Ana Menü

Toplu Okumalar

Başlatan V, 29 Aralık, 2014, 21:06:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Zagorcular cemaati o. :)

Darkwood'dan kestirme bir yol bulurlar... ;D
They drew first blood...

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Hemen sipariş edeyim dedim, ön siparişte. 4 Kasım'da...

kalidor

Bu romanın ilk cildinin 12 sene sonra yeniden basımı ve 2. cildinin çevrilip yayınlanmasında Altın Madalyon itkisi olduğunu düşünüyorum. Bir ara yayınevine mail felan atmıştık. Adamlar da bahaneye bakıyorsa sıraya koydular ve işte karşımızda... Kendimize pay çıkartayım dedim 8)
Crom! Ölüleri Say...

Mrtekin

Kadın bu sefer "Papaz'ın intikamı" olarak ne yumurtladı acaba?  ;D
They drew first blood...

pizagor

Tanrının Çocukları'na dün başladım. İlk 100 sayfa itibariyle bana hissettirdiği Serçe'nin devamından ziyade Serçe'nin bir benzerini okuduğum. İlk kitapta hikaye dünyalılar arasındaki sosyal ilişkiler, insani psikolojiler üzerinden ilerlerken bu sefer Rakhatlıların hissiyatı, toplumsal düzeni dünyalılara dair anlatıyla eşit ağırlıklı gidiyor. Serçe'nin sonlarına doğru heyecan yükselmiş, şaşırtıcı bir noktaya evrilmişti. Bakalım bu kitapta da aynısını yapacak mı Russell...

pizagor

Tanrının Çocukları için bence en iyi niteleme 'kötü bir devam filmi' olur. Hiç bakmadım bu kitabın goodreads notuna ama ben beğenmediğime göre yüksektir  :)

seastar1000

İdefix fuar da gordum aldim
Ne zaman gelir bilemem de seneye okurum artik

Vega

Bir kaç aydır internet alışverişlerimde Kidega.com'u kullanıyorum. Enpara ile yapılan 30 TL'lik alışverişin 15 TL'sini (ayın enparalısı olmak şartı ile) iade ediyor. Kampanya yılbaşına kadar devam edecek, haberiniz olsun. Site fena değil. Genel kitap çeşitliliği diğer sitelerle aynı, fiyatlar kitapyurdu ile kafa kafaya. Çizgi roman çeşitliliği de maalesef, diğer online kitap siteleri gibi kısıtlı.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

pizagor

Bir Zamanlar Altın Madalyon...

Toplu okumalar, incelemeler, iğnelemeler, illa görüş ayrılıkları, gülümseten mesajlar...

Bu başlık ne kadar da şenlikliymiş   :)