Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Desenize sonunu biz öğrenemiyeceğiz... :D ??? ::)

dean

HayalGücü

Dizisi için yaplımış fan yapımı bir intro.

THE WALKING DEAD "Opening Titles" (by Daniel M. Kanemoto)

Aynı zamanda çizgi romanı içinde güzel tantım jeneriğide olabilir.

DAMPYR

Harun Ça

Kapak görseli yayımlandı çıktı çıkacak neler olacak merakla bekliyorum.

hanac

hanac

Altın Madalyon "ÇİZGİROMANDA 2012'İN EN İYİLERİ" seçiminde;

Yürüyen Ölüler, "En İyi Comics Seri" dalında 2010 ve 2011 de olduğu gibi gene birinci seçilmiştir.

DAMPYR

Herzamanki gibi hakkettiği yeri buldu.Yürüyen Ölüler Forever... 8) 8) 8)

dean

Harun Ça

Cuma günü sipariş geçtim oldumu bu şimdi Yalnız Kurt'ta çıktı. Yeni bi' liste hazırlamak lazım.

kalidor

Alıntı yapılan: hanac - 12 Haziran, 2013, 12:26:57
ABD de 111. sayı çıktı

Bu kapaktaki eleman Spencer mı? Yine içerden birileri ortalığıikarıştıracak galiba :-\
Crom! Ölüleri Say...

ercoktay

Sonunda 14 cildi de bugün bitirdim. 13 cilt ile arasını uzun tutunca bazı karakterleri karıştırdım ve hatırlamakta zorlandım. Okudukça açıldım desem yeridir.

Kitaba gelince bu Robert Kirkman okurunu nasıl heyecanlandıracağını ve meraklandıracağını çok iyi biliyor. Bu ciltte de acaba diğer sayfada ne oldu diye hızlıca okudum. Bazı sahnelerde nefesimi tuttum resmen. Bu adam senaryo işini biliyor.

Bir de sıfırdan kendi yarattığı bir seri olduğundan karakterleri öldürmeyi veya sakatlamayı gözünü kırpmadan yapıyor. 2-3 kitapta baş karakter olmuşları bir anda zombilere yem edebiliyor.

Hala bu seriye başlamamış olanlar çok şanslı. Önlerinde okuyacak çok kitap var.

kalidor

Genelde ilk başından beri takip etmeme rağmen sirkülasyonundan olsa gerek ben de çoğu karakteri unuttum.
Crom! Ölüleri Say...

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: kalidor - 06 Temmuz, 2013, 23:00:35
Bu kapaktaki eleman Spencer mı? Yine içerden birileri ortalığıikarıştıracak galiba :-\

Bu eleman Negan adli bir psikopat. Grubumuzun basina cok buyuk isler aciyor. 100. sayida hikayeye dahil oldu. Acayip agzi bozuk biri, Turkceye nasi cevrilecek merak etmiyo degilim :)

V

Alıntı yapılan: kalidor - 19 Temmuz, 2013, 00:07:27
Genelde ilk başından beri takip etmeme rağmen sirkülasyonundan olsa gerek ben de çoğu karakteri unuttum.

Zombiler sağolsunlar yeri geldikçe karakter fazlasını temizliyorlar,ardından hemen yeni karakterler seriye dahil oluyorlar..
"İstemem,eksik olsun.."