Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

baba alsana

4. Cilt azonce bitti. Dusunuyorum ama "cok sevdim " den baska soyleyecek birsey bulamiyorum. Seri harika gidiyor, buyuk ihtimalle 5. Cildi bu hafta okurum. 10. Cilde kadar boyle devam eder kalaninida fuarda toplu alirim .

Nightrain

GG den ilk 10 cildini alip sonradsn iptal ettirmistim. Bu hafata sonu Kayseri Kitap Fuarinda Marmara Cizgi de varmis. Gidip ordan alsyim bari.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tulgan

Alıntı yapılan: Nightrain - 16 Ekim, 2015, 08:33:43
GG den ilk 10 cildini alip sonradsn iptal ettirmistim. Bu hafata sonu Kayseri Kitap Fuarinda Marmara Cizgi de varmis. Gidip ordan alsyim bari.

gel tabii, hem tanışmış oluruz :)

Sakızlı Ohannes Paşa

21. cildi bitirdim ve üzülerek söylüyorum ki ilk defa memnun etmedi beni bu seri.

Burdan aşağısı ağır SPOILER okumayın  :)

Bu ne şimdi. Zaten genel olarak bu Büyük Savaş hikayesi kendini çok tekrar etti. Ama en kötü kısmı sonuydu. Rick Negan'ı yaraladı sonra Dwight savaş bitti geri dönüyoruz dedi ve adamların hepsi tamamdır diyip geri döndüler. İnanılmaz kötü bir son olmuş. Ayrıca Negan güya çok psikopat ama Rick'i defalarca yalnız yakalamasına rağmen bir türlü öldürmedi. Hele Rick'in "birlikte medeniyeti kurabiliriz" temalı nutuğunda ikna olmuş gibi görünmesi neydi öyle. Yazar kendi yarattığı karakterin kendi içinde çelişmesine neden olmuş. Halbuki Vali öyle miydi?  Kirkman ilk kez hayalkırıklığına uğratţı beni. Evet hikaye yine çarpıcıydı ama sonunu bağlayamamış. Bir sonraki cilt gerçekten yeni bir başlangıç olur umarım.

SPOILER BİTTİ

Bir çok cildine tam puan verdiğim bu serinin 21. Cildi benim için en fazla 6/10.

baba alsana

8. Cilt bitti azonce. Cizimlerini ayri bi begenmeye basladim, hikayeyi ayri begenmeye basladim, buseriye bayildim. Bu ciltte hikaye zirve yapti benim icin. Cok sasirtici ve heycan dolu bir ciltti. Pazartesi 9 ve 10. Ciltleride alacagim
10/10

deepblack12

Arkadaşlar nereden alıyorsunuz çizgi romanları en ucuz bulabildiğiniz yer neresi acaba ?

Nightrain

Gittigidiyor da Edessa adli bi satici var. Genelde ondan aliyorum. D&R nin internet sitesi ve Kitapyurdu.com da arada bir saglam indirimler oluyor. Gelecek ay Tüyap Kitap Fuari başlayacak. Buyuk ihtimalle Idefix de sanal kitap fuarı yapabilir. Arada bir kontrol edersen indirimleri kacirmamis olursun. Eğer Istanbul da yasiyorsan Kadıköy de cizgi roman dükkanları var, gidip bakabilirsin. Beşiktaş ta Arkabahçe Cizgi Roman dukkani var, yine gidip bakmani tavsiye ederim.

baba alsana

9 bitti simdi. Biraz duragan gecti bu cilt ama iyiydi genede

Ralph

3 cilt peş peşe okuyarak 18. cildi bitirdim... 23. cilt umarım çabuk çıkar çünkü kalan son 4 cildi yarın bitirmiş olacağım...

Tempo inanılmaz arttı. Hatta cilt 11-15 arası tempo o kadar düşmüştü ki bildiğin "Bunlar da iyice bozdu" noktasına gelecektim ama tekrar bildiğimiz, özlediğimiz Yürüyen Ölüler'i tatmaya başladık..

Serinin şu ana kadar zirve noktasıydı 15-18 arası...

20. cilt bitti :)

nicholaihel

battlehammer

Şu an neredeyse bir yıl geride (oirijinal seri; vol22; 11 kasım 2014, vol25: ocak 2016), yakında tur bindirecek orijinal seri.

Ralph

22. cilt de an itibariyle bitti. O kadar biriktirmiştim ama bir çırpıda bitti yine de... Seri inanılmaz bir tempo kazandı, karakter hikayelerinden olay hikayelerine dönüş gerçekleşiyor yavaştan ve beklediğim de buydu. Kendimi benzin döküp yakmadan 23 çıksa iyi olacak. :)

tulgan

Merhaba arkadaşlar,

Yürüyen Ölüler en güncel serimiz. Amerika'da 24 piyasada, biz 23'ü çıkarmak üzereyiz. Neden bu kadar "ara verdi, geri kaldı" gibi şikayet var ben pek anlayamadım açıkçası :)

Arada 1 ciltlik bir fark var, 25 Amerika'da çıkmadan 23 burada çıkmış olacak.

emre ozdamarlar

Amerika 25'i cikardiysa siz icabinda yazar/cizer tutup 26'yi cikartacaksiniz burda. Lutfen böyle bahanelerle gelmeyin Marmara Cizgi :)

Saka bi yana Invincible plani yok mu Marmara'nin?

Nightrain

Ben de çok istoyorum Invincible i. Iyi reklam yaparsa guzel satar.