Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Kimi 6. kitabı bekler. Kimi 14.'yü ;)

kafkaesk

14. kitabın çıkış tarihi haziran 19. haziran sonu temmuz başı gibi gon'da olur sana da direktman ayrılır abi :)

bu da kapağı:

HacıGeraltEmmi

Ben şimdi 7. yi bekleyenlerdenim. 6. sayıyı alıp okumayanlar varsa çok şey kaçırıyorlar haberleri olsun. Hele Michonne'un bir intikam alışı var ki!... aman tanrım! akıllara zarar yani ...diyorum, başka da birşey demiyorum... Amman diyim sakın okumamazlık yapmayın, pişman olursunuz sonra  :o
Ahh birde düzenli bir periyod yakalasak şöyle ayda veya 2 ayda bir harika olmaz mıydı? En azından 14 leri bekleyenlere daha çabuk yaklaşmış olurduk.

rumar80

Yakalayınca da o 14'ü bekleyen gibi aylarca beklersin de  ;)

hennessy

sevgili designer73 yarama bastın ah keşke her ay yayınlansa şu 14 kapağını görünce dahada bir heyecan bastı beni :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Pulluk

Baskı vs her şey çok ama çok güzel ama sadece tek bir şeye takıldım. Küfürler niye sansürleniyor? İnternetten 1-2 ingilizce sayıya bakmıştım ve bu tarz bir sansür hatırlamıyorum. ::)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: Pulluk - 11 Mayıs, 2011, 11:13:22
Baskı vs her şey çok ama çok güzel ama sadece tek bir şeye takıldım. Küfürler niye sansürleniyor? İnternetten 1-2 ingilizce sayıya bakmıştım ve bu tarz bir sansür hatırlamıyorum. ::)

Lütfen biraz anlayışlı olalım. Çocuklarımızı(!) küfürden korumamız gerekiyor. Nede olsa bizim çocuklar aradan bir harf eksik olunca onun küfür olduğunu anlayamayacak kapasitede.   ;D Yada kompozisyon içinde arka plandaki bir meme ucuna siyah bant atılınca füze başlığı diye algılıyorlar. Sigaralar mozaiklenince orda yokmuş gibi davranabiliyorlar. Bırakın mutlu mesut yaşayalım değilmi  ::)

tommikser

Abi sen şu avatarındaki sigarayı filtrelesene ayıp oluyor çoluğa çocuğa ;D

HacıGeraltEmmi

Doğru söyledin Güneş, bir ara mozaiklendireyim mereti.  :o

darkwood

Sevgili kardeşim, sigara yok etme yöntemleri için, Mister No klasik Maceralar dizisinden arşivindeki kitaplardan yararlanabilirsin.  ;D
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Alıntı yapılan: darkwood - 11 Mayıs, 2011, 16:28:44
Sevgili kardeşim, sigara yok etme yöntemleri için, Mister No klasik Maceralar dizisinden arşivindeki kitaplardan yararlanabilirsin.  ;D

Bu tarz sansürlü kitaplar gelecekte koleksiyoncularda büyük paralara satılacağından saklıyoruz kıymetini bilelim yayınevlerinin :)

kalidor

Biz hayattayken zor gibi. Ya koleksiyoncular uzaydan gelecek veya dünyada Türkçe yayınlanmış çizgiroman koleksiyonerliği patlaması olacak ki ozaman çizgiromanlar para edebilir. Bunun dışında muhafaza edilirse ve dünya varolmaya devam ederse torunlarımız belki mutlu olabilir :)
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

6.kitabı bir solukta okudum evde badana olunca bulduğum koltuğa oturdum ve kalktığımda kitap bitmişti :) Gene çok sağlam bir hikaye sizleri bekliyor vali yerinde olmak istemezdim. Yürüyen ölülerde tempo şimdilik hiç düşmüyor bu serinin devamıda böyle giderse hakketten iyi olur. Bayanlarında hayat mücadelsinde erkeklerden aşağı kalmadığını hatta onlardanda daha iyi olduklarını göreceksiniz bu sayıda

Tarkan Kurt

Yürüyen Ölüler aslında satın alma planlarımda hiç olmayan bir seri idi. Ancak yaklaşık 10 gün kadar önce yürüyen ölülerin birinci kitabını 15 yaşındaki oğlumun elinde gördüm. Bugüne kadar benim çizgi romanlarımdan hiçbirisini okumamış olan oğlumu bir çizgi romanla görünce çok şaşırdım. Kitabı nereden bulduğunu sordum ve bir arkadaşının okuması için verdiğini, okuduğunu ve çok beğendiğini söyledi. Sonrasında ilk kitabı ben de okudum ve zombi hikaye ve filmlerini pek sevmememe rağmen kitap çok hoşuma gitti. Bunun etkisiyle dün 6 kitabı birden aldım. Bu akşam da ikinci kitaptan itibaren okumaya başlayacağım. Tabi en önemlisi oğlumun da benimle birlikte bu seriyi takip edecek olması.

rumar80

Can kurt adı ile kayıdını yapalım hemen.  ;D