Panini Sohbet Odası

Başlatan köstebek, 23 Ekim, 2014, 01:04:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Yoksa havlu mu attılar ??? ??? ???

Nightrain

Aylardır Star Wars'ı bekliyorum. Forumda kesin dediler.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

ISSN ve ISBN farklılığında dergi olarak çıkarılan, ona göre KDV'lendirilen, 3 ay raf ömrü olan, sonrasında iade edilen ve bir daha piyasaya sürülemeyen Panini Superior Spiderman sayı1 raf ömrünü tamamladığı için D&R'da satıştan çekilmiş ki bugün mağazada özellikle dikkat ettim. Bakalım neler olacak?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

Alıntı yapılan: pizagor - 18 Ocak, 2016, 17:19:31
ISSN ve ISBN farklılığında dergi olarak çıkarılan, ona göre KDV'lendirilen, 3 ay raf ömrü olan, sonrasında iade edilen ve bir daha piyasaya sürülemeyen Panini Superior Spiderman sayı1 raf ömrünü tamamladığı için D&R'da satıştan çekilmiş ki bugün mağazada özellikle dikkat ettim. Bakalım neler olacak?

Bu ay başında Superior'ın ikinci sayısı çıkmalıydı. O da çıkmadı. Facebook ya da diğer yerlerden sorulara da cevap vermiyorlarmış. Aslında uzun vadeli planlarının olduğunu da bir kaynaktan öğrendim. Ama geçen ay Wolverine biraz gecikmişti. Bu ay ise Superior 2 hiç çıkmadı. Umarım bir sıkıntı olmaz. Hiç fena başlamamışlardı.

pizagor

Çizgiromanevi sahibi dostlarımızın da o sayıyı satıştan çekmeleri gerekebilir. Hukuki durumu gerçi kendileri daha iyi bilirler...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Agamotto

Bu ay niyeyse sıkıntı oldu acaba ISBN yayınına mı geçecekler o yüzden mi böyle aksaklıklar çıktı diye düşündürttü.

Açıkçası ben çekilmelerini istemem gayet güzel basıyorlardı üstelik fiyatları da uygundu.

Mrtekin

Gereksiz panik yapmayalım; koca sermaye; 3 sayı çıkardıktan sonra topu atmazlar herhalde :)
They drew first blood...

aguira

Dün gittiğim ankamall dnr'da superior satışı hala devam ediyordu. Hatta ilginçtir aynı alışveriş merkezinin migrosunda da superior gördüm. Dergilerin arasında son derece yıpranmış şekilde bulunuyordu, belli ki uzun bir süredir orada.

Nightrain

Guardians of the Galaxy düzenli çıksın yeter. Ha bir de Star Wars ı çıkartsınlar artık!

Agamotto

Panini'ye mesaj atmıştım geçte olsa cevap verdiler. Önümüzdeki aylarda yeni çizgi romanlar çıkaracaklarını söylediler.

Star wars konusunda ise şöyle bir yazı var:

http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com.tr/2016/01/turk-yaynclarn-star-wars-yaynlama-savas.html?m=1

dean

Panini çeşitli platformlarda kendilerine sorulan "çizgi romanlar ne zaman devam edecek ?" sorusuna, "şimdilik ara verdik. Gelecek zamanda belki devam ederiz" diye yanıt vermiş. Artık raftaki ilk sayılara bakıp bir bardak soğuk su içebiliriz gibi geliyor bana. Daha önce bir kere daha çizgi roman basmaya başlayıp iki sayı Heroes'dan sonra iptal etmişlerdi. Şimdi yine oldu. İlginç. Diyecek başka bi'şeyim yok.

rumar80

Animvader

Bari boş yere Marmara Çizgi gibi yayınevlerinin takvimlerini alt üst etmeselerdi.Ne bekliyorlardı ki acaba 50bin gibi bir satış rakamı falan mı?

Mrtekin

They drew first blood...

Nightrain

Çok sinirlendim.

Madem böyle bir şey olacaktı, ne halta diğer yayınevlerinin önünü kestiler o zaman? Guardians'ı başka bir yayınevi basmaya devam etse bari. :'(