Alias

Başlatan emre ozdamarlar, 23 Eylül, 2014, 12:27:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Brian Michael Bendis tarafindan yazilan ve genelde Michael Gaydos tarafindan cizilen, 2001-2004 yillari arasinda toplam 28 sayi cikmis bir seri Alias. Bu sayilar da 4 TPB icinde toplanmis.

Hikaye Jessica Jones adli karakterin basindan gecenler. Kendisi super guclere sahip biri, bir sure Avengers vs gibi karakterlerle takildiktan sonra isin stresini kaldiramiyor, kendisine kahramanligi bir turlu yakistiramiyor ve kostumu cikarip özel dedektiflik yaparak hayatina devam ediyor.

Brian Michael Bendis suc/polisiye hikayeler ile yukselmis bir yazar ve bu eserde de istedigi tarzda bir hikaye yarattigi belli. 9 sayidan olusan ilk cildi tek oturusta okudum. Hikaye bol bol geyik iceriyor, super kahraman dunyasi ile de guzel dalga geciyor. Ilk cildi bitirince aklima gelen tek sey bunun dizisini nasil cekmezler olmustu. Simdi AltinMadalyon'a bakinca dean'in actigi Jessica Jones basligini gördum, anlasilan bu diziye yakinda kavusacagiz.

[IMG]http://i.imgur.com/8Aprb8U.jpg[/img]

emre ozdamarlar

3. cildi de bitirdim ve bu serinin son zamanlarda okudugum en iyi cizgi romanlardan birisi oldugunu söylemem lazim. Okuma sansi olanlara mutlaka tavsiye ediyorum, kacirmayin Alias'i.

3. ciltte laf arasinda Istanbul'un da adi geciyor.