The Flash: Rebirth - Arkabahçe

Başlatan dean, 20 Ekim, 2015, 02:16:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

New 52 Flash'i tamamladıklarını için kendilerini tebrik ederim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

16 Şubat Flash içinde başlangıç tarihi olacak.

memospinoz

Alıntı yapılan: dean - 05 Ocak, 2018, 20:24:10
16 Şubat Flash içinde başlangıç tarihi olacak.

Ay sonu bekleniyordu ama niye 2 hafta uzadı acaba.  ::)

frodo

arkabahçenin internet sitesinde ön siparişte variant kapakta var.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Nightrain

Alıntı yapılan: memospinoz - 05 Ocak, 2018, 20:42:33

Rebirth basan yayın evlerinin aldığı ortak karar ile hepsi 16 şubat'ta yayınlanacak
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

haziran00

Alıntı yapılan: memospinoz - 05 Ocak, 2018, 20:42:33

DC nin ön gördüğü tarih olduğu için :)

memospinoz

Alıntı yapılan: Nightrain - 10 Şubat, 2018, 22:17:16
Rebirth basan yayın evlerinin aldığı ortak karar ile hepsi 16 şubat'ta yayınlanacak

Alıntı yapılan: haziran00 - 10 Şubat, 2018, 23:15:48
DC nin ön gördüğü tarih olduğu için :)

Orada bir ironi vardı ama neyse.  ::)

dean

Sürat Şehri

İsmi Barry Allen ve o Yaşayan En Hızlı İnsan. Ama aynı zamanda bundan çok daha fazlası.

Akıl almaz sürat kabiliyetine dair bilgisi arttıkça Flash hayal bile edemeyeceği geçmişiyle ilgili şeyler de öğrenmeye başlar... Tarihi değiştiren bir Flashpoint'i nasıl yarattığı ve bilinmeyen güçler tarafından korunan bir dünyanın yaratılmasına nasıl yardım ettiği gibi...

Damarlarında akan sürat kuvveti tüm Central City'i vurup polisleri, suçluları ve sivilleri birlikte etkilediğinde ortaya çıkan bu yeni Süratçilere yepyeni ve muazzam güçlerini akıllıca kullanmayı öğretme işi Flash'a kalır.

Fakat içlerinden bazıları suça karşı verdiği mücadelede onun ortağı olurken diğerleri bu ilahi güçleri fesat maksatlar için kullanmaya yönelir. Flash'ı onun dahi geçemeyeceği bir şerrin var olduğunu öğrenmesi uzun sürmeyecektir...

Sayfa Sayısı: 216
Etiket Fiyatı: 37.50 TL

memospinoz

Mguney

Çok özür dileyerek bir yorum yapmak istiyorum. Amacım gerçekten kimseyi aşağılamak yada rencide etmek değil, kitaba para vererek aldığım için bir yorum hakkım var. Gerçekten hiçbir yanına özenilmemiş bir kitap, çeviri yapılmış ama editör okumamış. Grafiker o kadar sıkılmış ki yazıdan çıkan balonlar, garip garip hatalar. Keşke biraz özenseydiniz. Kitapları hızlı çıkarıyorsunuz ama inanın diğer yayın evlerinin çok altında arşivden uzak oku at kitaplar çıkıyor. Lütfen biraz daha özenli çalışma yapın biz müşterilerinizin bunu istemeye hakkı olduğunu düşünüyorum. Yine haddim olmayarak birşey daha diyicem bu şekilde the button yada hikayesi çıkarsa rezil olur.

Animvader

Alıntı yapılan: Mguney - 10 Mart, 2018, 19:31:32
Çok özür dileyerek bir yorum yapmak istiyorum. Amacım gerçekten kimseyi aşağılamak yada rencide etmek değil, kitaba para vererek aldığım için bir yorum hakkım var. Gerçekten hiçbir yanına özenilmemiş bir kitap, çeviri yapılmış ama editör okumamış. Grafiker o kadar sıkılmış ki yazıdan çıkan balonlar, garip garip hatalar. Keşke biraz özenseydiniz. Kitapları hızlı çıkarıyorsunuz ama inanın diğer yayın evlerinin çok altında arşivden uzak oku at kitaplar çıkıyor. Lütfen biraz daha özenli çalışma yapın biz müşterilerinizin bunu istemeye hakkı olduğunu düşünüyorum. Yine haddim olmayarak birşey daha diyicem bu şekilde the button yada hikayesi çıkarsa rezil olur.

Şimdi güzel bir heyecanla mesajları ardı ardına sıralamışsınız, eyvallah. Ama bu forumdaki başlıklar yayınevlerinin sahipliğinde veya moderasyonunda değil. O yüzden yazarken birinci şahıs yerine üçüncü şahıs olarak yazmaya çalışırsanız daha iyi olur.

Mesela; "Keşke biraz özenseydiniz" yerine "Keşke biraz daha özenilseymiş." gibi.

dean

İkinci cilt ufukta gözüktü.

gamlıbaykuş

İlk cildi unuttum bile. Ama en çok merak ettiğim konu, fiyatlarda bir değişim falan oldu mu acaba? Malum Arkabahçe zaten pahalı satıyordu.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

memospinoz

2. cilt çıkmış. Etiket fiyatı 40 TL.  :o

Mrtekin

Neden şaşırıyoruz? En son, Star Wars Vader Down'un da etiket fiyatı 40 tl değilmiydi? Yolu, önce Arkabahçe açtı. Diğerleri yetişti işte.:-)
They drew first blood...