Ant-Man (2015) - Phase 2/12

Başlatan dean, 10 Eylül, 2013, 14:45:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Filmin yeni yönetmeni Peyton Reed olarak açıklandı. Senaryoyu yeniden yazacak isim ise Adam McKay.

Ras Al Ghul

Bence  Henry pym ölebilir :-\

Berkdinho

Bu filmden hiç beklentim kalmadı yönetmen değişikliğinden sonra.Zaten Henry Pym'in en önemli olayı Ultron'du.Ultron'u da Tony Stark'a yıkacaklar Avengers 2'de.Henry Pym'in Michael Douglas'a oynatılacak olmasına da uyuz olmuştum (Henry Pym'i yaşlı adam olarak gösterecekleri nedeniyle yoksa usta aktör Michael Douglas'la bir sorunum yok, yanlış anlaşılmasın).Ama -Edgar Wright hakkında okuduğum olumlu eleştirilerden ötürü-hiç değilse orijinal bir süper kahraman filmi izlerim diye düşünmüştüm.Yönetmen de projeyi bıraktı gitti.Senaryoyla tekrar tekrar oynayıp duruyorlar bence Marvel Studios da ne yapacağını bilmiyor.İptal edilsin bu film daha iyi. >:(
The Right Man When Things Go Wrong

dean

Filmin çekimleri bugün başladı. Filmin kadrosuna John Slattery katıldı. Kendisi bildiğiniz gibi Iron Man 2 filminde Tony Stark'ın babası Howard Stark'ı canlandırmıştı. Burada da rolüne devam etmesi bekleniyor.

dean

Hank Pym kendini gösterdi;

Mrtekin

Bu film başarılı da olabilir gibi.

Hayırlısı, dur bakalım ne çıkacak?
They drew first blood...

rumar80

Guardians of The galaxy'nin yarattığı sürprizi yaratabilir belki....

dean

İyi bir film çıkma ihtimal yüksek bence. Marvel bu ara hiç hata yapmıyor. Bu filmin yolu baya engebeliydi ama ben umutluyum.

dean

Muhtemelen Yellowjacket;

dean

Gece ya da yarın Ant-Man ile ilgili şu ana kadar ne öğrendik diye bir yazı atacağım. O zamana kadar yeni Benner.

dean

Madde madde şu ana kadar bildiklerimizi sıralayalım.

- Bu bir soygun filmi. Marvel son zamanlarda her filme süper kahraman filmi olmanın ötesinde bir tema koymaya başladı. Artık bu hangi zat-ı şahane'nın olağanüstü fikri ise onu bulup tebrik etmeli gerçekten. Bu sayede filmler ciddi bir kişilik kazandı. Şimdi Marvel fanı olarak Hank Pym'i çizgi romanlarda olması gerektiği gibi izlemeyi tercih ederim. Ben bu filmin yapımcısı olsam kesinlikle Hank Pym normal yaşında olurdu. Ultron'u da kendi yaratırdı. Lakin filmde ana karakter Scott Lang olacak. Şimdi bu konseptte düşünürsek ve değişiklikleri kabul edersek aslında iyi fikir. Neticede Marvel Cinematic Universe sinema için büyük bir evren olsada çizgi roman kıyasla hala çok küçük. Bu bağlamda ana karakter olarak 3. bilim adamını koyacaklarına bir hırsız ile soygun filmi yapmak daha mantıklı görünüyor.

- Filmde Wasp konsepti Evangeline Lilly'nin oynadığı Hope Van Dyne karakterine kalacak. Hank Pym ve bizim bildiğimiz Wasp Janet Van Dyne'ın kızı olacak. Bu karakter tamamen film için üretilen bir karakter değil. Alternatif Marvel evrenlerinden biri olan MC2'de olan bir karakter.

- Filmin büyük villian'ı Yellowjacket. Yellowjacket, Corey Stoll tarafından canlandırılıyor. Esas adı Darren Cross olan karakter aslında çizgi romanlarda  Ant-Man'in önemli düşmanlarındandır. Burada Darren Cross ile aslında Ant-Man'in başka bir kostüm giymiş hali olan Yellowjacket'ı birleştirip villian olarak çırmışlar. Yani eldeki bütün Ant-Man konseptini göreceğiz gibi.

- Film Marvel Cinematic Universe ile beklediğimizden bile daha fazla içli dışlı olacak. Aslında Edgar Wright ile yolların ayrılmasının sebebi de buydu. Wright daha stand alone bir film çekmek istedi. Marvel ise sinematik evrenini daha fazla işleyen bir Ant-Man yapmak istedi. Filmde 60'lı yıllara flashback yapılacak ve orada Hank Pym'in Ant-Man zamanlarınıi Wasp'ı ve S.H.I.E.L.D.'i bol bol göreceğiz. Zaten Peggy Carter ve Howard Stark karakterleri bu filmde tekrar karşımıza çıkacak. Üstelik en güzel dedikodu ise bu sahnelerde General 'Thunderbolt' Ross'un da gençliğinin çıkacağı ve onun işi bir şekilde Civil War'a bağlayacağı yönünde. Bu aynı zamanda Civil War filminde de Ross'u göreceğimiz anlamına geliyor. Zira Age of Ultron ile Civil War arasında duran bir filmin Civil War ile ilgili hiçbir gelişmeyi işlememesi anlamsız olurdu.

- Evet elimizdeki bilgiler böyle. Ross olayının dedikodu olduğunu tekrar belirteyim. Ama umarım gerçek çıkar. Filmin fragmanı artık kısa süre içinde bekleniyor. Tahmini 10 gün içinde gelebilir. Fragman ile birlikte yeni yorumlarda yaparız.

dean

Hep söylüyorum Marvel işini biliyor diye. Gerçektende öyle Marvel işini çok iyi biliyor. Hatta belkide son yıllarda bütün sinema stüdyolarından daha fazla  işini biliyor. Filmin fragmanı Agent Carter dizisi ile birlikte 6 Ocak'ta yayınlanacak. Son yıllarda fragmanın fragmanı gibi bir konsept çıktı biliyorsunuz. Ant-Man'de fragmanının fragmanını yayınladı ama bir farkla Karınca Boy fragmanla. Ben bu olayı çok yaratıcı ve güzel buldum. Sinema işlerinde kalite önemlidir. Lakin kalite kadar ürününüzü pazarlamakta önemlidir. Bu müthiş bir pazarlamadır.

Not: Orjinali o şekilde video'da bir hata yok.

http://www.youtube.com/watch?v=KQjhJf1R4k4

Harun Ça

Karınca boyut fragman çok espirili olmuş. İlk duyduğumda artık alıştığımız fragmanın fragmanı tarzında kısa bir şeyler bekliyordum baya güldüm. Agent Carter da insani boyutunu bekliyorum.

dean

corvus