Yılbaşı Çekilişi Yapalım mı?

Başlatan ümitkr, 23 Aralık, 2014, 19:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

rumar80

Herkese merhaba.
  Bu sene yaşanan olaylar beni biraz yordu. Bu yüzden bu sene affımı rica ediyorum. İnşallah seneye acısını çıkartırım.
  Herkese şimdiden iyi ve sağlıklı yıllar.

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kedidiro

Her yıl yaptığımız bu hediyeleşmeden büyük keyif alıyorum. Beni de ekleyin lütfen listeye..

memospinoz

darkwood

İlk 11 tamamlansın, beni de ekleyin listeye..
Darkwood Sakinleri..

memospinoz

21 Kasım'dan beri bekliyoruz, başka arkadaşımız katılmayacak belli ki. Bugün saat 23:59'a kadar süre tanıdım yine de, ne olur ne olmaz diye.
Pazar günü çekilişi yapar, ilgililere sonuçları bildiririm. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Tuco Ramirez

memospinoz

Son Durum
Katılımcı listesi:

1. memospinoz
2. hbegec (çekiliş bilgilerini gönderdi)
3. TKnKT (çekiliş bilgilerini gönderdi)
4. hennessy (çekiliş bilgilerini gönderdi)
5. Saint2 (çekiliş bilgilerini gönderdi)
6. Harun Ça (çekiliş bilgilerini gönderdi)
7. haysat (çekiliş bilgilerini gönderdi)
8. ümitkr (çekiliş bilgilerini gönderdi)
9. alan ford (çekiliş bilgilerini gönderdi)
10. kedidiro (çekiliş bilgilerini gönderdi)
11. darkwood (çekiliş bilgilerini gönderdi)
12. Tuco Ramirez (çekiliş bilgilerini gönderdi)

Çekilişe katılım sağlamak için bu başlık altına katılmak istediğinizi belirtmeniz yeterli.
Katılım için son tarih 12 Aralık Cumartesi saat 23:59 olup, 13 Aralık Pazar günü çekiliş yapılacak ve katılımcılara çekilişte çıkan kişinin bilgileri iletilecektir.
Katılan arkadaşlar kargonun iletilmesini istedikleri açık adres, cep telefonu numarası ve ad-soyad bilgilerini forum üzerinden bana özel mesaj yoluyla bildirirlerse sevinirim.

memospinoz

Süre bitti arkadaşlar. Bugün öğleden sonra çekiliş gerçekleşecek. Herkese çok teşekkürler.

memospinoz

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 12 Aralık, 2020, 10:05:16
12. adam da ben olabilirim.

Özel mesaj ile iletişim bilgilerini bekliyorum Tuco dostum.

memospinoz

Çekilişi gerçekleştirdim. Herkese şimdiden sağlıklı ve mutlu yıllar.

NOT: Tuco Ramirez dostum, iletişim bilgilerini ivedi olarak ö.m. ile göndermeni bekliyorum.

memospinoz

Bütün katılımcı arkadaşlara ö.m. ile gerekli bilgiler iletilmiştir.
Sizlerden ufak bir ricam Aralık'ın son haftası kargo şirketleri dolu olacağından gönderimi daha önce yapmanız, böylece yeni yıla girmeden kargonuz hediyeleştiğiniz arkadaşa varmış olacaktır.

Herkese tekrardan sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yeni yıl dilerim. Umarım 2021 yılı Covid-19 belasından kurtulduğumuz yıl olur.

hennessy

Çizgi romanları kargoya verdim. Umarım okumadığı yerden çıkar  :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kedidiro

Bana doğru olanlar da benden doğru olanlar da yola çıkmış görünüyor. Herkes keyifle okusun, sağlıklı yıllar görsün inşallah...