KİTAPLIĞINIZDAKİ AZ ESKİ, ÇOK ESKİ, KÜFLENMİŞ ÇİZGİ ROMANLAR.

Başlatan s.b, 07 Mayıs, 2015, 00:06:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

s.b

Dr.ArAmAS

Yeri gelmişken sorayım:alfa yayınları "kaptan amerika "ile "kaptan amerika ve falkon " ayrı seriler miydi??hatırlayamadım

s.b

Alıntı yapılan: Dr.ArAmAS - 09 Temmuz, 2017, 15:33:25
Yeri gelmişken sorayım:alfa yayınları "kaptan amerika "ile "kaptan amerika ve falkon " ayrı seriler miydi??hatırlayamadım

Bildiğim kadarıyla tek seridir.

pizagor

Tek seridir, 20 sayı çıkmıştı. Arada bir boyut değişikliği (14. sayıyla birlikte olabilir) ve Sal Buscema'dan maalesef Kirby geçişi yaşanmıştı. Nomad'in falan ortaya çıkışı, güzel maceralar okumuştuk. Artık elimde yok o sayılar :(
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Dr.ArAmAS

Walla o hazineler hepimizin elinden geçmişti.ama kıymetini bilecek olgunlukta değildik o zamanlar..hepsi yitti gitti..yukardaki hulk serisi de muhteşem

s.b

Kolilerdeki eskilere bir göz atayım dedim. Anlaşılan son sayılarda falcon yazısı yok.

s.b

darkwood

Silver Surfer'in mavi kapaklı süper ciltleri de vardı, 7 sayıydı sanırım.
Darkwood Sakinleri..

s.b

s.b

Dr.ArAmAS

Sami bey olmaz ya..olur da bir gün satmayı düşünürseniz şu hulk ve fantastik dörtlü ve gümüş kayakçı alfa takımlarınıza talibim.başka alfa takımları varsa onlara da tabii..lütfen unutmayınız

s.b

Şİmdilik bunları satmak gibi bir niyetim yok. Fakat olurda bir gün satmaya kalkarsam ilk önce sizin haberiniz olur Dr. Bey.

s.b

Zenginlikte gözüm yok Saki Bey. Kitaplara yer bulmak gerçekten büyük dert. Arada sırada fazlalığı elden çıkartmak için satış yapıyorum.