Yılbaşı Çekilişi Yapalım mı?

Başlatan ümitkr, 23 Aralık, 2014, 19:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alıntı yapılan: rumar80 - 03 Aralık, 2019, 17:55:36
Herkese merhaba.
Geleneksel hediyeleşme zamanı geldi. Her yıl başında yaptığımız gibi bu yıl da birbirimiz ile kutlama yapalım, küçük hediyeler verelim. Ne dersiniz?
Kabul eden ve çekilişe katılmak isteyen tüm dostlarımızın 15. Aralık 2019 akşamına kadar bana Ad/Soyadı, nickinizi, Telefon numaranızı ve adresinizi yollarsanız 16 Aralık tarihinde çekilişi yapar ve özel mesaj ile herkese bildiririm.
   Haydi hep beraber yeni yıla çizgi roman paylaşarak ve okuyarak girelim.
  Sevgiler.

Gönderdim.

Haydi arkadaşlar acele edin, siz de gönderin. Kargo firmaları şimdiden mızıkçılığa başladı, yeni yıl gelmeden hediyeler gönderilsin.  ;D

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Bir anda 4 kişi oluverdik bile.
Haydi dostlar.

ZGeralt

kedidiro

Doktoruma bilgilerimi yolladım çoktan. Başladığı günden beri bu çekilişe katılmaya gayret ediyorum. Çok güzel hediyeler aldım. Çok mutlu oldum. Inşallah benim hediyelerim de birilerini mutlu etmiştir. Sizleri de paylaşmaya selamlaşmaya bekliyoruz....

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Dostlar varım demek yetmiyor.
Bana mesaj ile ad ve soyadınızı, nickinizi,  telefonunuzu ve adresinizi yollamanız lazım ki sizin adınızı çekecek arkadaşımıza tam bilgilerinizi verebileyim

rumar80

Bir kaç saat içinde 6 kişi olduk bile. Daha yolumuz uzun.

hbegec

Bu sene rumar üstad çekilişi benden devir almış :) hadi bakalım 7 olduk herhalde benimle :)

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Hüseyin bu sefer biraz acele ettim evet. Umarım sorunsuz altından kalkarım.
Sen ve Doğa bana özelden adres ve telefon numaralarınızı da yazarsanız ben de iletişim bilgilerini en kısa zamanda paylaşabilirim.

rumar80

9 kişi olduk bile. Yok mu başka katılan?

hbegec

Alıntı yapılan: rumar80 - 04 Aralık, 2019, 11:40:30
Hüseyin bu sefer biraz acele ettim evet. Umarım sorunsuz altından kalkarım.
Sen ve Doğa bana özelden adres ve telefon numaralarınızı da yazarsanız ben de iletişim bilgilerini en kısa zamanda paylaşabilirim.
Eğer benden bahsediyorsan "hayrettin" olacak isim hocam hüseyin değil :))) bu arada ben gönderdim zaten özelden adres ve telefonu ;)

rumar80

Hayr ettin kusura bakma aklımda yanlış kalmış.