Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Alıntı yapılan: designer73 - 08 Temmuz, 2012, 14:10:13
Yürüyen ölüler her yeni sayısında okuru farklı şekillerde heyecanlandırmaya, şaşırtmaya devam ediyor. Bazı kitaplar vardır uzun diyaloglardan, aksiyonsuz sahnelerden öyle bir sıkılırsınız ki okumak işkenceye dönüşebilir. Yürüyen ölüler'de ise karakter diyalogları o denli güzel işlenmiş, karakterlerin psikolojisi öyle muhteşem yansıtılmış ki, bir saniye bile sıkılmaya vakit bulamıyorsunuz. Herbir karesinde farklı karakterlerin farklı ruh hallerini, kendiniz yaşamış hissine kapılıyorsunuz. Görünen o ki; kahramanlarımızı uzun bir yolculuk daha bekliyor. 10. ciltte yaşayacağım heyecanları sabırsızlıkla bekliyorum.

Her kelimesine katılıyorum. 9. sayıda diğerleri gibi bir çırpıda okunuyor. Çok iyi bir seri gerçekten.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

ercoktay

Bende sekizinci kitabı yeni bitirdim. Hikaye Game of Thrones gibi dolu dizgin gidiyor. Yazar kendi yarattığı dünyayı kendi istediği gibi şekillendiriyor. En önemlisi de resmen süreci yaşıyorsunuz. Resmen soğuk terler döktüğüm yerler oldu. Dokuzunu kitabı da artık dönünce okuyacağım. Tatilde yanıma aldığım cizgiroman stoğu bitiyor.

hanac

Yürüyen Ölüler'in ABD de çıkan 100. fasikülü 383.612 adet satarak satış rekoru kırdı.

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 17 Temmuz, 2012, 16:07:31
Yürüyen Ölüler'in ABD de çıkan 100. fasikülü 383.612 adet satarak satış rekoru kırdı.

Rakama bak rakama... Jim Lee'li X-Men 1 bir milyon mu satmıştı? Ona göre sönük kalmış  :P
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Son 10 yılın en çok satanları aşağıda verilmiştir.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3786.0.html

Buna göre 2. sırada yer almaktadır.

hanac

Image özel sayılar çıkararak işin kaymağını yemeye devam ediyor.

Ekimde Michonne öze sayısı çıkıyor, Michonne'nin orijin hikayesi.

hennessy

Bugün aldığım bir duyuma göre yürüyen ölülere cilt geliyormuş.............
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 06 Eylül, 2012, 23:46:15
Şimdiye kadar çıkan sayıların hepsine mi... ???

Gambit

Alıntı yapılan: hennessy - 06 Eylül, 2012, 23:46:15

hardcover cilt ise hemen elimdeki yumusak kapakli ciltleri yari fiyatina satisa cikariyorum bu durumda  :)

ilke

Arkadaşlar cilt gelmiyor,

ilk 8 cildi amerikada compendium 1 adı altında omnibus şeklinde yayınladılar. renkler, örümcek ve x-men'e yaptığımız gibi ilk 8 sayı için kutu planlıyoruz.

BAHADIR

Süleyman senin yumuşak kapaklı ciltler galiba elinde kaldı...Ama kutulu da güzel olur tabi...Okuması da kolay istediğin sayıyı alabiliyorsun eline... :)

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Pulluk

Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

tommikser