Dylan Dog Sohbet Odası

Başlatan s.b, 05 Ekim, 2009, 09:13:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

36.sayıdaki ilk macera farklıydı ama pek sarmadı açıkçası. Fakat şovalyelerin lideri Highlander 1 filmindeki Kurgan'a bir gönderme gibi geldi. Bir de bariz bir göndermede şovalyelerin kullandığı sancağın üstündeki sembolün Conan the Barbarian filminde Thulsa Doom'un sancağının sembolüne çok benzer olması, kaçırmadık reyiz ;) 2. Macera olan Titanic ise sıkı bir Dylan macerasıydı. Macerada bahsedilen innuatlar ise bence hemen harcanmayacak kadar iyi bir fikir. Bu arada 2 maceranın senaristi de Brendon'un yazarı Claudia Chiravetti. Adam işi biliyor!
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Bende 2.macerayı sevdim.ara sıra iyi maceralar çıkıyor Dylan Dogdan.... 8) :) ;)

NIC

Titanic hikayesinin kapağı en sevilen kapaklar arasında

hennessy

Dylan Dog 18
Kırmızı Damga

Soggetto e sceneggiatura: Tiziano Sclavi
Disegni: Gianluigi Coppola
Copertina: Angelo Stano

Yuri Wolkoff Londra sokaklarında kadınları öldürmekten suçlu bulunur ve hapsi boylar.Hapiste kendini asan Yuri Wolkoff tekrar geri dönmüştür cinayetler işlenmektedir işaretleri londra sokaklarına yayılır.Gerçekten Yuri Wolkoff gerimi dönmüştür.Çizimleri olsun konusu olsun Londra sokaklarının atmosferi olsun gene güzel bir Dylan Dog macerası daha bitti.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 25 Aralık, 2012, 20:25:32
Dylan Dog 18
Kırmızı Damga

Soggetto e sceneggiatura: Tiziano Sclavi
Disegni: Gianluigi Coppola
Copertina: Angelo Stano

Yuri Wolkoff Londra sokaklarında kadınları öldürmekten suçlu bulunur ve hapsi boylar.Hapiste kendini asan Yuri Wolkoff tekrar geri dönmüştür cinayetler işlenmektedir işaretleri londra sokaklarına yayılır.Gerçekten Yuri Wolkoff gerimi dönmüştür.Çizimleri olsun konusu olsun Londra sokaklarının atmosferi olsun gene güzel bir Dylan Dog macerası daha bitti.
Bu sayı gerçekten konu olarak çok güzeldi.Hikayesinden bir korku  filmi yapılabilirdi.ama ne yazıkki böyle hikayeler Daylanda çok az... 8) :) ;)

NIC

Bu ay çıkacak Dylan Almanak

NIC

Nisan ayında çıkacak olan Colorfest

NIC

Eski sayıların renklendirildiği albümlerin ikincisi de çıkmış

Anna Never hikayesi var bu sayıda,ilk okuduğum Dylan Dog hikayesi (ah yıllar  :'( )

Alt resimdekide Şeytan !

NIC

NIC

Alfa ve Omega  :'(  :'(  :'(

Canavarın Dönüşü   :'(  :'(  :'(

NIC

NIC

Üçüncü kitapta alacakaranlık kuşağı hikayeside mevcut  :'(  :'(  :'(

hanac

İtalyanlar iyice renkliye merak saldılar.

Ellerinde binlerce siyah beyaz yayın var, hop çevir renkliye.

DD Renkcümbüşünü gördükten sonra bende renkli yayın tarafına geçtim.  :)

NIC

Alıntı yapılan: hanac - 09 Mart, 2013, 12:27:19
İtalyanlar iyice renkliye merak saldılar.

Ellerinde binlerce siyah beyaz yayın var, hop çevir renkliye.

DD Renkcümbüşünü gördükten sonra bende renkli yayın tarafına geçtim.  :)

Kolaya kaçıyorlar kabul ama bu sayılarda renklendirilmeyi hakediyor zannımca

NIC

Dylan'a renk çok çok  yakışıyor