Zagor Klasik Maceralar Dizisi - Lal

Başlatan Kagan, 15 Eylül, 2009, 20:36:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Aynen bir ara bir arkadaş o aradığın ciltleri satıyordu pizagor'un dediği yere bakabilirsin.... 8) :D :)

okuyan çocuk

Kimse satmaz ki artık, benim şansıma denk gelirse arkadaşlarınızda vardır belki fazla almışlardır sorabilir misiniz ?

okuyan çocuk

abiler elime zagor km 2 den 40 a kadar düştü 500 tl istiyorlar sizce verilir mi :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

s.b

Alıntı yapılan: okuyan çocuk - 08 Eylül, 2014, 15:02:56
abiler elime zagor km 2 den 40 a kadar düştü 500 tl istiyorlar sizce verilirmi :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Siz 400 e bağlamaya çalışın.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: okuyan çocuk - 08 Eylül, 2014, 15:02:56
abiler elime zagor km 2 den 40 a kadar düştü 500 tl istiyorlar sizce verilir mi :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Tanesi 13 TL ye bile gelmiyor.

KM 2 - 5 arası ise çok zor bulunuyor ve pahalı oluyor.

Dolayısıyla temiz ise iyi bir pazarlık ile (450 TL ye de olur  :) ) kaçırma derim.

okuyan çocuk

hanac

Mister NO

Zagor Klasik Maceralar 99. cilt ile aylık seriye bağlanmış olacağız.

doktor1881

böylece klasik maceralar 99 da sonlanıyor mu

s.b

Alıntı yapılan: Mister NO - 18 Eylül, 2014, 00:48:21
Zagor Klasik Maceralar 99. cilt ile aylık seriye bağlanmış olacağız.

Ne kadar güzel oluyor. Martin'den sonra Zagor Klasik seriyede para saymaktan kurtulduk.

hanac

Alıntı yapılan: doktor1881 - 18 Eylül, 2014, 08:48:04
böylece klasik maceralar 99 da sonlanıyor mu

LAL ne yapacak bilmiyoruz. Belki devam eder.

Nemo

Keske devam etmeseler ve yeni yayinlarla bizleri bulustursalar...
Özel Alfa Ajanı

pizagor

Alıntı yapılan: s.b - 18 Eylül, 2014, 08:55:40
Ne kadar güzel oluyor. Martin'den sonra Zagor Klasik seriyede para saymaktan kurtulduk.

Daha önce de sormuştum ama yanıt alamamıştım. Lal tüm serilerinde AD'nin bıraktığı yerden mi devam etmişti? Bu serilere sahip olanlar nerede KM'leri bırakmalı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Alıntı yapılan: pizagor - 18 Eylül, 2014, 10:44:06
Daha önce de sormuştum ama yanıt alamamıştım. Lal tüm serilerinde AD'nin bıraktığı yerden mi devam etmişti? Bu serilere sahip olanlar nerede KM'leri bırakmalı?

Bu konuda bilgi sahibi değilim. AD Zagor'lar bende yok. Lal onun kaldığı yerden başlamış olsa bile, acaba AD Zagor'lar orijinal sırasına göre mi yayınlanmıştır?

köstebek

Evet, AD zagorlar ve sonundaki Aksoylar sıralı gidiyor... eğer elinizde bunlar varsa büyük olasılıkla Zagor KM 91'de ve 92'de bırakmanız yeterli...