Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercoktay

Alıntı yapılan: ilke - 21 Temmuz, 2014, 19:29:42
yalnız kurt 9'u az önce matbaaya yolladım. ama ramazan, bayram vs. tam tarih veremiyorum.
örümcek 13'ün de önsözü yazdım. herhalde bu hafta içi onu da baskıya veririz çünkü dizgi falan bitti.
şu an da bone 4 okuyorum. ama arkadaş o kadar uzun zaman geçmiş ki ilk 3 kitabın üzerinden konuyu unutmuşum. düzelti yapmadan ilk 3 kitabı tekrar okuyacağım sanırım.
yürüyen 18 de sadece kapak hazır. Dizgiye dün akşam gitti. onun biraz işi var gibi.
Nuh'un 2. ve son cildinin telifini bugün ödedim. bitirelim de kanı yerde kalmasın.
Punisher 3 çeviri geldi, dizgiye gidecek.
Astonishing Wolverine ve Örümcek Adam dizgide.
Örümcek 14 çeviride.

sanırım şimdilik bu kadar. gördüğünüz üzere tarih vermeden işin içinden sıyırldım :)

Öfff ilerki günlerde daha da battığımın resmi :( Bu güne kadar çıkardığı bütün çizgi romanları aldığım Lal ile beraber tek çizgi roman evi Marmara. :)

Bu listenin hepsi alınacak belli.

hanac

Bilgilendirme için teşekkürler İlke.

Peki Vahşi Conan ne oldu ? Hala sizde mi ?

Yoksa el mi değiştirdi ?

ilke

Conan'ı unutmuşum. Hâlâ bizde. 11 ve 12 ciltlerin ikisi birden çeviride şu an. sene sonunda kadar 4 sayılık daha anlaşmamız var. Yani Dark Horse'un 7. cildi bitmiş olacak.

tommikser

Dostum verdiğin cevaplar için çok sağol. Nuh demek ki istediğin gibi gitmedi. Ben beğenmiştim keşke daha iyi olabilseydi.

Bone sanırım devam edecek dediğin gibi çoook uzun zaman oldu ama olsun napalım. Her şey istediğimiz gibi gitmiyor sonuçta.

Bu arada kime sorsam punisher'den çok zevk alıyor satışlar nasıl umarım iyidir.

Ellerine sağlık azmin için de sağol.

darkwood

Alıntı yapılan: ilke - 21 Temmuz, 2014, 20:04:21
Conan'ı unutmuşum. Hâlâ bizde. 11 ve 12 ciltlerin ikisi birden çeviride şu an. sene sonunda kadar 4 sayılık daha anlaşmamız var. Yani Dark Horse'un 7. cildi bitmiş olacak.

Yani yıl sonuna kadar 4 adet Conan mı çıkacak. 6 ayda 4 cilt Conan yayınlanırsa gerçekten büyük sürpriz olur. :D
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Bone 4 mü dedi biri. Gerçek  değil mi. Hadi gazlayın şu seriyi yahu:)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Utku Gürsoy

"Astonishing Wolverine ve Örümcek Adam" cildi dışında hepsini heyecanla beklemekteyim.

kalidor

Alıntı yapılan: hanac - 21 Temmuz, 2014, 19:37:10
Bilgilendirme için teşekkürler İlke.

Peki Vahşi Conan ne oldu ? Hala sizde mi ?

Yoksa el mi değiştirdi ?

Vahşi değil Barbar Barbar...  Vahşiler Kushlular oluyor genelde.  :)
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Hakketen hasan abi vahşi ne ya.Yamyam Conan deseydin bari :D

pizagor

Conan Conan'dır, sıfata, tanımlanmaya ihtiyaç duymaz :P
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mrtekin

Teşekkürler. Yalnız Kurt 9, Nuh 2 ve Punisher 3, ilaç gibi geldi. Beklemedeyiz.
They drew first blood...

pearl jam

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 22 Temmuz, 2014, 16:38:03
Teşekkürler. Yalnız Kurt 9, Nuh 2 ve Punisher 3, ilaç gibi geldi. Beklemedeyiz.

asıl ilaç bone, yıllardır bekliyoruz. bence onu da bi dene :)

pearl jam

Alıntı yapılan: alan ford - 21 Temmuz, 2014, 22:40:19
  Bone 4 mü dedi biri. Gerçek  değil mi. Hadi gazlayın şu seriyi yahu:)

yalnız tek sayı tek sayı bitmez bu böyle marmara sonunda bana ilk defa bir ingilizce çr satın aldıracak :)

Mrtekin

They drew first blood...

alan ford

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 22 Temmuz, 2014, 18:56:49
yalnız tek sayı tek sayı bitmez bu böyle marmara sonunda bana ilk defa bir ingilizce çr satın aldıracak :)

Valla bana aldırdı biliyorsun. Önce resimlere baktım , sonra elde sözlük cebelleştim , şimdi ilk üç cildi Türkçe okuduktan sonra İngilizcesine başladım tekrar. İngilizce kursuna başlamadan önce biraz çalışma yerine geçiyor. Sayelerinde kelime haznem gelişti.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir