Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

worldman

Zaten biz de %45 indirime tav olduk bu sitelerden :) Bir de 9 taksit yapıyorlar.

O zaman toplu alınca maalesef bu siteleri tercih etmek durumunda kalıyoruz.

Ama çizgiroman dükkanlarını tercih etmek  ve desteklemek gerekir düşüncesindeyim ben de.

Nightrain

Babil.com benim kitapları temin etmiş. Bkmkitap.com dan kitap bekleyenlere duyurulur.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Jedmau

Nightrain

Kargo'nun eski vokali Koray Candemir gibi "A hey hey hey hey" demek istiyorum. Tişikkirler boss.

ysrtnrkl

Nightrain

Gotham'ın Gaz Lambaları ve Amerikan Vampiri 2 cepte. ;D

nicholaihel

Batman Noel'in tekrar sert kapak basılmayacak oluşuna sinsice sevinmek :)

Amerikan Vampiri! Kaç yıl geçti aradan, ayrı ayrı... :) (Bu buruk bir gülümsemedir.)

Bu defa Dedektif Hikayelerini toplasam mı diye düşünmek, düşünmek, düşünmek... Siz ne dersiniz?

Nightrain

JBC daha önce HC olarak bastığı çizgi romanların 2.baskısında karton kapak kullanıyor. Ben de sinsice sevinmedim değil. ;D Noel, İlk Yıl ve Öldüren Şaka HC olarak arşivimde yer alıyor. :)

worldman

Bir yıl önce Batman Noel'i satın aldığımda Kara Ayna'nın baskısı tükenmişti. Öncelikle Kara Ayna basılmalıydı.

Jedmau

Alıntı yapılan: worldman - 27 Şubat, 2017, 11:03:34
Bir yıl önce Batman Noel'i satın aldığımda Kara Ayna'nın baskısı tükenmişti. Öncelikle Kara Ayna basılmalıydı.

Kara ayna düzeştmeleri yapılıyor , bu kadar yayın içinde bir de kara ayna sokarsak Mart kapıdan baktırır fumetti yaktırır durumuna gelir okuyucu :)

hasanmahmut

Tekrar baskılar aynı fiyatlar ile mi çıkacak yoksa zam var mı acaba?

Jedmau

Evet var bazılarında , mesela Dedektif 1-2 de ve Harleyde birazcık zam var , kur atılı va dolayısı ile. Hayya samimiyetimle söyleyeyim , olması gerekenin neredeyse 3/1 kadar sadece.

Noel Hc olmadığı için 27,5 olarak satılacak.

Sevgiler

frodo

Harley Quinn diğer ciltler için hızlanma olacak mı daha 2. Cilt yeni basılacak seri için tahmini bitirme tarihimiz var mı ve rebirth basıcak mısınız?
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"