi tamamlayan Arkabahçe' e teşekkürler.

Seri tamamlandıysa kendime çok gülerim :)) çünkü bittiğini anlamadım. Yıllar geçmiş son cildi alıp öncekileri tazelemeden öyle hızlıca okudum. Bu sayı öncekiler gibi kuşe değil bu arada.

hanac

Alıntı yapılan: Kauss - 29 Mart, 2022, 22:17:11
Yanlışım yoksa seri tamamlanmış oldu.

Daha 6 cilt var, toplamda 10 cilt olacak.

Cilt 5

Cilt 6

Cilt 7

Cilt 8

Cilt 9

Cilt 10

Kauss

O zaman yanlış hatırlıyormuşum, goodreadse 4 cilt olarak gördüm sanıyordum :)
Arkabahçe'ye kinaye yapmak için teşekkür etmiştim onu da geri alıyorum. Bu hızda giderlerse 2032-2033 arasında bitecek seri :)

dean

Olay şu. Ms Marvel yayınlanırken Secret Wars event'i gerçekleşiyor. Yayınlanan bütün çizgi romanlar birinci sayıdan yeniden başlıyor. Ms. Marvel'da elbette bunlardan bir tanesi. Secret Wars sonrası Earth-616'da bazı değişiklikler yaşanıyor ama Ms. Marvel'ın ana hikayesi aynı yazar tarafından aynı şekilde devam ettiriliyor. Sayı olarak 5. ciltte yine birinci sayıdan almış olsa bile hikaye devam ediyor. Bu yüzden Wilson'ın bu run'ına 10 cilt olarak bakmak daha doğru olur.

hanac

Ms. Marvel Cilt:5 Aşırı Ünlü

DİKKAT ET DÜNYA.
KAMALA KHAN ARTIK BİR AVENGERS ÜYESİ.

O yeni favoriniz. O herkesin yeni favorisi. Ve şimdi birinci ligde. Fakat gerçekten Dünya'nın En Büyük Kahramanları arasında yer alabilecek seviyede mi? Dünyayı kurtarmak önemli tabi, ama Jersey City'nin hala koruyucusuna ihtiyacı var, özellikle bir kentsel dönüşüm şirketi şehri "yenileme" projesi için seçtiğinde. Ve reklamlarında Ms. Marvel'ın yüzünü kullandıklarında ise, kentsel dönüşüme karşı mücadele kişisel bir hal alıyor ancak şirketin hedefinde gayrimenkul dışında başka şeyler de var! Kamala notlarını ve özel hayatını mahvetmeden şehrini yok eden bu takım elbiselileri alt edebilecek mi? Özel hayattan bahsetmişken, Bruno ile takılan şu yeni kız da kim? Ve Kamala kendisine suçla mücadelede yardım etmesi için otomatonlardan bir ordu yarattığında, fazla Ms. Marvel'ın esasında iyi bir şey olmadığını öğrenebilecek mi? Toplanın, Kamala hayranları, olaylar çılgın bir hal alacak!

Bu ciltte G.Willow Wilson'ın yazıp, Adrian Alphona,Takeshi Miyazawa ve Nico Leon'un çizdiği Ms. Marvel (2015) #1-6 bir araya getirilmiştir.

Yayın Tarihi: Şubat 2023
Sayfa Sayısı: 136
Ebat: 16 x 24 cm
Etiket Fiyatı: 128 ₺