Yılbaşı Çekilişi Yapalım mı?

Başlatan ümitkr, 23 Aralık, 2014, 19:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hbegec

Alıntı yapılan: rumar80 - 15 Aralık, 2022, 20:32:21
  Sevgili Hayrettin emeğine sağlık. Ben hediyemi yolladım. Umarım alan arkadaşım beğenir.

Rica ederim ne demek :)Ben de bugün hediyemi gönderim bakalım umarım sapasağlam gider :)

TKnKT

Organizasyona olan özeniniz ve şevkiniz için ben de teşekkürler ederim. Benim hediye de bir süredir yollarda dilerim önümüzdeki günlerde gecikmeden teslim edilir. Bu vesile ile fumetti dünyasına bir nefer daha kazandırma gayesinde olan İzzet Bey'e de teşekkürlerimi sunarım :) Dilerim tüm forum üyeleri için hayatın daha iyiye gittiği, her şeyin daha güzel olacağı bir 2023 yılı bizlerle olur.
"The man who opens topics faster than his shadow"

kharon

hediyelerimi okuma firsatim ancak bir-iki ay sonra olacak ama fotograflarina bayildim. umarim benim gonderdiklerm de adresine ulasir biran once.

organizasyon icin cok tesekkurler 

hbegec

Alıntı yapılan: TKnKT - 17 Aralık, 2022, 14:08:21
    Organizasyona olan özeniniz ve şevkiniz için ben de teşekkürler ederim. Benim hediye de bir süredir yollarda dilerim önümüzdeki günlerde gecikmeden teslim edilir. Bu vesile ile fumetti dünyasına bir nefer daha kazandırma gayesinde olan İzzet Bey'e de teşekkürlerimi sunarım :) Dilerim tüm forum üyeleri için hayatın daha iyiye gittiği, her şeyin daha güzel olacağı bir 2023 yılı bizlerle olur.

Teşekkür ederim iyi seneler :)

hbegec

hanac

Hayrettin çabaların için teşekkürler.

Ben de hediyelerimi yolladım.

hbegec

kedidiro

Ben de nihayet paketimi hazırlayabildim. Yarın kargolayacağım. Sıkı koleksiyoner birine onda olmayan ne gönderebilirim diyerek ince eledim sık dokudum. Hatta hiçbir masraftan kaçınmayarak geçen hafta Portekiz'e gidip koleksiyonuna eklemesi için portekizce çizgi roman aldım :) Ronaldoya da imzalatacaktım ama "eve kapandı, ağlıyor. Ziyaretçi kabul etmiyor" dediler kaldı. Ama hayat bu. Belli mi olur? Belki Ronaldo dostumuzun fanatik taraftarı olduğu Fenerbahçe'ye transfer olur. O da bizzat götürüp antremanda imzalatır😉😄

alan ford

Benim paket de dün yola çıktı bakalım paket yapması zor iş hakkaten ama  2023'de en büyük derdimiz bu olsun mümkünse :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hbegec

Benim hediyelerim geldi darkwood'a teşekkür ediyorum :)

alan ford

doktor1881 sağolsun benim paketim de geldi. Hem kendisine hem yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler.

doktor1881

bıraz aceleye geldi paket inşallah elinizde yoktur kitaplar

alan ford

Çoğu yoktu, ama %100 tutturmak çok zor zaten

gamlıbaykuş

Benim de hediyelerim geldi, TKnKT (Atakan Bey' e) teşekkürlerimi sunarım. Hepimiz için güzel bir yıl olur umarım.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Alıntı yapılan: kedidiro - 20 Aralık, 2022, 17:52:59
Ben de nihayet paketimi hazırlayabildim. Yarın kargolayacağım. Sıkı koleksiyoner birine onda olmayan ne gönderebilirim diyerek ince eledim sık dokudum. Hatta hiçbir masraftan kaçınmayarak geçen hafta Portekiz'e gidip koleksiyonuna eklemesi için portekizce çizgi roman aldım :) Ronaldoya da imzalatacaktım ama "eve kapandı, ağlıyor. Ziyaretçi kabul etmiyor" dediler kaldı. Ama hayat bu. Belli mi olur? Belki Ronaldo dostumuzun fanatik taraftarı olduğu Fenerbahçe'ye transfer olur. O da bizzat götürüp antremanda imzalatır😉😄

Sabırsızlıkla bekliyorum  :)
Selamı hocanın zevkine güveniyorum.
Kargom dün İstanbula ulaşmış, 1-2 güne elime düşer.