Green Lantern - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan Nightrain, 07 Temmuz, 2015, 15:44:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bence yazdıkları zaten eventlerin Green Lantern ciltleridir.
  Brightest Day zaten direkt Green Lantern'ı ilgilendiren bir event değil
  Ama Blackest night öyle. Büyük ihtimalle onu yayınlarlar.

Nemo

Özel Alfa Ajanı

rumar80

Benim özetleri oku. Girizgâh olur.

Bu arada The Blackest Night ve Blackest Night Green Lantern özetleri çok yakında burada.

Bir de forumdaki yazılar biraz düzeltilmiş ve yeni resimlerle süslenmiş şekilde yakında e dergide.

Daha ne reklam istiyorsun ARKABAHÇE

darkwood

Arkabahçe'nin bu kadar itkili beleş tanıtımın üzerine para bile vermesi lazım.  :)
Green Lantern ciltlerini beklemeye merak ile devam ediyoruz.
Darkwood Sakinleri..

dean

Bende listedekilerin Green Lantern cildi olduğunu düşünüyorum. 1-2 bomba sürpriz de böylece eventlar olabilir.

Ras Al Ghul

Brightest Day'in asıl event'inin ilk iki ciltini okudum ve grren lantern gözükmüyordu bile tek ilgili şey beyaz güç fenerlik.O büyük ihtimalle green lantern'ın birghtest day özel cildidir.Ama Blackest night da her ikisnide basarlar bence Black Lantern'ları  iyice göstercekler bence hem zombi kahrmanla dolu bir cilt iyi satar :)

rumar80

Hatta mümkünse Blackest Night'ı basarken üçünü de bassınlar, hoş ben zaten Green Lantern corps'un da basılması tarafındayım.

@Serhan

Rebirth ingilizce versiyonunu büyülüden biraz önce aldım. Eylül deniyordu türkçe için türkçesinide alıp derinlemesine bir inceleme yapmak istiyorum :) Nasıl olsa ilk türkçe "Yeşil Fener".
Kapaktaki isim aynı kalır değil mi değiştirmezler ?

rumar80

Yeniden Doğuş?
Bence de orjinal kalsın

akif1

Alıntı yapılan: rumar80 - 05 Eylül, 2015, 20:13:22
Yeniden Doğuş?
Bence de orjinal kalsın

aslında altına küçük bir şekilde türkçe yazmaları daha iyi olur

Bunun gibi:
http://imgim.com/563146.jpg

@Serhan

Green Lantern
Yeşil Fener olarak çevirmezler inşallah

Chuck

Alıntı yapılan: Joker - 05 Eylül, 2015, 22:48:42
Green Lantern
Yeşil Fener olarak çevirmezler inşallah

Bir değişiklik olmadıysa Yeşil Fener şeklinde çevrilecek.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

maeglin

Hiç ses yok mu hala? Geçtiğimiz günlerde sormuştum Facebook sayfalarından cevap yazmamışlar beğenmişler sadece :D

@Serhan

Ben kapakta Green Lantern Rebirth kalmasının daha iyi olduğunu düşünüyorum. Batman'i Yarasa Adam veya Superman'i Süperadam olarak çevirilmiyorsa , Green Lantern kalabilir.

maeglin

Yayına ilişkin Kasım ayı işaret edildi   :)