Nemo'dan Teks İtalya

Başlatan Nemo, 29 Nisan, 2015, 11:41:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zeljko

Şu videodaki kardeşimiz kitabın kritiğini oldukça heyecanlı bir şekilde yapmış.

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Nemo

RENKLI TEKS 18

6 adet macera yer aliyor.

Yargicin Evi: Yargic Flanders'in hapse yolladigi bir haydut, hapisten kacip ondan intikam almak ister.

Diger maceralar: Tren Raylari, Prescott Yolunda, Benim Adim Waneka ve Iskence Direginde...

Özel Alfa Ajanı

Nemo

TEX WILLER OZEL SAYI 2
Sessiz bir adam

Yazan: Roberto Recchioni

Cizen: Stefano Andreucci

Kapak: Maurizio Dotti

Sam, Teks'in ciftlikten ayrilmasinin zorlugunu cekmektedir. Teks'in yoklugunu aramaktadir. Ciftligi tehdit edenlere karsi hem kendisini hem sevgilisini korumak zorundadir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

722- Guatelama

Yaan: Pasquale Ruju

Cizen: Stefano Biglia

Kapak: Claudio Villa

Montales, gorev icin Guatemala'dadir. Onune cikan zorluklari yenmek icin teks ve dostlarindan yardim ister.

Özel Alfa Ajanı

Zeljko

Alıntı yapılan: Nemo - 26 Aralık, 2020, 14:39:13
TEX WILLER OZEL SAYI 2
Sessiz bir adam

Yazan: Roberto Recchioni

Cizen: Stefano Andreucci

Sam, Teks'in ciftlikten ayrilmasinin zorlugunu cekmektedir. Teks'in yoklugunu aramaktadir. Ciftligi tehdit edenlere karsi hem kendisini hem sevgilisini korumak zorundadir.

iç sayfa örnekleri var mi Hüseyinim?Andreucci taa Komançerolar zamanindan favorimdir
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

memospinoz

Alıntı yapılan: Zeljko - 26 Aralık, 2020, 17:18:25

iç sayfa örnekleri var mi Hüseyinim?Andreucci taa Komançerolar zamanindan favorimdir

Kinowa59

Tex willer özel. Bu ne ihtişam, bu ne güzel senaryo ve bu ne güzel görsellek. Rahmetli İsmet İnönü, 60 yaşından sonra ya klasik müzik yada Fransızca öğrenmişti. Bende 60 yaşımdan sonra İtalya dan bütün İtalyanca tex lerden getirmek için İtalyanca öğrenmeye çalışıyorum.

darkwood

Gerçekten güzel hikaye ve çizimlerle İtalyanlar Teks'in hakkını veriyor. Bizde ki bu yayın hızı ile italya ya yetişmemiz zor görünüyor.
Darkwood Sakinleri..

Gabby

Stefano Andreucci'nin kadın karakterleri nedense ikiz kardeş kadar biribirine benziyor. Hele burun ortasına yaptığı o hoş taramalı işçilik hık demiş Terry Moore'un Katchoo-Francine ikilisinin burnundan düşmüş sanki... :)

Yağmur, fırtına ve gök gürültülü doğal koşullar, çizim yaparken en keyiflendiği ve en favori ortamlarıymış Andreucci'nin. Kompozisyonu zenginleştirme ve daha da estetik hale dönüştürmede bu tür temaların olumlu katkısı düşünülünce gayet anlaşılabilir bir tercih.

Nemo

723- Kara Olum

Yazan: Pasquale Ruju

Cizen: Stefano Biglia

Teks ve dostlari, Guatemala ormanlarinda Sebastian isimli kotu bir buyucunun liderlik ettigi orgutu durdurmak icin cabaliyor...

Özel Alfa Ajanı

Nemo

TEX WILLER 27

Silah Hirsizlari

Yazan: Mauro Boselli

Cizen: Bruno Brindisi

Teks, Rebus'u temize cikarabilecek tek kisi olan Coffin'in pesine dusmustur. Coffin ise bir grup silah hirsizinin lideridir ve orduya giden silahlari calmislardir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

MAGAZIN 7

Iki maceramiz var. Ilkinde, kizilderiler tarafindan takip edilen Patrick Snow, Teks''den yardim isteyecektir. Ama sakladigi sir nedir?
Ikinci macera ise, genc Jim Brandon'un Kanada atli polis teskilatindaki ilk yillarini anlatacak.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

724- Darbe

Yazan: Pasquale Ruju, Antonio Zamberletti

Cizen: Stefano Biglia, Giuseppe Candita

Guatemala'da isler kizisiyor. Kiralik bir katil, Montales'i oldurmek icin onun pesinde. Teks ve Carson, dostlarina yardim edebilecek mi?

Özel Alfa Ajanı

Nemo

TEX WILLER 28

Teksas Rangerleri

Yazan: Mauro Boselli

Cizen: Bruno Brindisi

El Paso serifine gore, ABD ordusundan silahlari calip, gerillalara silahlari veren Teks'in ta kendisidir. Ranger Buck Barry de buna inanmaktadir. Ama Teks'i daha onceden taniyan bir baska ranger olan Dan Bannion'a gore olayin asli oyle degildir. Bu arada Teks, tek basina kurt inine girmeye hazirlanmaktadir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

TEX ROMANZI A FUMETTI 12

Son Gorev

Yazan: Giusfredi Giorgio 

Cizen: Font Alfonso 

Renklendirme: Vattani Matteo

Kapak: Font Alfonso

Teks, eski dostu Joe Beauregard'a yardim etmek icin harekete gecer. Joe'nun basi, El Maroda cetesiyle derttedir.

Özel Alfa Ajanı