Tex Klasik Seri Devam Etsin Kampanyası

Başlatan hanac, 17 Temmuz, 2023, 10:21:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kinowa59

Ben geçtiğimiz hafta pazartesi günü görüştüğüm de ,  okullar açıldığı için matbaa iş yoğunluğundan kaynaklı Ekim ayı başlarına sarkma olacak denilmişti.

Rossi

Sanırım Yzb Volkan Klasik Tex icin geri donus oldu mu diye sordu.

Rossi

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 02 Ekim, 2023, 17:21:29Ben geçtiğimiz hafta pazartesi günü görüştüğüm de ,  okullar açıldığı için matbaa iş yoğunluğundan kaynaklı Ekim ayı başlarına sarkma olacak denilmişti.
Evet matbaa çok yoğunmus.Mylos Tex biraz da bu yüzden gecikti.

YzbVolkan

Alıntı yapılan: Rossi - 02 Ekim, 2023, 19:50:44Sanırım Yzb Volkan Klasik Tex icin geri donus oldu mu diye sordu.

Evet ben Teks Klasik maceraları sormuştum. Anlaşılan kimseye cevap gelmemiş.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

YzbVolkan

Klasik Tex devam etmesin...oldu sanirim.

YzbVolkan

Klasik Tex ve Dampyr basacak bir yayinevi yok mu yahu.

gargaris

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 05 Ekim, 2023, 13:27:18Klasik Tex ve Dampyr basacak bir yayinevi yok mu yahu.

Yayınevi kurup biz mi bassak, sayın YzbVolkan... :)

YzbVolkan

Bu gidisle oyle olacak galiba :)

Kinowa59

Fumetti evreninin Galaksisi Tex idi. Evren genişledi genişledi ve en sonunda big bang büyük patlama sonunda Tex Galaksisi dağıldı. Bizler, bir avuç Tex Galaksisi yaşayanları olarak da birer birer ve azar azar yok olmaya başladık.

YzbVolkan

Tex Galaksi deyince aklima
,Civitelli /Nizzo nin muhtesem Zhenda macerasi aklima geliyor.

caretta

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 06 Ekim, 2023, 15:19:22Tex Galaksi deyince aklima
Benim de aklıma ilk 20 küsur sayfasının yayınlanmamış
olması geliyor.

YzbVolkan

Bir cesaret edemedi Lal klasik maceralari basmaya. Ne guzel okuyacaktik.
Mail attim cevap gelmedi.

YzbVolkan

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 17 Temmuz, 2023, 12:54:47Bahadır beye bazı sahaflar klasik seri, normal seriye göre az satıyor demişler. Lal o yüzden telifi almamış. Benim konuştuğum sahaflar öyle bir şey yok ikisi de aynı satıyor dedi.

Bahadır Bey Tex okuru değil. Klasik serinin altın dönemine gelindiğini bilmiyor. Civitelli Villa gibi çizerleri bilse bu  dönemki senaryo-macera kalitesini bilse bu seriyi yayınlar. Onu ikna etsek lazım.

Sözü geçen birileri Bahadır bey ve Ayşe hanımla konuşmalı.
Bi mesaji buraya tekrar aldim. Belki sozu gecrn birileri okur diye.

Saki

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 06 Ekim, 2023, 15:19:22Tex Galaksi deyince aklima

Hiç bilmezmiyim Zenda'yı. Yaylalarda yaşayan Navayoların şefi Tekstir, ama Lilith'in babasının Zenda'dan doğmuş bir oğlu var, şimdi Nayayo şefi olma kime düşer, bir soluk yüzlü olan Tekse mi yoksa kızılderili olan Zendanın oğluna mı?

Civitelli gerçekten çok güzel çizmiş. 4 tane panter ile olan sahneler unutulmaz!!!!

Saki

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 06 Ekim, 2023, 00:32:00Fumetti evreninin Galaksisi Tex idi. Evren genişledi genişledi ve en sonunda big bang büyük patlama sonunda Tex Galaksisi dağıldı. Bizler, bir avuç Tex Galaksisi yaşayanları olarak da birer birer ve azar azar yok olmaya başladık.

Galaksi ve Big Bang olayı, genişler, genişler ama gelecekte ne olacak belli değil, ya tersi olursa! Geleceği kimse bilemiyor. Doya doya Teks okuruz birgün  :)