Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Dikkatle bakarsanız cesetlerin çoğu özellikle geçen sayıda ölen dostlar, bir temizlik yok şimdilik.
Crom! Ölüleri Say...

Gambit

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 24 Nisan, 2012, 19:13:58

100'üncü sayıda kahramanımız bütün yürüyen ölüleri temizliyor galiba..... 8) ;D ;)

sevgili hemsehrim, kizilmaske okumakdan yuruyen oluler e sira gelmiyor galiba  ;D :D

rumar80

Alıntı yapılan: kalidor - 24 Nisan, 2012, 19:19:09
Dikkatle bakarsanız cesetlerin çoğu özellikle geçen sayıda ölen dostlar, bir temizlik yok şimdilik.

Sadece dostlar değil Governor da orada.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Gambit - 24 Nisan, 2012, 19:24:06
Alıntı yapılan: Kızılmaske - 24 Nisan, 2012, 19:13:58

100'üncü sayıda kahramanımız bütün yürüyen ölüleri temizliyor galiba..... 8) ;D ;)

sevgili hemsehrim, kizilmaske okumakdan yuruyen oluler e sira gelmiyor galiba  ;D :D
;D ;D ;D Bu aralar Dylan Dog'a sardım.Antalyaya Tam seri Yürüyen ölüler gelmiş.belki ilerde alırım..... ::) 8) ;)

Gambit

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 24 Nisan, 2012, 20:19:05
;D ;D ;D Bu aralar Dylan Dog'a sardım.Antalyaya Tam seri Yürüyen ölüler gelmiş.belki ilerde alırım..... ::) 8) ;)

hocam belki yi birak; durdugun hata bence  :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: Gambit - 24 Nisan, 2012, 20:35:06
Alıntı yapılan: Kızılmaske - 24 Nisan, 2012, 20:19:05

hocam belki yi birak; durdugun hata bence  :)
Alacağım ilk yayın bu zaten.D&R de bi bakayım derken bi baktım tüm sayıları okuyuvermişim... 8) ::) ;)

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pukay

oyunu da çıkmış arkadaşlar birazdan deniyeceğim yorumlarım bölüme

Gambit

Bir sey populer olmaya gorsun, isin b$#^  itina ile cikartilir. Turkiye de de boyle, dunyada da boyle. Turkiye de mesela, Istanbul da ev fiyatlari surekli bir artis halinde. 2+1 dairelere 600,000 TL istemeye basladilar ki denize sifir falan degil. Gecenlerde Camlica yakininda yapilan kisa boylu binalardan fiyat sorayim dedm yoldan gecerken, 3+1 dairelere 2,000,000 TL dediler  :o Allah akil fikir versin milletimize

Cizgi roman dunyasinda populerligin b&*#@& cikartildigi son nokta, yuruyen oluler serisinin # 19 numarali kapaginin satisa cikmasiyla patlak verdi. Tony Moore un cizdigi kapak, piyasada satista cok az Yuruyen oluler kapagi var, gerisi sanatcinin kendi koleksiyonunda falan gibi uyduruk sebeplerle (SIKI DURUN) 50,000 $ a satisa cikti. Yani Beylikduzunde 1+1 daire alabileceginiz bir fiyata. Karsinizda Michonne nin ilk ortaya ciktigi kapagin orjinali (kapak siyah beyaz bu arada, renkli bile degil, 50,000 $ iniz varsa tabii)

omega red

keşke serinin çizeri tony moore olarak kalsaydı. kesinlikle çizgiromanı daha üst seviyeye taşırdı. chalie adlard bu senaryo kalitesine yakışmayan bir çizer.

rumar80

Hala insanların neden zombi oldukları açıklanmıyor ya....
İster misiniz Rick hala komada olsun. ;) (Ortalığı bir bulandırayım dedim)

BAHADIR

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Nisan, 2012, 09:35:06

Umar, onun cevabını Robert Kirkman'ın bile bildiğini zannetmiyorum...Hikayeyi bitirmeye karar verdiklerinde zaten ya senin dediğin gibi yapacaklar...Ve "Walking Dead" okumaya yeni başlayacak birine, okuyan birisi;

-"Okumana gerek yok olma al bu ilk sayı, bu da son sayı aradakiler zaten rüya..." diyecek, yada;

Onların hepsi zaten ölüydü...Bulundukları yerde araf...En sonunda Rick'te ısırılır, ışığı görür ve okuyucuda rick'in gözünden gerçeği farkeder...Pöff!...

s.b

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Nisan, 2012, 09:35:06

Eğer öyle bir şey olurda komadan çıkarsa, bu sefer ben onu komaya sokarım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

V

"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları