Fumetti'nin 80 yılı

Başlatan Nemo, 21 Kasım, 2021, 22:55:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

386 sayfalik koca kitap Bonelli'den cikti.

Özel Alfa Ajanı

hanac

Alıntı yapılan: Nemo - 21 Kasım, 2021, 22:55:05
386 sayfalik koca kitap Bonelli'den cikti.

Türkiye'de yayınlanmasını isterim.

rumar80

İyi direniyor vallahi. Helal olsun.

Kinowa59

William Frederick Cody, nam-i diğer Buffalo Bill, Tex ve Ken Parker' dan başka hangi çizgi romanlarin hangi sayılarında görünmektedir. Bilgi veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

DAMPYR

Bonelli Fumetti kitaplarını yeniden 1.ci sayıdan itibaren ingilizce Hatta Çince olarak çıkarmaya başladı Bide Türkçe çıkarsada oradan getirtsek buradaki yayıncılarla (Lal Kitap Hariç Tutuyorum)uğraşmasak Ne Güzel Olurdu...

pizagor

Alıntı yapılan: DAMPYR - 01 Kasım, 2023, 19:50:20Bonelli Fumetti kitaplarını yeniden 1.ci sayıdan itibaren ingilizce Hatta Çince olarak çıkarmaya başladı Bide Türkçe çıkarsada oradan getirtsek buradaki yayıncılarla (Lal Kitap Hariç Tutuyorum)uğraşmasak Ne Güzel Olurdu...

Bu deneme tek sayıyla mı sınırlı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

Alıntı yapılan: pizagor - 02 Kasım, 2023, 07:48:43Bu deneme tek sayıyla mı sınırlı?
Sanırım devam edecek 1.ci sayı diye numara koymuşlar...

pizagor

Alıntı yapılan: DAMPYR - 02 Kasım, 2023, 09:41:14Sanırım devam edecek 1.ci sayı diye numara koymuşlar...

Sanırım sadece tek sayılık özel bir deneme, meşhur Lucca çizgiroman festivaline özel bir baskı gibi görünüyor. Edinebilsek keşke :(

İtalyanca metnin İngilizce'ye çevirisini de ekleyeyeim:

The English version of the legendary first issue of the series dedicated to the character created by Alfredo Castelli, created on the occasion of Lucca Comics & Games 2023.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

karlıova

Gerçek olmak için çok güzel bir haberdi zaten. Bonelli'nin böyle bir proje için büyük bir kaynak ayırması ve organizasyon yapması gerekir. Mevcut Fumetti pazarları dışında İngilizce konuşan coğrafyalardan alacakları dönüşün yeterli olacağını sanmam.