Üyelerimizin Yas Profili

Başlatan Kagan, 10 Ekim, 2010, 11:18:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

Grafikteki veriler ile toplam oy kullanan neden tutarsız ?

hanac

Alıntı yapılan: afu - 25 Temmuz, 2021, 10:45:45
Grafikteki veriler ile toplam oy kullanan neden tutarsız ?

Zamanında oy kullanmış ama artık foruma üye olmayan kişiler var.

O yüzde oy kullananlar ve toplam oy arasında tutarsızlık var.

Kinowa59

Kaplumbağa gibi yavaş geldiğim için bu sayfayı yeni keşfettim. Benim gibi Azrail'in poker masasından firar eden ( Amman, yalnızca kendi adıma yazıyorum.) dostları görmek( dogum tarihim 17.6 1959) beni Mutlu etti. Dünyaya merhaba dediğim tarihte stajyer avukat olan ( 27 mayıs 1960 darbesinden sonra, Yassıada'da  Başbakan Adnan Menderes'i savunan ve bu uğurda tutuklanıp bir süre hapiste yatan.) Hüsamettin Cindoruk , bugün  " ben de gencim" diye demeç verebiliyorsa, benim gibi 63 yaşının Bahar'ını sürenler gençler Liginde top koşturur demektir. ( bu sefer fazla uçtum galiba.) Ama olsun, rol modelim Don Kişot. Bu arada, İstanbul'un gürültü, patırtısını terkederek, yalnızca 42 koli yaptığım kitaplarımı alıp ( 29 koli çizgi roman, 13 büyük koli yazılı kitap) Muğla'nın Köyceğiz  ilçesine bir daha geri dönmemek üzere yerleştim. Evimin sol tarafında koruma altındaki sığla ormanları, Darkwood ormanları gibi el değmemiş vahşiliğiyle binbir çeşit kuş türü ve yaban hayvanı çeşitliliğiyle bana evlilik yaşamının  vermediği huzuru vermekte, gene evimin ön tarafındaki,bir tarafı uzun bir kanalla Akdeniz'e uzanan Köyceğiz gölü, Zagor'un doğduğu topraklardaki cleır water'i anımsatmaktadır. Değerli dostlarım. Yaşam çok kısa. Ve mutluluk doğa'da sade bir yaşam sürmektir. Tam 40 yıldır planladığım ama bir türlü yapmaya cesaret edemediğim, İstanbul'u terk edip doğayla kucaklaşma düşüncemi nihayet gerçekleştirdim. Yaşadığımız sürece hiçbirşey için geç değildir. Bütün, çizgi roman sever dostlara, ormanların, derelerin, binbir çeşit yaban hayvanlarının özgürce yaşadığı topraklarda kardeşçe yaşama Dilek'lerimle kalın sağlıcakla diyorum.

KenParker

Alıntı yapılan: bayram - 12 Nisan, 2022, 13:15:39
Kaplumbağa gibi yavaş geldiğim için bu sayfayı yeni keşfettim. Benim gibi Azrail'in poker masasından firar eden ( Amman, yalnızca kendi adıma yazıyorum.) dostları görmek( dogum tarihim 17.6 1959) beni Mutlu etti. Dünyaya merhaba dediğim tarihte stajyer avukat olan ( 27 mayıs 1960 darbesinden sonra, Yassıada'da  Başbakan Adnan Menderes'i savunan ve bu uğurda tutuklanıp bir süre hapiste yatan.) Hüsamettin Cindoruk , bugün  " ben de gencim" diye demeç verebiliyorsa, benim gibi 63 yaşının Bahar'ını sürenler gençler Liginde top koşturur demektir. ( bu sefer fazla uçtum galiba.) Ama olsun, rol modelim Don Kişot. Bu arada, İstanbul'un gürültü, patırtısını terkederek, yalnızca 42 koli yaptığım kitaplarımı alıp ( 29 koli çizgi roman, 13 büyük koli yazılı kitap) Muğla'nın Köyceğiz  ilçesine bir daha geri dönmemek üzere yerleştim. Evimin sol tarafında koruma altındaki sığla ormanları, Darkwood ormanları gibi el değmemiş vahşiliğiyle binbir çeşit kuş türü ve yaban hayvanı çeşitliliğiyle bana evlilik yaşamının  vermediği huzuru vermekte, gene evimin ön tarafındaki,bir tarafı uzun bir kanalla Akdeniz'e uzanan Köyceğiz gölü, Zagor'un doğduğu topraklardaki cleır water'i anımsatmaktadır. Değerli dostlarım. Yaşam çok kısa. Ve mutluluk doğa'da sade bir yaşam sürmektir. Tam 40 yıldır planladığım ama bir türlü yapmaya cesaret edemediğim, İstanbul'u terk edip doğayla kucaklaşma düşüncemi nihayet gerçekleştirdim. Yaşadığımız sürece hiçbirşey için geç değildir. Bütün, çizgi roman sever dostlara, ormanların, derelerin, binbir çeşit yaban hayvanlarının özgürce yaşadığı topraklarda kardeşçe yaşama Dilek'lerimle kalın sağlıcakla diyorum.
Gıpta ettim, ne mutlu size. Kurtulabilirsem ben de 5 yıla kadar finansal özgürlüğe kavuşup iş hayatından firar edeceğim.  Hayallerimdeki göl kenarı ormanlık alanı bulmuşsunuz. Şu an bunun maddi altyapısını yapıyorum. Bakalım nasip.

Kalın sağlıcakla derken veda etmiyorsunuzdur umarım.

Kinowa59

Merhaba Ken Parker dost. Rumuzunuzu görünce adah ve grev, Lily ve avcı, kutup bölgelerinde geçen ve bizlere doğa tutkusunu gösteren efsanevi Ken Parker serüvenleri gözlerimde canlanıyor. Benim naçizane düşüncem, çizgi roman tutkunlarının ( özellikle fumetti) ortak yanımız doğa ve 🐶 hayvan sevgimizdir. Tabiki bir ortak yanımız da Okuyan, soran, sorgulayan, itiraz eden, birazda, kaç yaşında olursak olalım asi ruhlu oluşumuz. Yan gelip yatıp, bu yoksul halkın vergilerini tırtıklayan köy imamımızın 45 yıl önce yaptığı yakıştırmayla " cenaze namazını kılmak caiz değildir" deyişini halâ ( bana göre) imama soru sormanın ödülü olarak boynumda taşırım. Olsun hiçte şikayetçi değilim. Ken Parker ruhlu dostlarımızın beni, o günde bu gün de anlayacağına eminim.( Sayın hayal kahvesi' nin Don Kişot' a benzetmesi bu nedenle beni mutlu etti.) Bir yere gittiğim de yok. İngiltere'deki Hyde park gibi özgürce düşüncelerimi ifade edebileceğim ( Tabiki hakaret, küfür olmamak şartıyla. Gerçi, yetersiz beceriksiz, bilgisiz ve açgözlü uygulamaları sonucu bizleri her gün soyan haramilere sövmek hakaret sayılmaz, hatta ödül sayılır. Her neyse o bir tarafa kalsın...) Yalnızca yeni mekanımda yerleşmeye çalışıyorum. Bu arada uygun bir fiyata, YKY tenten takım arıyorum. Adres verecek dostlara şimdiden teşekkür ediyorum. Selamlarımla.

barisvolkan