Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 02 Mart, 2012, 22:26:06
İlke haftaya geliyor de artık :)

evet ya çizgi roman zombilerin hızında devam ediyor.yeni sayıyı bekliyoruz..... ;D :D ;)

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Tarkan Kurt

HacıGeraltEmmi

O "yakında" ay sonunu bulur gene ;D

ferzan

Hele şükür yahu...
    İşin mutfağında olmadığımdan ''Bizde niye bu kadar gecikmeli çıkıyor,niye çok geriden takip ediyoruz ve yılda maksimum birkaç cilt okuyabiliyoruz?'' diye serzenişte bulunmayacağım ama sebebi ne olursa olsun fazlasıyla rahatsız olduğumu da belirtmeden geçemeyeceğim...
    Herşey bir yana,annem için harika bir zamanlama oldu...Bugün başlamıştı okumaya,ben işten dönene kadar üç kitabını da bitirmiş...7'den sonrası yayınlanmadı bizde daha dediydim de nasıl canı sıkıldıydı...Dizisi haricinde çizgiromanlarını da tartışabileceğiz diye acayip sevindiydim ki,8.kitabın haberi süper oldu...Hele dizinin bugün yayınlanan son bölümünden sonra(çizgiromana fazla sadık olmamaları bir yana,adeta katledilmiş güzelim anlatı),Yürüyen Ölüler'i sadece çizgiromanda hatırlamak ve yaşatmak,çizgiromandaki harika kurguyla anımsamak farz oldu...

Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

haysat

Erdem bey'e ve İlke Kardeşime her sorduğumda yakında abi, baskıda abi diyordu.
E zor iş bunlar kimse kolay sanmasın,o kadar çeviri,düzenleme,baskı işi ile uğraşmak zor iş zor.
Kapakta yayınlandığına göre geliyor,biraz daha bekleriz ne yapalım.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

darkwood

Darkwood Sakinleri..

havsar

ben bir ara hesaplamıştım  yaklaşık 4 aya bir kitap düşüyordu .
bence yayınevinin periyodu 4 ayda bir çıkarmak .
5. kitaptan sonra okumayı bıraktım yakında almayı da bırakıcam heralde .

hennessy

İlke ile dün konuştum facebook'a da yazmış matbaya vermiş kitabı haftaya olur elimizde evet yavaş gidiyor Erdem bey ama buna karşılık İlke'de 13.kitabını çıkardı.Keşke İlke'de olsa idi yürüyen ölüler kesin amerika'yı yakalamıştık.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

poe

Alıntı yapılan: risedeath - 05 Mart, 2012, 23:59:45
ben bir ara hesaplamıştım  yaklaşık 4 aya bir kitap düşüyordu .
bence yayınevinin periyodu 4 ayda bir çıkarmak .
5. kitaptan sonra okumayı bıraktım yakında almayı da bırakıcam heralde .

son istanbul toplantısında erdem bey "aylık yetişmez ama 45 günde bir çıkartmak istiyorum" demişti. bence bunu yapmayı zorlasa yeter...

alan ford

Alıntı yapılan: hennessy - 06 Mart, 2012, 08:31:25
İlke ile dün konuştum facebook'a da yazmış matbaya vermiş kitabı haftaya olur elimizde evet yavaş gidiyor Erdem bey ama buna karşılık İlke'de 13.kitabını çıkardı.Keşke İlke'de olsa idi yürüyen ölüler kesin amerika'yı yakalamıştık.

Marmara Çizgi'de Erdem Bey ve İlke ayrı ayrı mı çalışıyor yani , anlamadım. ???
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Alıntı yapılan: alan ford - 06 Mart, 2012, 08:53:28
Marmara Çizgi'de Erdem Bey ve İlke ayrı ayrı mı çalışıyor yani , anlamadım. ???

İlke, Astonishing X-Men, Örümcek Adam ve Conan'dan sorumlu diye biliyorum.

rumar80

Yürüyen ölüler dışındaki tüm comicslerden sorumlu

omega red

aralığı geniş olsa da düzenli yayıncılık yapan bir yayınevi marmara çizgi. beklesek de yayınlarının devamının geleceğini bildiğimden içim rahat oluyor.
enki bilal'in devamının geleceğinden şüphem yok mesela. ya da spiderman - x men hatta berlin. Bone'unu bile 3. cildi çıkacak yakında.
walking dead'i aylık yayınlasalar bile 6 ay sonra biter zaten tüm ciltler. sonra yine yılda bire dönmek zorunda kalır aynı hesaba gelir.
tek sorun olarak fazla yayın çeşidine girince çeviri-baskı rotasyonu açılıyor ve geniş aralıklarla çıkmaya başlıyor kitaplar.
daha fazla çeşit yapılmazsa iyi olur bence.

Gambit

Omega Red e katiliyorum

yuruyen oluler Turkiye de yayinlanan en standard disi cizgi romanlardan,

edisyon mukemmel
baski kalitesi mukemmel
su zaman cikacak dendi mi zamaninda cikiyor ki bu da cok onemli

marmara cizgi de bu isi en iyi yapanlardan, tebrikler