Deadwood Dick Çok Yakında Felix Farkıyla...

Başlatan BAHADIR, 07 Mayıs, 2022, 13:49:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gunes21

13 . sayıda Fransa , sonlandirirlarsa tome 13 ile
yaklaşık 800 sayfalık hem de renkli bir kulliyat olur
13 farklı cizer & yazar  , kuşe kagit gider bu yayına
800 sayfa kuşe renkli ....
2 cilt minimum ... İngiliz dünyasında da basıldı dark horse sanırım basıyor ...

Enrigue breccia  carlos trillo/ Alvar Mayor diyorum bende.)))
siyah beyaz / Enzo gider hem de  ama kuşe versiyonda enfes 

pizagor

Sevgili Bahadır'a da söylemiştim: Massimiliano Frezzato'nun Keepers Of The Maser serisi.

İtimat ediyorsanız; serinin Goodreads puanları da oldukça iyidir.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Zeljko

İflah olmaz bir fumetticinin son arzusu bellidir bende o yönde bir ateş edeyim bilirim hedef zor ama imkansız değil

Bilindiği üzere Villa yıllardır Tex suskunluğunu Texone 35. sayı ile bozdu. Bu hikayenin "cüce teks" olarak basılması bizlere küfür etkisi yaratacağı için acaba diyorum sadece bu sayı özelinde özel edisyonlu bol malzemos bir felix edisyonu gelir mi? Hemen yok olmaz demeyin biraz düşünün kamuoyu yoklaması yapın hiç olmadı "açık kapı" bırakın...

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

BAHADIR

Alıntı yapılan: Zeljko - 05 Temmuz, 2022, 18:37:37
İflah olmaz bir fumetticinin son arzusu bellidir bende o yönde bir ateş edeyim bilirim hedef zor ama imkansız değil

Bilindiği üzere Villa yıllardır Tex suskunluğunu Texone 35. sayı ile bozdu. Bu hikayenin "cüce teks" olarak basılması bizlere küfür etkisi yaratacağı için acaba diyorum sadece bu sayı özelinde özel edisyonlu bol malzemos bir felix edisyonu gelir mi? Hemen yok olmaz demeyin biraz düşünün kamuoyu yoklaması yapın hiç olmadı "açık kapı" bırakın...

Bunu bu şekilde basmasını İlker Bey'den rica edelim... Benim de ağzımın suyu aktı... ;)