Yeni Zagor Serisi - LAL

Başlatan hanac, 01 Aralık, 2009, 16:37:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Sayın adminim bu vampirler niye kan içerler. Acaba hazmı kolay mı oluyor? Veya yemek yapmaya üşeniyorlar mı? Öyle ya alışveriş yapacaksın, tencereye yağı koyacaksın ardından soğan doğrayıp pembeleşinceye kadar kavuracaksın. Tabi bu arada gözlerin yanacak. Hakikaten uğraşılmaz be abi. En iyisi direk damardan emmek.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Sevgili Sami Bro, bu vampirli maceralar harbiden iyi oluyor.

Nedir bu vampirlerin Zagor'dan çektiği diyeceğim ve diyorum.  :)

s.b

Deyin efendim deyin. Bide adamın koskoca baltası var. Kodumu oturtuyor. Vampir mampir dinlemiyor. Hain adam ne olacak. Kaç kere gaffaya vurma diyom dinlemeyo.
Ancak Zagor'a da bazen hak veriyorum. Bu vampirler adamın karşısına geçip el kol hareketi yaparak dişlerini gösterip tıslama mıslama, hırlama tırlama sesleri çıkarınca Zagor'da fıttırıyor be kardeşim. Zaten delinin teki. Hemen baltaya sarılıveriyor. Ondan sonrası malum, kafa göz dağılıyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

En son çıkan 2 sayıları yani 144 ve 145'i okudum.

Burattini yazmış, Ferri çizmiş.

Çizimler için bir şey söylemeyelim, Ferri'nin son çizimlerini beğenmediğimizi kendisi bile biliyordur.  :)

Bu macera 2009 da yayınlanmış, demek ki 1929 doğumlu Ferri 80 yaşında çizmiş bu macerayı.

Hikaye çok kısa, 144. sayının ortasında başlıyor ve 145. de bitiyor.

Vasat bir hikaye, öyle kapaklara falan aldanmayın.

Olağanüstü yaratıklar falan yok, o kadar supoyler vereyim.

Esas bir sonraki sayı kurtadam ile ilgili, bak o ilginç olabilir.

DAMPYR

Zagora yeni yaratıklar bulsalar artık çok iyi olacak.devamlı eski düşmanlarla karşılaştırıyorlar.... :-\ :P ???

caretta

Vahşi hayvanlardan hiç anlamam.Ama bu Kurtadam'ın arka ayakları dikkatimi çekti.Herbiri ekmek fırını küreği büyüklüğünde!

tommikser

Çizgilere takılmıyoruz çizgilere takılmıyoruz.

pearl jam

Alıntı yapılan: tommikser - 14 Nisan, 2014, 22:37:01
Çizgilere takılmıyoruz çizgilere takılmıyoruz.

tamam çizimlere takılmayalım ama abi o 144. sayının kapağındaki zagor un sol bacağı nedir ? bence bonelli ferri'ye çaktırmadan  ;D düzelttirsin bu gibi bariz hataları, bu kadarı da komik  :) oluyor 

tommikser

Dediğimin arkasındayım çizgilere takılmıyoruz çizgilere takılmıyoruz :D (Ama hakkat ferri o bacak ne koçum)

hanac

Ama Akbaba'yı çok güzel çizmiş.

Ferri çizimlerinin Verni tarafından çaktırmadan düzeltilmesi taraftarıyım.  :)

antiochia

benim yeni zagor çizimleri hoşuma gitmedi açıkçası konular da vasat duruyor sanki...

DAMPYR

Alıntı yapılan: antiochia - 21 Mayıs, 2014, 19:32:10
benim yeni zagor çizimleri hoşuma gitmedi açıkçası konular da vasat duruyor sanki...
okadar sayıdan sonra konularda tükeniyor tabii.İyi konu bulmak zor olmalı.Artık final yapsalar diyorum.... :-\ ::) ???

antiochia

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 21 Mayıs, 2014, 19:46:37
okadar sayıdan sonra konularda tükeniyor tabii.İyi konu bulmak zor olmalı.Artık final yapsalar diyorum.... :-\ ::) ???
Bence de bu kadar uzatmaya da gerek yok. Belki yılda bir ya da iki kez almanak şeklinde yayımlanabilir bana göre

caretta

Lal Zagor Aylık 155 çıkmadı mı?

caretta

-Dikkat Spoiler İçerir-

Nisan sayısı (157.sayı) nda ilginç bir macera başladı. Çizimler Rafaelle Della Monica.

Zagor'u çok güzel çizen bir ressam. Macera soyguncular ile başlıyor.

Asıl ilginç olan Truth kasabasında İncil'den ayetler okuyan,eli kırbaçlı bir rahibin terör estirmesi.

Bayağı ilginç bir macera. Mayıs sayısını dört gözle bekliyorum.