Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Bat family'nin telif hakları sizde olmasına rağmen, Batman dışında bir yayın göremedik. O kadar Nightwing bekledim, gelmedi. Umarım Rebirth Nightwing'i basmayı ihmal etmezsiniz.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

Yeri burası mı bilemiyorum. Yılan hikayesine dönen son yayınların internet mağazalarına dağıtımı konusu problemi devam ediyor sanırım. Odakitap'tan 28 ocakta toplu sipariş verdim. Batman 5 ve Yeni Dünya Cilt 2 "2 günde temin" olarak görünüyordu. Zaten ne zamandır bekliyorum. Acelem yok. Geçtim siparişi. Bugün diğer bazı kitaplar parçalı sevkiyatın ilki olarak kargoya verilmiş. Durumu kontrol etmek için baktığımda yukarıdaki iki kitabın sipariş durumunun iptal haline döndüğünü gördüm. "Çizgi roman listesinden bakayım, kaldırdılar mı acaba?" diye düşündüm ama baktım ki 10 şubat ön sipariş olarak görünüyorlar! Ne yapacağımı şaşırdım! Mesai saatini geçtiği için bugün arayamadım ama yarın bir görüşeceğim odakitap'la............

worldman

Ben de 31 ocak gunu bkmkitap sitesinden siparis verdim halen tedarik adamasinda gozukuyor insaallah problem olmaz.

nicholaihel

Alıntı yapılan: nicholaihel - 02 Şubat, 2017, 19:48:30
Yeri burası mı bilemiyorum. Yılan hikayesine dönen son yayınların internet mağazalarına dağıtımı konusu problemi devam ediyor sanırım. Odakitap'tan 28 ocakta toplu sipariş verdim. Batman 5 ve Yeni Dünya Cilt 2 "2 günde temin" olarak görünüyordu. Zaten ne zamandır bekliyorum. Acelem yok. Geçtim siparişi. Bugün diğer bazı kitaplar parçalı sevkiyatın ilki olarak kargoya verilmiş. Durumu kontrol etmek için baktığımda yukarıdaki iki kitabın sipariş durumunun iptal haline döndüğünü gördüm. "Çizgi roman listesinden bakayım, kaldırdılar mı acaba?" diye düşündüm ama baktım ki 10 şubat ön sipariş olarak görünüyorlar! Ne yapacağımı şaşırdım! Mesai saatini geçtiği için bugün arayamadım ama yarın bir görüşeceğim odakitap'la............

Telefonla ulaşamadım. İş yoğunluğu sebebiyle birkaç defa arayabildim sadece. Yeni Dünya 2 ve Batman 5 için "tükendi" gerekçesi ile siparişimin iptal edildiği, para iadesi yapılacağı şeklinde mail atmışlar :( fakat halen odakitap.com üzerinde 10 şubat ön sipariş olarak görünüyor!

Nightrain

Alıntı yapılan: nicholaihel - 04 Şubat, 2017, 00:10:06
Telefonla ulaşamadım. İş yoğunluğu sebebiyle birkaç defa arayabildim sadece. Yeni Dünya 2 ve Batman 5 için "tükendi" gerekçesi ile siparişimin iptal edildiği, para iadesi yapılacağı şeklinde mail atmışlar :( fakat halen odakitap.com üzerinde 10 şubat ön sipariş olarak görünüyor!

Babil.com'da da ön sipariş olarak gözüküyor.

worldman

Maalesef 10 gündür Uyanış,batman cilt 5 ve Batman Yeni Dünya 2.cildi Bkmkitap gönderemedi.1 ay önce çıkan yayınlar(Uyanışı saymayalım hadi) neden hala internetten satış yapan sitelere ulaşmaz bunu anlayamıyorum.

İnancomic

Bende Bkm kitaptan aldım uyanişi hala bekliyorum

Barmen Minik

jedbang de bile yok. bkmden beklemek saçmalık. çıkmadılar olarak var sayın 1 yıldır cıkmadı farz edin 2 ay daha cıkmadı

İnancomic

İkinci haftasına giriyorum ben mesaj attim ayın 8 de çıkıyor dedıler kargo ama haber yok hala

köstebek

Büyük internet satış noktalarından almak yerine, forumun içinden kişilerin yönettiği net satış noktalarından (bkz. Yaylım ve Afu, Darkwood, Bahadır, Haysat, Kadıköy'deki dükkanlar vs) aldığınızda bu tür beklemeleri hayatınızdan uzaklaştırmışsınızdır demektir. Belki %5 daha fazla para ödeyeceksiniz, ama en azından diğer küçük dükkanları öldürmeye oynayan internet ağalarının ekmeğine yağ sürmemiş olursunuz. Nacizane bir tavsiye...

Jedmau

Alıntı yapılan: Barmen Minik - 09 Şubat, 2017, 20:14:02
jedbang de bile yok. bkmden beklemek saçmalık. çıkmadılar olarak var sayın 1 yıldır cıkmadı farz edin 2 ay daha cıkmadı

Jedbang güncelleniyor o yüzden eklemedik

Jedmau

Alıntı yapılan: köstebek - 09 Şubat, 2017, 21:55:51
Büyük internet satış noktalarından almak yerine, forumun içinden kişilerin yönettiği net satış noktalarından (bkz. Yaylım ve Afu, Darkwood, Bahadır, Haysat, Kadıköy'deki dükkanlar vs) aldığınızda bu tür beklemeleri hayatınızdan uzaklaştırmışsınızdır demektir. Belki %5 daha fazla para ödeyeceksiniz, ama en azından diğer küçük dükkanları öldürmeye oynayan internet ağalarının ekmeğine yağ sürmemiş olursunuz. Nacizane bir tavsiye...

Kesinlikle katılıyorum.

Bu arada daha önce dediğim gibi , bahsettiğiniz internet sitelerinin hiç birine biz vermiyoruz , ve o siteler dnr dan ekliyorlar ürünleri. Yani bizim dışımızda kaynaklanan bir olay.

Yayınlar çıkalı ayı geçti , güneş 3 defa okudu

Sevgiler

Nightrain

Son çıkan 2 Batman kitaını Babil.com'dan aldım. Şuan stokta gözüküyor.

Barmen Minik

Alıntı yapılan: köstebek - 09 Şubat, 2017, 21:55:51

anadoluda yaşıyorsak? zaten tek seçeneğimiz zaten d&r. oradan da internetle aynı bile satsa almayı çok istemem. bende çr dükkanına gidip, orda kitap bakmak, orada birileriyle 2 dakka muhabbet etmek ama imkan yok

köstebek

Tam anlatamadım galiba. Bahsetmek istediğim şey, forumdaki bazı arkadaşların da net üzerinden veya başka kanallarla satış yaptıklarıydı. Örneğim Afu bağlantılı www.yaylim.com, darkwood üzerinden kuzgun, haysat, bahadır vs. bu isimlerle zaten buralarda yazışıyorsunuz. Yine bunlarla özel mesaj üzerinden temasa geçerseniz, sizleri geri çevirmeyeceklerdir. Demek istediğim idefix, eganba kıltüy gibi yerlerden indirimli kovalamak, hatta normal fiyatlardan beklemek yerine bahsi geçen bu dostlarımızdan da indirimli alabilirsiniz. En azından bozuk kitap vs gibi sorunlarınız olmaz.

Her neyse sizin bileceğiniz iş elbette...

Not: O küçük dükkanları ezmeye kalkışan internet ağalarına karşı, çok zorda kaldığınızda ben de size en azından Çizgi Düşlerde %40 indirimi yılın her günü çakarım, ne olacak.