Kim Kazanır? (2016)

Başlatan xmenac, 03 Şubat, 2016, 02:01:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Wanda onun gerçekliğini büker, algılarıyla oynar, zehirli gezegen yedirir, sonra da bağırsakları bozulmuş Galactus tuvaletten çıkamazken gerekeni yapar.

Hem bir önceki turdan babasının intikamını alacak daha.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

V

"Hanaç a inat..."diyeceğim ama oyunu yazmamış. . ??? ::) :P
"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Alıntı yapılan: V - 19 Nisan, 2016, 07:31:07
"Hanaç a inat..."diyeceğim ama oyunu yazmamış. . ??? ::) :P

Kızıl Cadı demiş o da... Şimdi bir sürü oy Galactus'a gidecek sırf bu yüzden!

s.b

Bu kavgadan Galactus Withch adlı tatlı bir bebiş dünyaya gelir.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Nisan, 2016, 08:16:26
Kızıl Cadı demiş o da... Şimdi bir sürü oy Galactus'a gidecek sırf bu yüzden!

Nayır, bilerek oyumu açıklamadım. Yeter ki Witch kazansın diye.

Ama nafile, Galactus lobisini aşamadık.  :)

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 19 Nisan, 2016, 17:24:03
Nayır, bilerek oyumu açıklamadım. Yeter ki Witch kazansın diye.

Ama nafile, Galactus lobisini aşamadık.  :)

Uzaydan oy kullanımını yasaklarsak, bir dünyalıya kazandırabiliriz.  :P
Darkwood Sakinleri..

xmenac

Galactus 19'a 11 kazandı.

Üçüncülük maçında Luke Cage ile Scarlet Witch karşı karşıya geliyor.

pizagor

Galactus'un rakibi Flash mi oldu şimdi? Flash sakatlanmış, maça çıkamayacakmış, yerine yine DC kadrosundan Doomsday'i sokacakmış teknik direktör...

rumar80

Şampiyon belli olunca maçın tadı kalmıyor.

darkwood

3.lük kızıl hatunun.  8)
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Galactus'u yenen herhangi bir karakter var mı? Silver Surfer ya da Reed Richards'ı saymıyorum, onlarınki ya teknoloji destekli veya duygusala bağlama şeklinde. Şöyle mertçe bir kapışmada indiren varsa onu merak ettim.

hanac

Luk Keyc rahat kazanır.

alan ford

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Nisan, 2016, 22:34:23
Galactus'u yenen herhangi bir karakter var mı? Silver Surfer ya da Reed Richards'ı saymıyorum, onlarınki ya teknoloji destekli veya duygusala bağlama şeklinde. Şöyle mertçe bir kapışmada indiren varsa onu merak ettim.

Fi tarihinde bu forum sayfalarında yapılan bir kapışmada Vendettagillerden V Galactus'u alaşağı etmiş fakat lobi faliyetleri sonucu Punisher'e yenilmişti.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

dean

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Nisan, 2016, 22:34:23

Marvel Cosmic Universe'de Galactus'dan açık ara güçlü karakterler var. Lakin onları(One Above All, The Fulcrum, Living Tribunal) Tanrısal varlıklar olarak düşünürsek ve direkt dövüşe girebileceklere bakarsak Celestial'lar olabilir. Tek bir Celestial, Galactus ile dövüşebiliyor. 3 Celestial'in tek bedende birleşip Galactus'u yenmişliğide var. Dünya kaynaklı karakterlerde ise Franklin Richards'ı söyleyebiliriz. Ama Franklin'de çok değişken bazı faktörler var. Öncelikle Franklin'in büyümesi ve gücünün zirvesine ulaşması lazım. Franklin omega seviyesinin üzeri bir mutant. Bunu diyende Celestial'ler. Hakeza Franklin'in gelecekten gelen versiyonu Celestial'lerle tek dövüşen, ölü Galactus'u dirilten acayip bir karakter.

pizagor

Fantastic Four'u Türkçe okuyanlar Franklin Richards'ın potansiyelini Alfa sayıları döneminde hissetmeye başlamıştı. Maalesef devamı getirilemedi. Hatırlatma için teşekkürler dean.

Bu karakter özelinde önemli hikayeler hangileri?