Aquaman and The Lost Kingdom

Başlatan dean, 06 Aralık, 2018, 22:55:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Mevcut evrenin son filmi. Blue Beetle, Black Adam ve Shazam 2 filmlerinden daha iyi bir gişe performansı sergileyeceğini düşünüyorum. Gider miyim? Asla. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

noir

Alıntı yapılan: Nightrain - 21 Kasım, 2023, 12:15:53Mevcut evrenin son filmi. Blue Beetle, Black Adam ve Shazam 2 filmlerinden daha iyi bir gişe performansı sergileyeceğini düşünüyorum. Gider miyim? Asla. :)

Blue beetle filmi mi çıkmış? Hiç haberim bile olmadı. Dc evreninin elinde o kadar malzeme var ama ortaya doğru düzgün bir şey çıkaramıyorlar bir türlü. Ve bence şu an süper kahraman filmlerinin gözden düşmelerinin en önemli nedenleri kötü senaryolar, kötü olay örgüleri ve izlemeye değecek bir şey sunamamaları. Herkes yeteri kadar aksiyon izledi artık, kimseyi heyecanlandıracak, merak uyandıracak bir şey ortaya koyamıyorlar. Zaten artık herkes bir filmin nasıl sonlanacağını tahmin ediyor.

noir

Bu film de gişede çakılmış. Warner Bros ve Disney'in bu kötü rakamlarla daha ne kadar devam ettireceklerini merak ediyorum. Her yeni çıkan filmle gişe sayıları daha da azalıyor. Sürekli zarar ederek daha ne kadar devam edebilecekler göreceğiz.