Thorgal - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Eylül, 2009, 16:23:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sulkesen

arkadaşlar thorgal çok sevdiğim bir karakter tabiki orjinal boyutunda yayınlnmaması bir sorun ama hiç satmamasına rağmen inatla yayınlayıp bize thorgal okuttukları için ilker bey inanın bir teşekkürü hakediyor

DAMPYR

İlker Bey zaten aldı yolu gidiyor durdurabilene aşkolsun.iyiki varsın Çizgi Düşler... 8) :D :)

hennessy

Sevgili Özer daha kitap basma :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ercoktay

DAMPYR

Önce eldekiler bitsin yetişemiyoruz... :D :) ;)

HacıGeraltEmmi

Eee.. o kadar söyledik, arada Brendon filan çıkarsalar sizler de bu kadar sıkılmazdınız. ;D

V

Son yayınlanan albüm "Buzkıran"ı elime geçer geçmez bitirdim.
Sente'nin Asgard figürleri ile ilgili gerçekçi yorumları gayet iyiydi .
Jolan'ın gelişimini tamamlaması ve paralel öykülere kayış diğer albümlerin(Valnorlu Kris ve Jolan)
yayınlanmasını farz kıldı..
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Alıntı yapılan: V - 09 Ocak, 2014, 22:25:19

Son yayınlanan albüm "Buzkıran"ı elime geçer geçmez bitirdim.
Sente'nin Asgard figürleri ile ilgili gerçekçi yorumları gayet iyiydi .
Jolan'ın gelişimini tamamlaması ve paralel öykülere kayış diğer albümlerin(Valnorlu Kris ve Jolan)
yayınlanmasını farz kıldı..

Bu başarılı serinin son kitabında görsel şölenlerin arasında gözüme batan tek noksanlık Thor ve Loki nin tiplerinin çok basit kalması olmuştu.
Önce Remzinin 6 nolu eksik cildini daha sonra Thorgal'ın son cildinin tamamlanmasını ve ardından da Valnorlu Kris ve Jolanlı maceraların basımını da Çizgi Düşlerden istiyoruz.
Darkwood Sakinleri..

Gambit

Alıntı yapılan: darkwood - 09 Ocak, 2014, 23:25:42
Bu başarılı serinin son kitabında görsel şölenlerin arasında gözüme batan tek noksanlık Thor ve Loki nin tiplerinin çok basit kalması olmuştu.

darkwood nasil ya ?

Thorgal bir kere ciddi bir cizgi roman degil ki

Thorgal masal kategorisinde, dunyanin en iyi cizgi romanlarindan birisi ve tum olaylar masal seklinde ama mukemmel anlatiliyor

o yuzden Thor ve Loki de masal karakterleri gibi anlatilmis ve bence bunu yazar cok ama cok iyi basarmis.  Ciddi bir Thor ve kotu bir loki olsa bu kadar iyi olmazdi, Thorgal masal dunyasina - temasina yakismazdi

darkwood

Çizgi düşlerden aldığım güzel bir haberi paylaşalım gece gece,  ;)

Çizgi Düşler tarafından baskısı beklenen, Remzi'nin eksik kalan 6.sayısının bir hafta içinde matbaadan çıkıp, satışa sunulacağını öğrendim. Böylece bu seriyi de yeni çıkan sayılar hariç, eksiksiz olarak tamamlamış olacağız.  8)
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Harika bir haber, Çizgi Düşler'e teşekkür ederiz.
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Gerçekten çok güzel bir haber, teşekkürler Çizgi Düşler.

yunusmeyra

bu güzel haber ve aldıkları yayın kararı için "çizgili düşler" kocaman bir teşekkürü hakediyor  :) 
şimdi "thorgal" için açtığımız imza kampanyasının "mutlu sonu" olan ilk 5 albümün yeniden yayınını görmek kalıyor  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

darkwood

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 11 Şubat, 2014, 15:52:41
bu güzel haber ve aldıkları yayın kararı için "çizgili düşler" kocaman bir teşekkürü hakediyor  :) 
şimdi "thorgal" için açtığımız imza kampanyasının "mutlu sonu" olan ilk 5 albümün yeniden yayınını görmek kalıyor  ;)

6. sayı tek olarak yayınlandığına göre, bu albümlerin tekrar 3 lü olarak yayınlanması bir hayli zor görünüyor.

Daha önce İlker ile görüştüğümüzde Thorgal satışları istediklerinin altında olduğundan bu sayıları kendilerinin tekrar yayınlamıyacaklarını da açıkça belirtmişti.
Darkwood Sakinleri..

nikopol

İlk 6 sayının 3'erli olarak çıkarılmayacağı daha önceden söylenmişti; ama gene de bu durumun kesinleşmesine üzüldüm. Thorgal'ı alanlar, biraz da koleksiyonerlik ruhuyla alıyorlar; bu açıdan serinin tamamının aynı formatta olması hepimizi daha mutlu ederdi sanırım.